X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Архивные страницы новинок за период 2021.08.23 - 2021.08.29 
 
Ларрі Гонік. Всесвітня історія. Том 2. Від розквіту Китаю до занепаду Риму. І про Індію також! Гонік Ларрі   2021 г.   Рідна мова
Всесвітня історія. Том 2. Від розквіту Китаю до занепаду Риму. І про Індію також!   (Наука в коміксах)
312 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
У другому томі коміксів «Всесвітня історія» Ларрі Ґонік ознайомить читачів з провідними цивілізаціями стародавнього світу — від Індії та Китаю до Римської імперії. У своєрідній манері, з оригінальним і непідробним гумором, автор, детально зупиняючись на ключових подіях і особистостях минулого, спонукає читача пригадати історичну інформацію. Саме в античну добу зародилася більшість світових релігій, тож не дивно, що Л. Ґонік приділяє особливу увагу Ісусові Христу, Конфуцієві, Будді та іншим великим постатям, чиї вчення пережили століття, зображуючи їх, однак, насамперед звичайними людьми.

отзывы []
 
 
Джона Дайер. Сезон Дайер Джона   2021 г.   Клуб семейного досуга
Сезон   (Внесерийная)
400 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    330 грн.
на заказ

От издателя
Меган Макнайт — звезда футбола с олимпийскими амбициями, единственное чего ей не хватает в жизни, так это... женственности. Точнее не ей, а ее матери, которая заявила Меган на далласский бал дебютанток. У новоиспеченной мисс Макнайт есть месяц, чтобы освоить светские манеры, бальные танцы, научиться делать реверансы и... попытаться не опозориться.

отзывы []
 
 
Позі Даймонд. Клуб подружок нареченої. Книга 1. Пляжне весілля-сюрприз. Даймонд Позі   2021 г.   Рідна мова
Клуб подружок нареченої. Книга 1. Пляжне весілля-сюрприз.   (Пригодам час)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Софі, Шанті, Кора та Емілі створюють Клуб подружок нареченої, щоб організувати для тата й мами Софі весілля на пляжі. Щоправда, батьки дівчинки про це навіть не здогадуються. У них зовсім інші клопоти. Як вийшло, що дівчатка взяли на себе влаштування весілля? Чи вдасться їм подолати перешкоди? Читай про це та про багато інших життєвих речей в захопливій книжці «Пляжне весілля-сюрприз».

отзывы []
 
 
Позі Даймонд. Клуб подружок нареченої. Книга 2. Велике боллівудське весілля. Даймонд Позі   2021 г.   Рідна мова
Клуб подружок нареченої. Книга 2. Велике боллівудське весілля.   (Пригодам час)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Що подарувати коханій старшій сестрі на весілля, якщо не маєш грошей? І як пережити розлуку з нею? Шанті сумує напередодні традиційного індійського весілля, яке справлятимуть Рекха та Анш. Добре, що поруч із Шанті її вірні подруги Софі, Емілі та Кора. А разом вони — Клуб подружок нареченої!

отзывы []
 
 
Алекс Сміт. Містер Пінгвін. Книга 1. Втрачений скарб. Сміт Алекс   2021 г.   Рідна мова
Містер Пінгвін. Книга 1. Втрачений скарб.   (Дитячий детектив)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Містер Пінґвін — авантюрист і пінгвін у стильному капелюсі — завжди сповнений бажання знайти пригоду. І тому коли директорка Музею незвичайних предметів Будіка Бонз кличе його на допомогу, містер Пінґвін починає діяти. Чи зможе він разом зі своїм партнером і другом павуком Коліном знайти зниклий скарб? І що чекає на героїв, коли пригоди стануть небезпечними?

отзывы []
 
 
Остап Українець. Дискордія Українець Остап   2021 г.   Клуб семейного досуга
Дискордія   (Внесерийная)
400 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Весна народів. Австрійська імперія пульсує і вибухає повстаннями. Кожен намагається визначити власне місце у великій імперії, яка для багатьох насправді чужа. Іґнацій Камінський відсидів у віденській в’язниці і повернувся додому, у Станіслав. Він має певний авторитет серед місцевих революціонерів і активно долучається до дискусії між поляками й русинами — об’єднатися проти імперії чи кожному змагатися за своє.
Третій роман Остапа Українця зі станіславського циклу оповідає про неспокійний період української історії. Це один із небагатьох творів цієї тематики і, мабуть, перший у сучасній літературі.

отзывы []
 
 
Бекс Хоган. Острови шторму та смутку. Книга 2. Гнів. Хоган Бекс   2021 г.   Рідна мова
Острови шторму та смутку. Книга 2. Гнів.   (Чарівні світи)
456 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    300 грн.
на заказ

От издателя
«Насувається буря. Дика лють, яка пожиратиме ніч і день, землю і море, аж поки зостанеться сама печаль. Бійся її, опирайся їй, знищуй її», — каже пророцтво. І Мерріан готова прийняти виклик. Та дівчина відчуває, що прагне зцілювати, а не вбивати. Вона надто далеко відійшла від своєї справжньої суті, тож настав час знайти зворотний шлях. Щоб врятувати Дванадцять Островів, Мерріан мусить стати Магом. Дівчина має повернутися до своїх коренів, до Західних Островів — і закликати силу, що тече в її крові. Там, на Заході, навіть повітря просякнуте присмаком долі. Однак ніщо не розбещує більше за владу…
Що обере Мерріан, стоячи перед обличчям смерті?

отзывы []
 быстрый выбор
0.63543295860291