X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Книжные новинки 2021.04.04 - 2021.03.29 
 
Білл Віллінгем. Казки. Книга 4. Марш дерев`яних солдатиків. Віллінгем Білл   2021 г.   Рідна мова
Казки. Книга 4. Марш дерев`яних солдатиків.   (Комікси DC та Vertigo)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    300 грн.
на заказ

От издателя
Казки століттями пильнували брами між нашим прозаїчним світом і своєю втраченою чарівною батьківщиною, виглядаючи вторгнення. Аж раптом після десятиліть затишшя ще одній казці нарешті вдалося вирватися з-під ярма Ворога й дістатися безпеки. Однак зовнішність оманлива, і багатьом правильним людям здається, що якась ця втікачка неправильна. Насправді ж усе ще страшніше: плани зі знищення Казкополя уже запущено в дію, і його мешканцям знову доведеться повторити жорстокі уроки війни.

отзывы []
 
 
Лоран Гунель. Людина, що хотіла бути щасливою Гунель Лоран   2021 г.   Клуб семейного досуга
Людина, що хотіла бути щасливою   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Жуліан почувався цілковито нещасним, хоча мав молодість та здоров’я. Незадоволений життям, молодик палко бажає віднайти щастя. Доля скеровує його до загубленого селища, що розташовано в самому серці балійських лісів. Там, подалі від гамірного світу, мешкає мудрий цілитель душ Самтьян. Йому відома істина, якої так прагне Жуліан. Це знання могло б змінити реальність та мільйони життів, обернути нещасних на щасливців. Але його так легко не отримаєш, не купиш і не забереш силою. Бо справжнє щастя можна лише збагнути…

Книга французького письменника Лорана Гунеля стала всесвітнім бестселером і була перекладена більш ніж двадцятьма мовами світу.

отзывы []
 
 
Крессида Ковелл. Як приручити дракона. Книжка 2. Як стати піратом. Ковелл Крессида   2021 г.   Рідна мова
Як приручити дракона. Книжка 2. Як стати піратом.   (Як приручити дракона)
224 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
«Ми  — вікінги. А  це робота небезпечна!»  — говорив герой популярного мультфільму «Як приборкати дракона», створеного за  мотивами серії книжок Крессиди Ковелл. Читаючи другу з  них, ви  переконаєтеся, що  бути вікінгом справді нелегко. Адже справжній вікінг має не  тільки приручити і  вимуштрувати дракона, а  й  опанувати ремесло пірата. Серед патлатих розбишак було чимало відважних піратів. Та  найзнаменитіший серед них  — Страхун Злобородий, прапрадід Гиккуса Страхітного Окуня  ІІІ (Третього). А  тепер уявіть, що  ви натрапили на  слід незліченних скарбів Страхуна Злобородого. Хіба напис «НЕ ВІДКРИВАТИ!» вас зупинить?! Проте Гиккуса цей напис нажахав. Хлопцю здалося, що  станеться лихо. Та  в  племені ніхто його не  почув. Тож  патлаті розбишаки знову вскочили в халепу, а  рятувати всіх довелося Гиккусові. Усіх і  себе! Усе-таки це  нелегко  — бути героєм-вікінгом.

отзывы []
 
 
Крессида Ковелл. Як приручити дракона. Книжка 3. Як розмовляти по-драконському. Ковелл Крессида   2021 г.   Рідна мова
Як приручити дракона. Книжка 3. Як розмовляти по-драконському.   (Як приручити дракона)
224 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Гиккус Страхітний Окунь  III просто зобов’язаний стати героєм. Адже він, по-перше, вікінг, а  вони  — всі герої,  а, по-друге,  — син ВОЖДЯ ПЛЕМЕНІ ПАТЛАТИХ РОЗБИШАК, тож тут уже ніяк не можна дати маху. Проте Гіккусові завжди краще вдавалося мізкувати. ніж працювати м’язами. Придумати хитромудрий, але ризикований ПЛАН і  всіх врятувати  — це будь ласка. А  ось із найпростішим завданням з абордажу у  відкритому морі він не впорався. Спершу вони з  Риболапом заблукали (хоча вікінги не можуть заблукати, це відомо всім!). І замість рибальського човна миролюбиків хлопці мало не взяли на абордаж римський бойовий корабель. А потім і зовсім потрапили в полон до римлян. Ось тут і настав час придумати черговий хитромудрий план, урятувати друзів і запобігти війні між племенами вікінгів. 

отзывы []
 
 
Л. Лапінські. Дивні світи. Книжка 1. Агенція подорожей. Лапінські Л.   2021 г.   Рідна мова
Дивні світи. Книжка 1. Агенція подорожей.   (Чарівні світи)
328 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
Коли дванадцятирічній Флік Хадсон запропонували вступити до таємного товариства «Дивні світи», вона  дуже зраділа. Та дівчинка швидко збагнула, що в  магічному мультивсесвіті не все так добре, як здається на  перший погляд. В  одному світі посеред літа вирують снігові завірюхи, інший невідомо чому покинули, а  ще десь безслідно зникають цілі вулиці. Уже незабаром Флік починає порушувати деякі правила товариства, опановуючи  мистецтво магії  і  намагаючись розібратися, що  ж тут відбувається. Та чи вдасться їй усе виправити до того, як світи  — зокрема і  її власний  — зникнуть назавжди?

отзывы []
 
 
Марк Леві. Закоханий привид Леві Марк   2021 г.   Клуб семейного досуга
Закоханий привид   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Можливо, ви вважатимете мене божевільним, однак покійний батько розмовляє зі мною. Я бачу його привид, і це не галюцинації. Усе ще не вірите? Я теж гадав, що з’їхав з глузду. Батьків привид з’явився з дивним проханням: допомогти йому віднайти спокій по той бік життя. Для цього я маю викрасти прах його коханої Камілли, яку навіть не знаю, щоб поєднати їх назавжди.
Виявляється, навіть там, де вже немає нічого, залишається місце для любові. І це дуже романтично, але на все це я маю лише три дні. І місію, що здається цілком нездійсненною.

отзывы []
 
 
Елена Ферранте. Моя неймовірна подруга. Книга 1. Ферранте Елена   2021 г.   Клуб семейного досуга
Моя неймовірна подруга. Книга 1.   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Темпераментна й відверта розповідь про жіночу дружбу тривалістю в ціле життя, яка підкорила весь світ, яку із захватом читають і феміністки, і домогосподарки, і їхні чоловіки, тепер виходить українською.  (Подробнее)

отзывы []
 быстрый выбор
0.99650001525879