X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Архивные страницы новинок за период 2021.02.01 - 2021.02.07 
 
Сара Вінман. Бляшаний чоловік Вінман Сара   2021 г.   Рідна мова
Бляшаний чоловік   (Таке життя)
200 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    175 грн.
на заказ

От издателя
Сара Вінман пише меланхолійну прозу. Її герої знаходять надію і  любов у  повсякденності, у  коротких миттєвостях, з  яких і  складається життя. У  цьому романі читач знайде і  радість, і  душевний біль, і  любов у  різних її виявах. Та байдуже, яку форму набирає любов, якщо вона справжня. Тож це проста, але завжди складна розповідь про становлення особистості, про вміння дарувати кохання, про вибір, який ми робимо щодня.

отзывы []
 
 
Сара Вінман. Бляшаний чоловік Вінман Сара   2021 г.   Рідна мова
Бляшаний чоловік   (Таке життя)
200 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Сара Вінман пише меланхолійну прозу. Її герої знаходять надію і  любов у  повсякденності, у  коротких миттєвостях, з  яких і  складається життя. У  цьому романі читач знайде і  радість, і  душевний біль, і  любов у  різних її виявах. Та байдуже, яку форму набирає любов, якщо вона справжня. Тож це проста, але завжди складна розповідь про становлення особистості, про вміння дарувати кохання, про вибір, який ми робимо щодня.

отзывы []
 
 
Маркус Зусак. Глиняный мост Зусак Маркус   2021 г.   Клуб семейного досуга
Глиняный мост   (Внесерийная)
736 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    280 грн.
на заказ

От издателя
Пять братьев Данбар жили в идеальном хаосе своего дома — без родителей. Пока однажды вдруг не вернулся отец, который когда—то их оставил. У него странная просьба — он хочет, чтобы сыновья согласились построить с ним мост. Откликается Клэй, мальчик, терзаемый давней тайной. Что случилось с ним в прошлом? И почему он должен принять этот вызов? «Глиняный мост» – история подростка, попавшего в водоворот взрослой жизни и готового разрушить все, чтобы стать тем, кем ему нужно стать. Перед ним – только мост, образ, который спасет его семью и его самого. Это будет чудо.

отзывы []
 
 
Пауло Коельйо. Комплект з 3 книг Пауло Коельйо Коельйо Пауло   2021 г.   Клуб семейного досуга
Комплект з 3 книг Пауло Коельйо (Алхімік + Переможець завжди самотній + Над річкою П`єдрою, там я сиділа та й плакала)   (Внесерийная)
976 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    330 грн.
на заказ

От издателя
Ці твори великого Алхіміка сучасної літе­ ратури змусять вас замислитися над своїм життям, повірити у добро та кохання, цінувати кожний день, кожну хвилину, навчать використовувати подарунки долі.
Алхімік (288 с.)
Ця книжка навчить вас ­ жити, не втрачаючи віру в  кохання і добро, навчить цінувати кожний день, кожну мить, радіти, сумувати, але ніколи не втрачати надію. Ви зможете досягти всього, якщо по-справжньому захочете! Непередбачуваний сюжет захоплює з першої сторінки!
Переможець завжди самотній (448 с.)
Російський мільйонер Ігор приїхав сюди, аби повернути кохану жінку. На що здатний марнославний чоловік, аби отримати бажане? Цей сповнений напруження, глибокий філософський роман про таємниці людського серця – ніби віддзеркалення світу, де бажання досягти успіху за будь-яку ціну часто заважає зрозуміти, у чому справжнє щастя...
Над річкою П’єдрою, там я сиділа та й плакала (240 с.)
Пілар знала його з дитинства. І кохала навіть після того, як доросле життя роз’єднало їх. Він шукав своє призначення проповідника, месії, а вона шукала себе. Доленосна зустріч за стільки років нагадала про приспані почуття. Здається, час їхньої любові настав. Однак тепер усе інакше. Щоб бути разом, вони мають пожертвувати найдорожчим: Пілар — покинути колишнє життя, присвятити себе служінню іншим, а він — відректися від дару зцілення людей. Та ризикнути всім заради іншого здатен лише той, хто кохає по-справжньому…
Про автора:
Пауло Коельйо — культовий бразильський прозаїк і поет, кавалер Національного ордену Почесного легіону, автор понад 20 книжок, зокрема бестселерів «Алхімік» і «Вероніка вирішує померти». Володар численних престижних премій і нагород, серед яких «Золоте перо» та «Золота книжка». Його романи перекладено 83 мовою світу. Коельйо — майстер філософських історій, алюзій, кодів та символів. Попри це його історії зрозумілі кожному, хто пропустив їх крізь серце.

отзывы []
 
 
Володимир Лис. Обітниця Лис Володимир   2021 г.   Клуб семейного досуга
Обітниця   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Хтось дізнався про давній гріх старого Антона Личака, надіслав листа з єдиним реченням: «Час повертати борг» - і збурив його спокій. А в сусідки Ольги своя драма: її син закохується в дочку бізнесмена Єгора, і та відповідає взаємністю, - але юна пара не знає, що насправді вони брат і сестра. Повертається з колонії Богдан, засуджений за вбивство, якого не чинив. Його дружина обрала щастя з іншим, а донька й не підозрює, що в неї є тато. А ще поруч сестра дружини Віка і дивачка сусідка Алевтина, про яку в Старому місті ходять моторошні чутки…
Долі мешканців вулички з символічною назвою Обітниця переплітаються в тугий вузол, де свої драми і щемливі стосунки, давні й теперішні почуття. Кожен з них давав свою обітницю. Та чи кожен дотримався її крізь час?

Про автора:
Володимир Лис — відомий український журналіст, прозаїк і драматург. Його називають справжнім народним письменником і феноменом сучасності. Він є володарем численних престижних літературних премій, серед яких титул «Золотий письменник України»; багаторазовим призером «Коронації слова», автором уже легендарного «Століття Якова» — «Найкращого роману десятиріччя», що ліг в основу однієї з найбільш успішних екранізацій останніх років.

отзывы []
 
 
Микола Носов. Велика книжка пригод Незнайка та його друзів Носов Микола   2021 г.   Рідна мова
Велика книжка пригод Незнайка та його друзів   (Шедеври дитячої літератури)
672 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    500 грн.
на заказ

От издателя
На книжках Миколи Носова про пригоди бешкетника та фантазера Незнайка виросло не одне покоління дітей. Із Незнайком і  його друзями завжди трапляються кумедні історії. До того  ж дізнаватися про те, як влаштовано світ малюків і  малючок, завбільшки з  огірок, надзвичайно захопливо. І  це ще не все. Із, здавалося  б, легкої та веселої книжки можна почерпнути чимало цікавих наукових фактів, а  також довідатися про будову механізмів, які набагато випередили свій час. Така надзвичайна книжка, та ще й  щедро ілюстрована, стане справжнім святом і  для сучасного читача.

отзывы []
 
 
Лорелін Пейдж. Брудна, розбещена, багата любов Пейдж Лорелін   2021 г.   Клуб семейного досуга
Брудна, розбещена, багата любов   (Внесерийная)
314 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Між Сабріною і Донованом, головними героями дилогії Лорелін Пейдж, знов розгорілися пристрасті. Вони без зупину з’ясовують стосунки, обурюються, кохаються, сваряться, примирюються, знов кохаються... На шляху одне до одного їм час від часу заважають люди, старі тайни і навіть тіні минулого. Чуттєва, просякнута еротикою розповідь на вічну тему, яка хвилює всіх.

отзывы []
 
 
Корал Ріплі. Хранительки моря. Книга 3. Ріплі Корал   2021 г.   Рідна мова
Хранительки моря. Книга 3.   (Хранительки моря)
104 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Шоу повинно тривати! Русалки Коралового рифу потребують допомоги Хранительок моря, аби зупинити лиху Еффлувію і  завадити їй зіпсувати їхній тропічний конкурс талантів. Чи зможуть Емілі, Ґрейс і  Лайла знайти магічну перлину та врятувати шоу талантів і не стати обідом для акули?

отзывы []
 быстрый выбор
1.0945990085602