X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Архивные страницы новинок за период 2019.12.30 - 2020.01.05 
 
 Сборник. English. Усі фрази та діалоги. Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
English. Усі фрази та діалоги.   (Внесерийная)
352 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    75 грн.
на заказ

От издателя
Даний посібник призначений для учнів, студентів, пересічних користувачів, учителів, які бажають розвивати мовленеву, соціокультурну і стратегічну компетенції своїх вихованців. Основна мета посібника - сформувати необхідні для успішної індивідуальної і соціальної діяльності вміння і навички спілкування в стереотипних ситуаціях, змодельованих на основі діалогів, а також систематизувати й розвинути соціокультурні знання.
Книга складається з трьох розділів, які містять: фрази та діалоги для повсякденного вжитку, завдання для самоперевірки, прислів’я та приказки англійської мови.

отзывы []
 
 
 Сборник. Українсько-англійський розмовник і словник Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
Українсько-англійський розмовник і словник   (Внесерийная)
320 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    65 грн.
на заказ

От издателя
Розмовник складено на основі загальновживаної лексики, згрупованої за тематичними розділами.
У загальній частині подано слова та вирази, що вживаються при знайомстві, вітанні, прощанні, у розмові про погоду, професії, сім`ю тощо.
У кінці книги подано невеликий українсько-англійський та та англо-український словник. Вся ця інформація міститься в mp3 файлах, посилання на сайт вказані у кожному розмовнику. Ці аудіо-файли можна безкоштовно скачати за спеціальним кодом, що вказаний в кожному примірнику розмовника.
Розмовник розрахований на іноземців, вчителів, учнів, а також усіх, хто вивчає розмовну англійську та українську мову.

отзывы []
 
 
Майк Барфілд. Позбався цієї книги заради математики Барфілд Майк   2019 г.   Клуб семейного досуга
Позбався цієї книги заради математики   (Внесерийная)
56 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Книжка-сенсація, з якою не знудьгуєшся!
Але для початку — позбався її.
Усе, що буде зроблено далі, — зроблено тільки заради математики.

Виготовити власного матемага чи кільце вогню, розгадати прокляття мумії давньоєгипетського царя Тутанхамона, створити фігуру — «перевертня» та не втрапити у математичну пастку, — усе це та ще багато іншого чекає на тебе в цій книжці. Головокрутки, математичні рівняння та заплутані завдання, розв’язання яких — справжня розвага.

Це не нудна шкільна математика, а нереально крутий квест! Але не забувай, що головне — знищити цю книжку. Звісно, після того як створиш усі фантастичні математичні моделі та цифрові проекти.

отзывы []
 
 
Д. Вортман. Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель. Вортман Д.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель.   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    500 грн.
на заказ

От издателя
Цей атлас — унікальне поєднання картографії та історії, перша науково-популярна робота такої глибини та обсягу, результат довготривалої та кропіткої роботи. Книжка містить документальні ілюстрації та 93 унікальні карти.

Атлас містить короткий історичний нарис про минуле України і 8 розділів з історичними картами й докладними коментарями до них, роз’ясненнями, витягами з історичних джерел та документів. Карти відображають не тривалі періоди, а конкретні історичні моменти, що демонструють зміни в політичному та територіальному устрої. Об’єктивний погляд на найбільш важливі і неоднозначні етапи історії України. Без стереотипів та заангажованості!

отзывы []
 
 
Стівен Гокінг. Чорні діри і молоді Всесвіти та інші лекції Гокінг Стівен   2019 г.   Клуб семейного досуга
Чорні діри і молоді Всесвіти та інші лекції   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Перед вами збірка наукових нарисів 1976-1992 років. Уперше лекцію під назвою «Чорні діри і молоді всесвіти» науковець прочитав у Каліфорнійському університеті в Берклі. Згодом доповнена лекція стала частиною повноцінної збірки, до якої ввійшли 13 оповідей та розгорнуте інтерв’ю науковця для передачі «Диски безлюдного острова». Книжка є своєрідним продовженням діалогу з читачем, розпочатого ще у «Короткій історії часу». Найвідоміший астрофізик сучасності тлумачить найбільш імовірні моделі устрою Всесвіту, розмірковує про уявний час, про те, як чорні діри можуть дати життя молодим усесвітам, про теоретичну фізику і продовжує розпочаті ще Альбертом Ейнштейном спроби науковців визначити майбутнє Всесвіту.

Про автора:
Стівен Гокінґ — людина-легенда, науковець, відомий своїми дослідженнями в галузі астрофізики. Величезну популярність здобув насамперед завдяки дослідженню чорних дір і виникнення світу внаслідок Великого вибуху. Його вважають одним із найгеніальніших фізиків від часів Ейнштейна. Уславлений англійський учений, один із найвідоміших популяризаторів науки у світі. Автор бестселерів «Найкоротша історія часу» та «Вищий задум», володар численних нагород, премій, медалей.

отзывы []
 
 
Ю. Голіцинський. Граматика. Збірник вправ. Англійська мова. Голіцинський Ю.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Граматика. Збірник вправ. Англійська мова.   (Внесерийная)
544 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    65 грн.
на заказ

От издателя
У збірнику подано вправи з усіх розділів англійської граматики. Вправи містять нескладну лексику, матеріал для запам’ятовування основних граматичних форм і вироблення навичок їхнього застосування. Збірник доповнено теоретичним матеріалом і словниками.
Призначений для учнів 5–9 класів базових шкіл і шкіл з поглибленим вивченням англійcької мови, для абітурієнтів, а також студентів молодших курсів вищих навчальних закладів.

отзывы []
 
 
Л. Гутьєррес. Англійська для дорослих. English is not easy. Гутьєррес Л.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Англійська для дорослих. English is not easy.   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    350 грн.
на заказ

От издателя
Якщо ви хочете нарешті заговорити англійською, але вивчення нудних правил у підручниках зводить вас із глузду — ця книжка саме для вас!
English Is Not Easy не містить банальних текстів — це дотепно ілюстрований, яскравий посібник із вивчення однієї з найпоширеніших мов у світі. Ця книжка привертає увагу різнобарв’ям сленгових слів та сміливим гумором. Гортаючи сторінки, ви будете дивуватися, сміятись або навіть заперечувати авторці, але саме завдяки цьому опанування мови перетвориться на справжнє задоволення. English Is Not Easy — це свіжий погляд на вивчення англійської як для початківців, так і для знавців та навіть носіїв мови.

отзывы []
 
 
Річард Докінз. Ілюзія Бога Докінз Річард   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ілюзія Бога   (Внесерийная)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    190 грн.
на заказ

От издателя
Річард Докінз спонукає читача неупереджено поглянути на сенс релігії, не нав’язуючи власної думки, а заохочуючи до самостійних роздумів і висновків. Автор розглядає особливості так званої «ейнштейнівської релігії», за якою Бог — це метафора на позначення загадковості Всесвіту, критикує «гіпотезу про Бога», осмислює, чи дійсно релігія є регулятором моральності, розкриває значення еволюції та природного добору. Кожну свою тезу науковець підкріплює цікавими історичними фактами та посиланнями на достовірні джерела.

Про автора:
Річард Докінз — британський еволюційний біолог і відомий популяризатор науки. Лауреат численних літературних і наукових премій, зокрема премії Майкла Фарадея, премії Королівської наукової спільноти в галузі літератури та Міжнародної космічної премії. Його книжка «Егоїстичний ген» принесла авторові всесвітнє визнання. Докінз належить до сотні найгеніальніших людей, які живуть у наш час.

отзывы []
 
 
С. Дугін. English. Це повинен знати кожен! Дугін С.   2019 г.   Клуб семейного досуга
English. Це повинен знати кожен!   (Внесерийная)
144 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    55 грн.
на заказ

От издателя
Досі безрезультатно вивчаєте англійську? У цій книзі зібрані основні теми англійської граматики, які викладено дуже коротко та зрозуміло. Єдине, що вам слід зробити, так це при нагоді зазирати в книгу та читати той чи інший невеличкий розділ.

отзывы []
 
 
С. Дугін. English: вивчаємо англійську читаючи. Книга для читання. Дугін С.   2019 г.   Клуб семейного досуга
English: вивчаємо англійську читаючи. Книга для читання. (Початковий курс)   (Внесерийная)
88 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    60 грн.
на заказ

От издателя
Одним з найважливіших етапів навчання є заглиблення в англомовне середовище. Найпростіший спосіб це зробити - читати, читати і ще раз читати. Тексти супроводжуються словником та перекладами словосполучень і речень.

отзывы []
 
 
С. Дугін. English: від артикля до шести граматичних часів. 25 міні-уроків. Дугін С.   2019 г.   Клуб семейного досуга
English: від артикля до шести граматичних часів. 25 міні-уроків. (Початковий курс)   (Внесерийная)
172 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Основи англійської граматики пояснюються шляхом порівняння з граматичними явищами української мови. Просто й зрозуміло, не перенавантажуючи надмірною інформацією та надлишковою лексикою, цей невеличкий самовчитель навчить вас будувати будь-які прості речення в теперішньому, минулому та майбутньому часі, вільно читати, писати й говорити англійською.

отзывы []
 
 
С. Дугін. English: граматика. Просто про найскладніше. Дугін С.   2019 г.   Клуб семейного досуга
English: граматика. Просто про найскладніше. (Основний курс)   (Внесерийная)
192 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    95 грн.
на заказ

От издателя
Граматика англійської мови значною мірою відрізняється від української граматики і, на перший погляд, здається дуже важкою для вивчення.

Ми будемо аналізувати часові форми англійського дієслова, порівнювати з граматикою рідної мови.

Вживання інфінітива, дієприкметника, герундія — теми, що належать до вивчення мови на вищому рівні. Підрядні речення (означальні, з’ясувальні, обставинні) — ще один масив важливого граматичного матеріалу. Розуміння правил їх побудови забезпечує якісно новий рівень знання мови.

Книга, яку ви тримаєте в руках, переконує, що навіть складні явища граматики можна опанувати, причому досить легко.

отзывы []
 
 
С. Дугін. English: удосконалюємо англійську читаючи. Книга для читання. Дугін С.   2019 г.   Клуб семейного досуга
English: удосконалюємо англійську читаючи. Книга для читання. (Основний курс)   (Внесерийная)
160 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    95 грн.
на заказ

От издателя
Ця книга належить до основного курсу вивчення англійської та містить англомовні тексти трьох рівнів складності. Перший рівень представлено двома оповіданнями Артура Конан Дойля. На другому рівні пропонуються 60 дотепних діалогів, більшість з яких подано в оригіналі. Третій рівень містить твори дев’яти англомовних авторів, які працювали в абсолютно різних літературних стилях. Тексти супроводжуються докладними перекладами словосполучень та речень.

отзывы []
 
 
С. Дугін. English: часи дієслова Дугін С.   2019 г.   Клуб семейного досуга
English: часи дієслова (Початковий курс)   (Внесерийная)
128 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    60 грн.
на заказ

От издателя
Досить просто за дев’ять уроків ви опануєте всіма дванадцятьма часовими формами англійського дієслова, пасивним станом та узгодженням часів. Для школярів, студентів, а також тих, хто самостійно вивчає англійську мову.

отзывы []
 
 
С. Дугін. Happy Learning Book. Робочий зошит з англійської мови з граматичним матеріалом. Дугін С.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Happy Learning Book. Робочий зошит з англійської мови з граматичним матеріалом. (Початковий курс)   (Внесерийная)
80 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    60 грн.
на заказ

От издателя
Це дуже зручний робочий зошит, розроблений за участю викладачів та учнів нашої школи. Зошит містить весь необхідний для навчання матеріал: правила вимови звуків, вживання артиклів, використання англійських прийменників та докладну таблицю часів англійського дієслова.

отзывы []
 
 
Деніел Еверет. Походження мови. Як ми навчилися говорити. Еверет Деніел   2019 г.   Клуб семейного досуга
Походження мови. Як ми навчилися говорити.   (Внесерийная)
344 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    220 грн.
на заказ

От издателя
Людство має визначну перевагу перед усіма земними створіннями: ми постійно говоримо один до одного. Але як ми набули цього вміння у такій складній формі? У цій книжці лінгвіст Девід Еверет презентує комплексну історію еволюції мовлення, починаючи від етапу появи мовленнєвого апарату до складної системи із семи тисяч мов, яка є зараз у світі.

отзывы []
 
 
Максим Ільяхов. Пиши, скорочуй Ільяхов Максим   2019 г.   Клуб семейного досуга
Пиши, скорочуй   (Внесерийная)
440 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
Автори на конкретних прикладах показують, що таке добре, що таке погано в інформаційних, журналістських та публіцистичних текстах. Як писати листи, на які відповідатимуть, та розсилки, від яких не будуть відписуватися. Як створювати діючі та не вульгарні рекламні оголошення. Як викладати думки коротко, ясно та переконливо: без мовленнєвого сміття, фальші та штампів. Керуючись рекомендаціями з книжки, ви навчитеся писати зрозуміло, захоплювати читачів та домагатися довіри. Це обов’язкова книжка для копірайтерів, авторів та редакторів, а також дизайнерів, програмістів, менеджерів, підприємців, керівників, службовців і всіх, хто використовує текст в роботі. Створювати цікаві, ємні та короткі тексти, які легко читатимуться, — мрія кожного копірайтера та журналіста, а вміння вести зрозумілу ділову переписку — мрія будь-якого робітника. Книжка «Пиши, скорочуй» допоможе Вам здійснити мрії та навчитися писати чудові тексти, які будуть читати із задоволенням. Ви дізнаєтеся про десять основних правил створення сильного тексту та навчитеся застосовувати їх на практиці. Автори підкріплюють свої тези та ствердження порадами, прикладами та ілюстраціями та цікавою історією-коміксом, завдяки чому змістовний та цікавий матеріал легко засвоюється та закріплюється в пам’яті.

отзывы []
 
 
Наталія Клименко. Українська легко! Клименко Наталія   2019 г.   Клуб семейного досуга
Українська легко!   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Українська без суржику, русизмів і кальок за допомогою інфографіки! Видання з наочними ілюстраціями та стислими правилами, прикладами вживання і корисними статтями. Цю книжку створено з мрією про те, що колись в Україні буде модно знати декілька мов, а говорити українською.

отзывы []
 
 
О. Король. Великий атлас світу Король О.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Великий атлас світу   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Оновлене видання!

Сучасне ілюстроване картографічне видання, яке дозволить вам розширити уявлення про планету земля. Детальні фізичні та політичні карти, найсучасніші дані, цікава довідкова інформація — атлас стане незамінним помічником мандрівникам та всім, кого цікавить географія. Алфавітний покажчик полегшить пошук необхідного географічного об’єкта.

Атлас містить найповніші дані про материки: площа, середня висота над рівнем моря, річки, озера, гори та вулкани. Політична карта України оновлена — містить нові адміністративні назви.

У розділі «Світ у цифрах» подано інформацію про всі держави світу: місце розташування, територія, столиця, населення, офіційна мова, релігія, грошова одиниця, державний прапор.

отзывы []
 
 
Джеф Леб. Людина-Павук. Синій. Леб Джеф   2019 г.   Рідна мова
Людина-Павук. Синій.   (Комікси Marvel)
168 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
Пітер Паркер і не здогадувався, що Ґвен Стейсі проведе з ним лише решту її життя. Це — історія їхнього кохання. Чи, більш відповідно — того, як його майже не сталося. 
Ласкаво просимо у життя Людини-Павука. Погане перед хорошим. Це навіть вражає. Тож аби отримати прихильність дівчини своїх мрій, йому доведеться пройти через Зеленого Ґобліна, Носорога, двох Падальників і таємничого лялькаря, що це все контролює.
Прийміть запрошення команди володарів премії Айснера, Джефа Леба й Тіма Сейла («Супермен для всіх сезонів», «Бетмен: довгий Гелловін») до історії про перше кохання Людини-Павука, Ґвен Стейсі. Цей критичний момент у житті супергероя відтіняє поява Мері Джейн Вотсон. Усе сходиться докупи... 
...лише щоб розбитися на друзки.

отзывы []
 

1 | 2


быстрый выбор
 2020.03.15 - 2020.03.08  2020.03.22 - 2020.03.15  2020.03.29 - 2020.03.22  2020.04.05 - 2020.03.30 Сборник English. Усі фрази та діалоги.
Сборник Українсько-англійський розмовник і словник
Барфілд Позбався цієї книги заради математики
Вортман Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель.
Гокінг Чорні діри і молоді Всесвіти та інші лекції
Голіцинський Граматика. Збірник вправ. Англійська мова.
Гутьєррес Англійська для дорослих. English is not easy.
Докінз Ілюзія Бога
Дугін English. Це повинен знати кожен!
Дугін English: вивчаємо англійську читаючи. Книга для читання. (Початковий курс)
Дугін English: від артикля до шести граматичних часів. 25 міні-уроків. (Початковий курс)
Дугін English: граматика. Просто про найскладніше. (Основний курс)
Дугін English: удосконалюємо англійську читаючи. Книга для читання. (Основний курс)
Дугін English: часи дієслова (Початковий курс)
Дугін Happy Learning Book. Робочий зошит з англійської мови з граматичним матеріалом. (Початковий курс)
Еверет Походження мови. Як ми навчилися говорити.
Ільяхов Пиши, скорочуй
Клименко Українська легко!
Король Великий атлас світу
Леб Людина-Павук. Синій.
2.6175289154053