X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Архивные страницы новинок за период 2019.08.12 - 2019.08.18 
 
Джон Вітмор. Ефективний коучинг: принципи і практика Вітмор Джон   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ефективний коучинг: принципи і практика   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    198 грн.
на заказ

От издателя
В усьому світі цю книгу вважають основоположною працею у сфері коучинга. Коучинг являє собою один із типів консультування, що може використовуватися в багатьох сферах життя. Книга допоможе підвищити вашу ефективність і покращити навички спілкування на роботі, у спорті, у відносинах з близькими людьми.

отзывы []
 
 
Нік Вуйчич. Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя. Вуйчич Нік   2018 г.   Клуб семейного досуга
Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя.   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    156 грн.
на заказ

От издателя
Неймовірне життя незвичайної людини, що народилася інакшою, але попри всі сумніви, депресії та міркування про самогубство стала успішним оратором, мільйонером, щасливим чоловіком та батьком.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Стефан Гарньє. Думай і дій як кіт Гарньє Стефан   2019 г.   Клуб семейного досуга
Думай і дій як кіт   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    156 грн.
на заказ

От издателя
Чи можуть ваші коти навчити вас життя? Чи можуть вони впорається з тим, в чому не досягли успіху популярні лайф-коучі? Відповідь на ці запитання — так. Не вірите? Тоді прочитайте книгу Стефана Гарньє. У багатьох вдома є ці чарівні домашні улюбленці, але не всі так як автор цієї книги пильно за ними спостерігають і намагаються зрозуміти їх життєвий устрій, спосіб мислення і прийняття рішень. Більше десяти років спостережень за своїм домашнім вихованцем перетворилися в звід сорока особливих рис характеру, які властиві всім кішкам. І саме ці риси можуть допомогти людям в складних життєвих ситуаціях, на робочому місці, в колі сім’ї або в спілкуванні з друзями. Тепер позбутися від стресу можна не тільки слухаючи муркотіння вашого вихованця, але і перейнявши деякі з його звичок. Просто задумайтеся на хвилинку: чи турбуються коти про пенсію, чи можна їх примусити робити те, що вони не хочуть або ж вони ведуть себе абсолютно незворушно, спокійно спостерігають за тим, що відбувається, люблять свободу і мають гордість. Адже не дарма, кішок здавна називають мудрими тваринами. Придивіться ближче до цих домашніх вихованців, ймовірно вони зможуть багато чому вас навчити.
«Думай і дій як кіт» — цю книжку можна порівняти з керівництвом по самодопомозі, з єдиною відмінністю, поради ви будете отримувати від вашого власного кота. Здається саме ці тварини, пізнали таємницю того, як всім нам варто жити. А автор цієї книги, розшифрував цю таємницю і ділиться нею з вами. Вперед, спробуйте пожити як ваш кіт!

отзывы []
 
 
Малколм Гладуелл. Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів Гладуелл Малколм   2018 г.   Клуб семейного досуга
Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не гігант Голіаф, а звичайна людина.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Малколм Гладуелл. Неординарні. Історії успіху. Гладуелл Малколм   2019 г.   Клуб семейного досуга
Неординарні. Історії успіху.   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    114 грн.
на заказ

От издателя
Що робить людей неординарними? Чи багато вирішує випадок у нашому житті? Як цілковито реалізувати свої таланти? Скільки годин наполегливої праці необхідно, аби стати кращим із кращих? Шокуючі, вражаючі, неймовірні приклади з життя Біла Ґейтса, одне з найвідоміших досліджень в історії психології – експеримент «Терміти» Льюїса Термана, біографії зірок канадського хокею та звички селян минулого сторіччя… Переконайтеся, що слова «геній» більше не існує. Але поки в людей є здібності, наполегливість і фантазія — будуть неординарні. Станьте одним із них!

отзывы []
 
 
Малколм Гладуелл. Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення. Гладуелл Малколм   2018 г.   Клуб семейного досуга
Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    156 грн.
на заказ

От издателя
Малколм Гладуелл — поп-соціолог і журналіст The Washington Post і The New Yorker, якого називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників! Модні тренди, товари, інформація, ідеї — це віруси. Не вірите? У сучасному світі вони поширюються саме так, охоплюючи мільйони людей та перетворюючись на справжні соціальні епідемії.

Малколм Гладуелл пояснює, чому ми так любимо копіювати поведінку інших і чому взагалі сучасне людство надзвичайно залежне від подібних до себе. Наука маніпуляції функціонує дуже підступно, але результативно. «Поворотний момент» — блискуче дослідження про те, як поширюються соціальні епідемії та як вони впливають на наше життя.

отзывы []
 
 
Деніел Гоулман. Емоційний інтелект лідера Гоулман Деніел   2018 г.   Клуб семейного досуга
Емоційний інтелект лідера   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    234 грн.
на заказ

От издателя
Тривалий час люди вважали, що емоції в ділових стосунках шкодять нормальній роботі компаній. Однак управляти — це не лише налагоджувати процеси, створювати стратегію і продукувати сильні ідеї. Справжній лідер має надихати, пробуджувати ентузіазм, підтримувати в людях мотивацію і знаходити їхні найсильніші сторони. Що дає лідеру сил горіти своєю роботою й залишатися вірним компанії? Як він створює атмосферу, сприятливу для креативних ідей та інновацій?

отзывы []
 
 
 Далай-лама. Книга радості: вічне щастя в мінливому світі Далай-лама   2019 г.   Клуб семейного досуга
Книга радості: вічне щастя в мінливому світі   (Внесерийная)
400 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Світові духовні лідери, лауреати Нобелівської премії миру, Далай-лама і Десмонд Туту діляться секретами, що допоможуть поглянути на себе і власне життя по-новому. Автори навчать, як досягти духовної гармонії, розкажуть про причини виникнення негативних емоцій і про те, як давати їм раду.

Радість закладено в кожному з нас, це почуття не залежить від соціального статусу, матеріального добробуту, сім’ї чи кар’єри. Стань щасливішим уже сьогодні!

У цій книзі ви знайдете практичні поради, медитаційні вправи, історії з життя, що надихають і дарують можливість змінити кожен день на краще.

отзывы []
 
 
Сьюзен Девід. Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя. Девід Сьюзен   2018 г.   Клуб семейного досуга
Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя.   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    138 грн.
на заказ

От издателя
Вивчаючи емоції протягом 20 років Сьюзен Девід дійшла висновку, що ні розум, ні тип особистості не визначають успіх. Його визначають наші емоції, а точніше — вміння їх контролювати. Саме це авторка називає «емоційною гнучкістю». Внутрішній спокій, вміння розуміти себе допомагає не тільки почуватися впевнено в будь-якій ситуації, а й бути успішним на роботі, в особистому житті, у творчості. Авторка переконана, що вміння підлаштовуватися під мінливий світ подій дозволяє уникнути стресів, негативних думок та почуттів і впевнено рухатися вперед. Ця книжка допоможе вам зрозуміти природу своїх емоцій, навчитися жити з ними у злагоді. Ви нарешті знайдете підхід до опанування своїх переживань, будете отримувати задоволення від спілкування й досягати своїх цілей.

Про автора:
Сьюзен Девід — доктор філософських наук, психолог Гарвардської медичної школи, співзасновник і співдиректор Інституту коучингу в лікарні McLean, засновник і головний виконавчий директор консалтингової компанії Evidence Based Psychology. Публікувалася в таких авторитетних виданнях, як Harvard Business Review, Time та The Wall Street Journal. Вона консультує вище керівництво сотень великих організацій, серед яких ООН, Ernst&Young і Всесвітній економічний форум.

отзывы []
 
 
Франсуаза Дольто. Боротьба за дитину Дольто Франсуаза   2019 г.   Клуб семейного досуга
Боротьба за дитину   (Внесерийная)
672 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
Ця книга стане чудовим другом для батьків, які прагнуть не просто зрозуміти своїх дітей, а й отримати цілісне уявлення про те, що таке дитинство, осягнути цей багатомірний світ. Авторка відкидає стереотипне уявлення про те, що дитячі роки є лишень підготовкою до життя, і доводить: дитина — це вже сформована особистість, до якої треба ставитися як до дорослого. Що впливає на вашу дитину? Які вона має права та обов’язки? Комп’ютер і телебачення, соціалізація в колективі, подолання дитячих комплексів — використовуючи новий підхід до виховання, ви зможете зростити свою дитину успішною та щасливою.

Про автора:
Франсуаза Дольто — відомий психоаналітик, ключова фігура французького психоаналізу, зокрема дитячого, доктор медицини, член Міжнародної психоаналітичної асоціації. Вона відкрила власний науковий центр досліджень, створила першу інтернет-платформу для сучасного психоаналізу, обіймала посаду почесного психотерапевта в Департаменті Психотерапії та кембриджських лікарнях Фулборн і Адденбрукс. Її талант — це вміння писати як для широкого загалу, так і для колег-фахівців.

отзывы []
 
 
Суи Исида. Токийский гуль. Книга 5. Исида Суи   2019 г.   Азбука-классика
Токийский гуль. Книга 5.   (Графические романы)
242 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    300 грн.
на заказ

От издателя
С бойни в 11-м районе прошло полгода…
За вклад в разгром «Древа Аогири» многие следователи удостаиваются повышения. А Котаро Амон, новоиспеченный следователь высшего ранга, наконец получает напарника.
Тем временем оставивший «Антейку» Канэки и его товарищи пытаются отследить прошлое Ридзэ и оказываются в 6-м районе, где, возможно, найдут ответы на свои вопросы…

отзывы []
 
 
Пол Каланіті. Коли подих стає повітрям Каланіті Пол   2019 г.   Клуб семейного досуга
Коли подих стає повітрям   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    96 грн.
на заказ

От издателя
У травні 2013 року, за крок від омріяної медичної та наукової кар’єри, Пол Каланіті діагностував у себе рак легенів 4-ї стадії й розпочав свою книгу. Крапку в ній поставила його смерть навесні 2015-го. А за десять місяців відверта та мужня історія боротьби, кохання й самовідданої лікарської праці стала бестселером № 1 за версією The New York Times та увійшла до лідерів продажів на Amazon.com.  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Найджел Камберленд. 100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху. Камберленд Найджел   2018 г.   Клуб семейного досуга
100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху.   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Чи знаєте ви хоча б одну людину, яка не прагне стати успішнішою? Неважливо, про яку сферу нашого буття ідеться — роботу, навчання, стосунки в родині чи, скажімо, особистий розвиток, усі ми мріємо змінити щось у житті, перетворити його на більш цікаве, наповнене та самодостатнє. Проте не кожному вистачає наснаги зробити перший крок до змін та розуміння того, з чого слід починати. Автор цієї книги без зайвих теоретичних викладок і зарозумілих повчань пропонує ідеї, які наблизять вас до омріяного успіху, а також дає практичні поради стосовно того, як ці ідеї втілити в життя. Все дуже просто і доступно. І ви маєте можливість у цьому переконатись.

отзывы []
 
 
Карлос Кастанеда. Колесо часу Кастанеда Карлос   2019 г.   Клуб семейного досуга
Колесо часу   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Збагніть незбагненне  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Джеймс Кервуд. Бродяги Севера Кервуд Джеймс   2019 г.   Азбука-классика
Бродяги Севера   (Азбука-классика)
480 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    84 грн.
на заказ

От издателя
Американский писатель, охотник, путешественник и натуралист Джеймс Оливер Кервуд вошел в историю литературы как классик приключенческой и анималистической прозы, чьи книги стоят в одном ряду с «Зовом предков» и «Белым Клыком» Джека Лондона и «Рассказами о животных» Эрнеста Сетона-Томпсона. Темы, сюжеты и персонажи произведений Кервуда ведут свое происхождение из глухих таежных районов Северной Канады и Аляски, в странствиях по которым автор провел значительную часть жизни.
На долю главных героев романа «Бродяги Севера» (1919) – домашнего щенка Мики и медвежонка Неевы, случайно оказавшихся вдвоем в лесу, – выпадает череда суровых и опасных, на грани гибели, испытаний, в ходе которых они взрослеют, мужают, сдружаются и учатся взаимовыручке. Роман «В дебрях Севера» (1922) повествует о непростом путешествии бесстрашного и благородного разбойника Роджера Мак-Кея, его юной возлюбленной Нейды и их верного пса Питера-Хромули, преследуемых Королевской конной полицией, через всю Канаду – с юга на север и обратно, по пронизанным ветрами и снежными вихрями бескрайним просторам североамериканской тундры…

отзывы []
 
 
Джон Кехо. Підсвідомості все підвладне Кехо Джон   2019 г.   Клуб семейного досуга
Підсвідомості все підвладне   (Внесерийная)
176 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Підсвідомість — своєрідна Маріанська западина; це нетрі людської психіки. Підсвідомість керує нашими вчинками, коли ми цього навіть не усвідомлюємо. Недарма Зиґмунд Фройд казав: «Ми не випадково обираємо одне одного. Ми зустрічаємо тільки тих, хто вже існує в нашій підсвідомості». Так і в нашій підсвідомості заховано ключ від щасливого життя. Керуючись набором принципів, які розробив Джон Кехо, ви відчините всі двері та відімкнете брами на шляху до успіху. Його програма — спусковий гачок у механізмі пробудження безмежних ресурсів людського мозку. Візуалізація, правильна інтерпретація мрій, сни та реальність, засів думок, вроджені здібності та схильність до творчості, взаємини та самооцінка — використовуйте величезні резерви підсвідомості, щоб раз у раз змінювати своє життя на краще.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Фенимор Купер. Последний из могикан Купер Фенимор   2019 г.   Азбука-классика
Последний из могикан (иллюстрации З.Буриана)   (Больше чем книга)
480 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    540 грн.
на заказ

От издателя
С момента первой публикации в 1820–1840-х годах и по сей день пенталогия Джеймса Фенимора Купера о Натаниэле Бампо (известном также под прозвищами Зверобой, Соколиный Глаз, Следопыт, Длинный Карабин и Кожаный Чулок) неизменно пользуется успехом во всем мире как один из эталонов увлекательной приключенческой прозы, сюжеты и персонажи которой однажды и навсегда пленяют читательское воображение. Ловкий охотник и смелый воин, самоотверженный защитник слабых и угнетенных, Кожаный Чулок давно и прочно вошел в пантеон самых популярных героев мировой литературы.
В книге представлен наиболее знаменитый роман этой прославленной серии – «Последний из могикан» (1826), повествующий о зрелой поре жизни Натаниэля и его участии в событиях Франко-индейской войны. Повстречав на лесной тропе юных Кору и Алису, дочерей британского полковника Манро, которые под охраной майора Дункана Хейуорда направляются к отцу в форт Уильям-Генри, Соколиный Глаз со своим другом Чингачгуком и его сыном Ункасом вызываются сопроводить путников к месту назначения. Эта случайная встреча кладет начало череде волнующих и трагических происшествий, в которых индивидуальные судьбы и исторические события тесно переплетаются друг с другом…
В настоящем томе восстановлены предисловие и примечания автора к изданию 1831 года, отсутствовавшие в прежних отечественных публикациях романа. Также впервые в России воспроизводятся иллюстрации к «Последнему из могикан», созданные знаменитым чешским художником Зденеком Бурианом (1905–1981).

«Как бы мне хотелось быть Фенимором Купером, чтобы придумывать такие потрясающие истории и описывать их! Это ведь надо иметь большой талант, чтобы сделать историю интересной!», —  KonnChookies  (Эксперт  LiveLib.ru)  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Патрік Ленсіоні. Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості. Ленсіоні Патрік   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості.   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    108 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бізнес-роману «П’ять вад у роботі команди» — бестселера за версіями The New York Times, Business Week, The Wall Street Journal та USA Today!

Відомий бізнес-тренер, засновник і президент консалтингової компанії The Table Group та надзвичайно талановитий автор міжнародних бестселерів, визнаний одним із провідних фахівців у сфері бізнесу, Патрік Ленсіоні пропонує ефективну концепцію створення професійної та надійної команди. Як успішний менеджер і експерт з лідерства, він ділиться натхненними ідеями й секретами продуктивності та злагодженості колективу…  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Кэролайн Лиф. Думайте, учитесь, преуспевайте Лиф Кэролайн   2019 г.   Клуб семейного досуга
Думайте, учитесь, преуспевайте   (Внесерийная)
304 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    168 грн.
на заказ

От издателя
Каждый из нас обладает значительными психологическими ресурсами для того, чтобы жить полноценной насыщенной жизнью. В своей новой книге доктор Кэролайн Лиф показывает нам, как задействовать эти ресурсы, чтобы проявить свой скрытый потенциал.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Майкл Льюїс. Flash Boys. Ринок цінних... секунд: революція на Уолл-стрит. Льюїс Майкл   2018 г.   Клуб семейного досуга
Flash Boys. Ринок цінних... секунд: революція на Уолл-стрит.   (Внесерийная)
296 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    162 грн.
на заказ

От издателя
Льюїс — постійний автор The New York Times Magazine, Vanity Fair, Slate і Bloomberg. Його книжки викликають величезний інтерес у всіх, хто цікавиться фінансовими біржами та ринком цінних паперів: автор викриває фінансові маніпуляції та робить у своїх дослідженнях сенсаційні заяви, що змушують добряче нервувати керівників авторитетних компаній. Так, невдовзі після виходу «Flash boys» друком ФБР оголосила про початок розслідування щодо високочастотного трейдингу. І хоча офіційно цю подію не пов’язували з книжкою Льюїса, остання зробила фурор серед американських фінансистів.  (Подробнее)

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5


быстрый выбор
 2020.07.26 - 2020.07.20  2020.08.02 - 2020.07.27  2020.08.09 - 2020.08.03  2020.08.16 - 2020.08.10 Вітмор Ефективний коучинг: принципи і практика
Вуйчич Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя.
Гарньє Думай і дій як кіт
Гладуелл Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів
Гладуелл Неординарні. Історії успіху.
Гладуелл Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення.
Гоулман Емоційний інтелект лідера
Далай-лама Книга радості: вічне щастя в мінливому світі
Девід Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя.
Дольто Боротьба за дитину
Исида Токийский гуль. Книга 5.
Каланіті Коли подих стає повітрям
Камберленд 100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху.
Кастанеда Колесо часу
Кервуд Бродяги Севера
Кехо Підсвідомості все підвладне
Купер Последний из могикан (иллюстрации З.Буриана)
Ленсіоні Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості.
Лиф Думайте, учитесь, преуспевайте
Льюїс Flash Boys. Ринок цінних... секунд: революція на Уолл-стрит.
2.6702909469604