X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Книжные новинки 2019.09.08 - 2019.09.02 
  
Скотт Адамс. Як помилитися майже в усьому і виграти Адамс Скотт   2018 г.   Клуб семейного досуга
Як помилитися майже в усьому і виграти   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Скотт Адамс — американський художник, найбільш відомий як автор сатиричного коміксу Dilbert, член Міжнародної академії комп’ютерних наук. Крім малювання коміксів, цікавиться вегетаріанською кулінарією і є власником відповідного ресторану в Каліфорнії. Особистий досвід Скотта Адамса, який попри всі невдачі досяг успіху, допоможе вам окреслити низку орієнтирів, на які варто звернути увагу. Визначте свій механізм досягнення успіху, прислухавшись до порад автора.

отзывы []
 
  
Майкл Аун. Це ж клієнт, дурнику! Аун Майкл   2018 г.   Клуб семейного досуга
Це ж клієнт, дурнику!   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
Якщо спробувати висловити провідну думку цієї книжки, вона буде такою: «Клієнт завжди має рацію». Його Величність Клієнт для Майкла Ауна понад усе. Як зробити, щоб клієнт був задоволений, як зрозуміти, що може викликати його обурення, чому клієнти стають колишніми і як цього уникнути? Але цікавою книжка буде не лише агентам з продажів. Усі ми в різні моменти або постачальники й продавці, або споживачі й клієнти. Отже, аби краще порозумітися між собою, всі ми мусимо знати, яке обслуговування є якісним, яке — прийнятним лише за відсутності альтернативи, а яке за будь-яких обставин має бути відкинуте.

отзывы []
 
  
Джошуа Беккер. Коли менше — насправді більше Беккер Джошуа   2018 г.   Клуб семейного досуга
Коли менше — насправді більше   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Джошуа Беккер — один з найвпливовіших представників руху мінімалістів, засновник сайту «Шлях до мінімалізму», пропонує прості кроки до усвідомленого щасливого життя без зайвих речей. Він розповідає про те, як обходитися меншою кількістю речей і відчувати натомість більше задоволення.

отзывы []
 
  
Анна Бикова. Мама в балансі. Планер “лінивої мами”. Бикова Анна   2018 г.   Клуб семейного досуга
Мама в балансі. Планер “лінивої мами”.   (Внесерийная)
176 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Планер від автора серії бестселерів «Лінива мама» Анни Бикової! Цей планер стане незамінним помічником у житті кожної жінки. Із ним ви зможете не лише ефективно використовувати всі 24  години доби, а й залишатися в балансі, контролюючи значні для себе сфери життя, не втрачаючи головного і не відмовляючись від важливого.

отзывы []
 
  
Джеймс Бовен. Світ очима кота Боба Бовен Джеймс   2019 г.   Рідна мова
Світ очима кота Боба   (Світовий бестселер рідною мовою)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Може здатися, що нова повість Джеймса Бовена «Світ очима кота Боба» — тривіальна історія про рудого вуличного кота й колишнього наркомана. Проте в усіх кумедних і сумних епізодах читач бачить людину, яка, навіть попри трагічний збіг обставин, прагне стати ліпшою. Автор розповідає про те, як був склад­ ним підлітком, як «підсів» на зілля, як десять років поневірявся в Лондоні та як рудий вуличний кіт допоміг йому здолати згубну звичку і віднайти віру в себе та людей.

отзывы []
 
  
 Валикри. Мужчина и женщина. Две стороны единства. Валикри   2019 г.   Клуб семейного досуга
Мужчина и женщина. Две стороны единства.   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Мир устроен парно — одна половина дополняет другую, образуя целое. Мужчина и женщина — две стороны единства. Информация, изложенная в книге, подскажет и направит в поиске любимой половины, поможет избежать ошибок при знакомстве и на этапе отношений. Эта книга позволит вам выстроить благополучные отношения, лучше понять себя и любящего вас человека. У вас также появится возможность скорее и легче преодолеть трудности, возникшие в паре и семье, укрепить здоровье семьи, восстановиться после расставания. Здесь вы получите ответы на многие вопросы, связанные с мужским и женским началом, что даст более глубокое понимание происходящего в вашей жизни и жизни окружающих.

отзывы []
 
  
Чарльз Вілан. Гола економіка. Викриття нудної науки. Вілан Чарльз   2019 г.   Клуб семейного досуга
Гола економіка. Викриття нудної науки.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Економіка — наука, яку помилково вважають нудною та специфічною. Чарльз Вілан майстерно руйнує ці стереотипи! Поточна економічна криза, глобалізація, грошово-кредитна політика — про все це автор говорить доступною мовою, без сухих термінів, незбагнених діаграм та складних визначень. «Гола економіка. Викриття нудної науки» — захоплива й дотепна книжка, що переверне ваші уявлення про економічну теорію та допоможе впевнено орієнтуватися в ній. Ви станете справжнім експертом з актуальних економічних питань сьогодення!

Про автора:
Чарльз Вілан — професор з багаторічним стажем, викладач економіки та політики в Чиказькому університеті і Дартмутському коледжі, кореспондент журналу The Economist та позаштатний автор таких авторитетних видань, як Chicago Tribune, The New York Times і Wall Street Journal.

отзывы []
 
  
Джон Вітмор. Ефективний коучинг: принципи і практика Вітмор Джон   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ефективний коучинг: принципи і практика   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    165 грн.
на заказ

От издателя
В усьому світі цю книгу вважають основоположною працею у сфері коучинга. Коучинг являє собою один із типів консультування, що може використовуватися в багатьох сферах життя. Книга допоможе підвищити вашу ефективність і покращити навички спілкування на роботі, у спорті, у відносинах з близькими людьми.

отзывы []
 
  
Крістофер Восс. Ніколи не йдіть на компроміс. Техника ефективних переговорів. Восс Крістофер   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ніколи не йдіть на компроміс. Техника ефективних переговорів.   (Внесерийная)
264 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    190 грн.
на заказ

От издателя
Життя — це серія постійних переговорів. Ми домовляємося про ціну на вживане авто, про заробітну платню чи те, хто виконуватиме хатні справи в нашій сім’ї. Фактично це єдиний прийнятний спосіб добитися чогось від іншої людини. Кріс Восс понад 20 років працював переговорником ФБР зі звільнення заручників та вів надскладні перемовини з немислимо високими ставками. Після завершення кар’єри він зрозумів, що прийоми, які напрацювали він і колеги, можуть так само ефективно застосовуватися в будь—якій сфері та будь—яких стосунках.

отзывы []
 
  
Бенджамін Гарді. Не примушуй себе. Альтернатива силі волі. Гарді Бенджамін   2018 г.   Клуб семейного досуга
Не примушуй себе. Альтернатива силі волі.   (Внесерийная)
200 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    175 грн.
на заказ

От издателя
Щодня ми намагаємося боротися з поганими звичками: менше залипати у смартфони, відмовитися від пізніх походів до холодильника, кинути курити. Ми обіцяємо собі «з наступного тижня» більше рухатися, здоровіше харчуватися чи раніше лягати спати. А коли все це не вдається — звинувачуємо себе, списуючи на слабку силу волі. Автор цієї книжки переконує: припиніть силувати себе і спробуйте змінити коло спілкування. Коли ми активно впливаємо на умови навколо нас, наприклад, оточуємо себе новими людьми, іншими стають і наші емоції, думки та цінності.

отзывы []
 
  
Рік Генсон. Незламність. Як закласти міцний фундамент спокою, сили та щастя. Генсон Рік   2018 г.   Клуб семейного досуга
Незламність. Як закласти міцний фундамент спокою, сили та щастя.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Незламність — це дещо більше, ніж просто здатність зносити нестерпне. Це те, без чого нам дуже важко долати стреси, розв’язувати проблеми зі здоров’ям чи, скажімо, у стосунках з людьми, гоїти старі душевні рани та й просто жити. Покроковий метод виховання у собі цієї риси, що його пропонує доктор Генсон, тісно пов’язаний із вченням про нейропластичність. Автор пояснює, як подолати негативну упередженість, як вичавити з себе болісні думки та переживання і замінити їх само співчуттям, почуттям власної гідності, радістю та внутрішнім спокоєм.

отзывы []
 
  
Малколм Гладуелл. Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів Гладуелл Малколм   2019 г.   Клуб семейного досуга
Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не гігант Голіаф, а звичайна людина.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Малколм Гладуелл. Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення. Гладуелл Малколм   2018 г.   Клуб семейного досуга
Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Малколм Гладуелл — поп-соціолог і журналіст The Washington Post і The New Yorker, якого називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників! Модні тренди, товари, інформація, ідеї — це віруси. Не вірите? У сучасному світі вони поширюються саме так, охоплюючи мільйони людей та перетворюючись на справжні соціальні епідемії.

Малколм Гладуелл пояснює, чому ми так любимо копіювати поведінку інших і чому взагалі сучасне людство надзвичайно залежне від подібних до себе. Наука маніпуляції функціонує дуже підступно, але результативно. «Поворотний момент» — блискуче дослідження про те, як поширюються соціальні епідемії та як вони впливають на наше життя.

отзывы []
 
  
Франсуаза Дольто. Боротьба за дитину Дольто Франсуаза   2018 г.   Клуб семейного досуга
Боротьба за дитину   (Внесерийная)
672 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Ця книга стане чудовим другом для батьків, які прагнуть не просто зрозуміти своїх дітей, а й отримати цілісне уявлення про те, що таке дитинство, осягнути цей багатомірний світ. Авторка відкидає стереотипне уявлення про те, що дитячі роки є лишень підготовкою до життя, і доводить: дитина — це вже сформована особистість, до якої треба ставитися як до дорослого. Що впливає на вашу дитину? Які вона має права та обов’язки? Комп’ютер і телебачення, соціалізація в колективі, подолання дитячих комплексів — використовуючи новий підхід до виховання, ви зможете зростити свою дитину успішною та щасливою.

Про автора:
Франсуаза Дольто — відомий психоаналітик, ключова фігура французького психоаналізу, зокрема дитячого, доктор медицини, член Міжнародної психоаналітичної асоціації. Вона відкрила власний науковий центр досліджень, створила першу інтернет-платформу для сучасного психоаналізу, обіймала посаду почесного психотерапевта в Департаменті Психотерапії та кембриджських лікарнях Фулборн і Адденбрукс. Її талант — це вміння писати як для широкого загалу, так і для колег-фахівців.

отзывы []
 
  
Максим Дорофєєв. Джедайські техніки Дорофєєв Максим   2018 г.   Клуб семейного досуга
Джедайські техніки   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Щоб усе встигнути — розставляй пріоритети. Знайома істина? Ще б пак! Та коли папка «Вхідні» от-от вибухне непрочитаними листам, невиконані справи буквально засипають з головою, а запас мислепалива падає до нульової позначки, здається, що час кликати на допомогу джедаїв. Однак не такий страшний дедлайн, як його малюють. І від прокрастинації втекти легше, аніж від Дарта Вейдера. Головне — навчитися максимально ефективно користуватися ресурсами, «мозковими» та часовими. І тут вже не обійтися без Майстра Йоди у сфері продуктивності.  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Пол Екман. Теорія брехні Екман Пол   2018 г.   Клуб семейного досуга
Теорія брехні   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Чи відомо вам, що зазвичай навіть під час десятихвилинної розмови будь-яка людина бреше тричі? Чи знаєте ви, що детектор брехні насправді викриває не брехню, а лише емоційний стан піддослідного? Чому досвідчені брехуни з легкістю проходять перевірку на детекторі брехні, а багато підозрюваних у збудженому емоційному стані були помилково визнані винними і отримали довічне ув’язнення за злочини, яких не скоювали? Проте викрити брехуна можна навіть за однією з численних ознак поведінки: рухів тіла, жестів, міміки обличчя або обмовок. Треба лише вміти це помітити і проаналізувати. Автор цього світового бестселера вчить викривати приховані емоції інших людей, розпізнавати ознаки брехні, відрізняти брехню від прихованих емоцій і навіть... брехати. Книжка буде корисною не тільки фахівцям, яким потрібно викривати брехню під час роботи (керівникам, менеджерам з питань безпеки, фахівцям з підбору персоналу, торговим представникам, агентам з продажу нерухомості тощо), а й звичайним людям, які можуть стати жертвами брехні навіть за досить звичайних обставин, наприклад при укладанні усних угод, купівлі товарів і послуг, а особливо у приватних стосунках.

отзывы []
 
  
Себастьєн Жапрізо. Пастка для Попелюшки Жапрізо Себастьєн   2019 г.   Рідна мова
Пастка для Попелюшки   (Психологічний детектив)
176 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Жили собі дві дівчини, Мі та До, як у знаменитій казці Шарля Перро про двох зведених сестер. І, як водиться у казках, одна з них обділена долею. У домі багатої одного разу — випадково чи ні? — спалахнула пожежа, і одна з героїнь гине, а друга втрачає пам’ять… Хто загинув, а хто вижив — у цьому й криється інтрига, адже на кін поставлено примарне багатство…
Сюжет роману так карколомно закручений, що годі відірватися від книжки. Вона заворожує й не відпускає ні на мить, як аромат паморочливих чоловічих парфумів з велемовною назвою «Пастка для Попелюшки», яким насичений увесь роман…

отзывы []
 
  
Себастьєн Жапрізо. Пастка для Попелюшки Жапрізо Себастьєн   2019 г.   Рідна мова
Пастка для Попелюшки   (Психологічний детектив)
176 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Жили собі дві дівчини, Мі та До, як у знаменитій казці Шарля Перро про двох зведених сестер. І, як водиться у казках, одна з них обділена долею. У домі багатої одного разу — випадково чи ні? — спалахнула пожежа, і одна з героїнь гине, а друга втрачає пам’ять… Хто загинув, а хто вижив — у цьому й криється інтрига, адже на кін поставлено примарне багатство…
Сюжет роману так карколомно закручений, що годі відірватися від книжки. Вона заворожує й не відпускає ні на мить, як аромат паморочливих чоловічих парфумів з велемовною назвою «Пастка для Попелюшки», яким насичений увесь роман…

отзывы []
 
  
Дейл Карнегі. Як здобувати друзів і впливати на людей Карнегі Дейл   2018 г.   Клуб семейного досуга
Як здобувати друзів і впливати на людей   (Внесерийная)
256 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Вже майже 80 років поради автора цієї книжки допомагають людям здобувати друзів, завойовувати довіру, будувати міцні стосунки. Надзвичайно складні речі пояснюються простими і доступними словами.
У світовому бестселері Дейла Карнегі йдеться про надзвичайно складні речі — успіх у бізнесі, кар’єрі, міцний шлюб, довіру і дружбу — простими і доступними словами. Ці нескладні рекомендації виявилися найбільш дієвими у критичних життєвих обставинах, тож обов’язково стануть вам у пригоді. У цій книзі ви знайдете лише перевірені часом поради.

отзывы []
 
  
Чан Кім. Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції. Кім Чан   2018 г.   Клуб семейного досуга
Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
«Стратегія блакитного океану» — одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч. За 10 років із часу виходу з друку не полишала Топ-10 бізнес-видань на Amazon, стала бестселером на п’яти континентах, перекладена більш ніж 40 мовами та розійшлася накладом у 3,5 мільйона примірників. Викладені в ній ідеї довели свою ефективність не лише в бізнесі, але й у діяльності некомерційних організацій, державному секторі, виконавчій владі та навіть у мистецтві.  (Подробнее)

отзывы []
 

1 | 2 | 3


быстрый выбор
 2019.09.01 - 2019.08.26  2019.09.08 - 2019.09.02  2019.09.15 - 2019.09.09  2019.09.22 - 2019.09.16 Адамс Як помилитися майже в усьому і виграти
Аун Це ж клієнт, дурнику!
Беккер Коли менше — насправді більше
Бикова Мама в балансі. Планер “лінивої мами”.
Бовен Світ очима кота Боба
Валикри Мужчина и женщина. Две стороны единства.
Вілан Гола економіка. Викриття нудної науки.
Вітмор Ефективний коучинг: принципи і практика
Восс Ніколи не йдіть на компроміс. Техника ефективних переговорів.
Гарді Не примушуй себе. Альтернатива силі волі.
Генсон Незламність. Як закласти міцний фундамент спокою, сили та щастя.
Гладуелл Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів
Гладуелл Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення.
Дольто Боротьба за дитину
Дорофєєв Джедайські техніки
Екман Теорія брехні
Жапрізо Пастка для Попелюшки
Жапрізо Пастка для Попелюшки
Карнегі Як здобувати друзів і впливати на людей
Кім Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції.
3.3456079959869