X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Книжные новинки 2021.02.21 - 2021.02.15 
 
Наріне Абгарян. Манюня. Книга 1. Абгарян Наріне   2021 г.   Рідна мова
Манюня. Книга 1.   (Книжки Наріне Абгарян)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
«Манюня»  — світла, пронизана сонцем і  запахами східного ринку та напрочуд смішна розповідь про дитинство, про двох дівчаток-підлітків  — Наріне і  Манюню, про грізну й  добру Ба  — бабусю Манюні та про їхніх родичів, які постійно потрапляють у  кумедні ситуації.
Це те саме тепле, пустотливе і  сповнене веселих пригод дитинство, що його кожна людина згадує, як найщасливіші миті життя.

отзывы []
 
 
Рут Веа. Смерть місис Вестевей Веа Рут   2021 г.   Рідна мова
Смерть місис Вестевей   (Психологічний детектив)
424 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Рут Веа — феномен сучасної детективної прози. Її романи виходять великими накладами в понад 46 країнах, отримують престижні премії, екранізуються.
Психологічний трилер «Смерть місис Вестевей» тримає читача в напрузі до останньої сторінки. Про що попереджають карти Таро? Чому місис Вестевей залишила все своє майно незнайомці? Куди зникла Мод Вестевей? І врешті, хто й навіщо хоче вбити Гел? Навряд чи вам вдасться зрозуміти це раніше, ніж задумувала авторка…

отзывы []
 
 
Рііна Каарла. Агенти домашніх тварин. Книга 2. Вистежити злодія. Каарла Рііна і Самі   2021 г.   Рідна мова
Агенти домашніх тварин. Книга 2. Вистежити злодія.   (Агенти домашніх тварин)
152 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Кеті-Е  — жвава дівчинка,  що любить тварин, електроніку та програмування. Ті-бот  — летючий робот,  якого створила Кеті-Е. Вони  — агенти домашніх тварин, і  їхня місія  — розв’язувати проблеми домашніх улюбленців.
У другому випуску «Агентів домашніх тварин» Кеті-Е отримує повідомлення про дивні події, які відбуваються в окрузі: у мешканців квартир по сусідству одна за одною зникають речі. Кмітливі друзі розпочинають розслідування, яке для всіх обертається несподіванкою!

отзывы []
 
 
Скотт Снайдер. Бетмен. Книга 9. Квіт. Снайдер Скотт   2021 г.   Рідна мова
Бетмен. Книга 9. Квіт.   (Комікси DC та Vertigo)
200 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    300 грн.
на заказ

От издателя
Брюс Вейн живе майже досконалим життям. Він кохає дивовижну жінку і працює разом з нею в одному з центрів для молоді Ґотема, допомагаючи дітям свого любого міста. Відколи він мало не загинув у останньому нападі Джокера, пам’ять його підводить, але хай там як, він переконаний, що таким щасливим іще не був.
І все одно… іноді він відчуває, як його тягне до іншого життя. У цьому негативному просторі зниклого минулого лежить напівпригадана історія, повна жорстокості й темряви, але так само і величі.
Бетмен кличе Брюса назад. Але якщо він повернеться до минулого, що станеться з цим досконалим, щасливим життям, яке він побудував?

отзывы []
 
 
Стів Стівенсон. Агата Містері. Книга 16. Місія в Самарканді. Стівенсон Стів   2021 г.   Рідна мова
Агата Містері. Книга 16. Місія в Самарканді.   (Дитячий детектив)
128 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Наділена дивовижним чуттям і  феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею, але це в  майбутньому. Поки  що вона  — чудовий детектив! Разом із  простакуватим кузеном Ларрі, студентом школи детективів, Агата подорожує світом, розгадуючи найзаплутаніші таємниці. Допомагають їм  відданий мажордом, капосний сибірський кіт і  сила-силенна дивакуватих родичів.
Місія в  Самарканді
Цього разу Ларрі й Агата Містері помандрують до Узбекистану, щоб знайти злодія, що вкрав із музею легендарний Атешітан – килим, який став прообразом магічного килима Аладдіна. Ларрі й Агата потраплять на байкерську вечірку, стрибатимуть по дахах Самарканда, перетнуть пів пустелі – і віч-на-віч зустрінуться зі злочинною бандою!

отзывы []
 
 
Джеронімо Стілтон. Четверо мишей у лісі Джунгла Нера Стілтон Джеронімо   2021 г.   Рідна мова
Четверо мишей у лісі Джунгла Нера   (Джеронімо Стілтон)
120 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Веселі пригоди директора видавництва «Голос Гризуна» Джеронімо Стілтона не залишать байдужим нікого, хто цінує гумор і вигадку!
У другій книжці ти дізнаєшся, як Джеронімо Стілтону  вдалося подолати свої страхи, мандруючи дрімучим лісом Джунґла Нера в товаристві чотирьох мишей і суворої інструкторки.

отзывы []
 
 
Том Тейлор. Dcміляція Тейлор Том   2021 г.   Рідна мова
Dcміляція   (Комікси DC та Vertigo)
232 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    350 грн.
на заказ

От издателя
Шістсот мільйонів. Ось скільки людей стали жертвами таємничого техно-органічного вірусу, що захопив Землю. Шістсот мільйонів заражених. Шістсот мільйонів людей обернулися на божевільних розлючених убивць, що жадають смерті та руйнувань.
І це лише початок.
Міста. Нації. Підводні королівства та райські острови. Одне за одним, вони зникають під п’ятою почварних орд. Тепер лише Супермен, Бетмен, Диво-Жінка та решта Ліги Справедливості стоять між Землею та тотальним винищенням…
Але чи надовго?
Ніщо з того, з чим вони мали справу, не підготувало їх до подібної навали.
Ніщо з того, що вони бачили раніше, не було домірним масштабам новоявлених трагедії та жаху. Коли герої та лиходії, боги та монстри знищені, лишається тільки одне питання:
Що буде з найвеличнішими героями світу, якщо світові настане кінець?

отзывы []
 быстрый выбор
0.98093914985657