X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

sitemap
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Книжные новинки 2019.02.10 - 2019.02.04 
  
Джефф Джонс. Ліга справедливості. Книга 3. Трон Атлантиди. Джонс Джефф   2019 г.   Рідна мова
Ліга справедливості. Книга 3. Трон Атлантиди.   (Комікси DC)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    300 грн.
на заказ

От издателя
АРМІЇ АТЛАНТИДИ ГОТОВІ ДО БИТВИ!
Перш ніж стати Акваменом, Артур Каррі був володарем Атлантиди. Але забобонні атлантійці, з їхньою ненавистю до мешканців поверхні, не змогли полюбити царя-напівкровку.
Вступивши до Ліги Справедливості, Артур залишив Атлантиду, передавши правління своєму братові Орму, Повелителю Океанів. З того часу між підводним царством і землею панував нестійкий мир. До сих пір.
Поки земні супергерої зайняті іншими справами, загадкова сила підштовхує Атлантиду та світ на поверхні до війни. Жертв стає дедалі більше, а повно-масштабне вторгнення – дедалі вірогіднішим, і тепер лише Ліга Справедливості може запобігти кривавій битві, яка потопить під водою добру половину цивілізації.
Остерігайтеся: той, хто володіє троном Атлантиди, вирішує долю світу...

отзывы []
 
  
Владимир Дуров. Мои звери Дуров Владимир   2017 г.   Клуб семейного досуга
Мои звери   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    35 грн.
на заказ

От издателя
Дрессировщик Владимир Дуров, философ Иван Шмелев, поэт Саша Черный, ученый-биолог Наталья Романова, киносценарист Юрий Коваль рассказывают веселые, грустные и трогательные истории о жизни четвероногих артистов в ослепительном свете манежа, о похождениях песца Наполеона Третьего, о жизни дикой рыси Боцмана, корабельного пса Соленого...
Это рассказы о настоящей дружбе, храбрости и преданности. Всему этому учат наши меньшие братья, и мы смотрим на них, как в зеркало, чтобы понять, сколько в нас, людях, человеческого.

отзывы []
 
  
Маргарет Етвуд. Сліпий убивця Етвуд Маргарет   2018 г.   Клуб семейного досуга
Сліпий убивця   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Лора завжди була дивачкою, Айріс — стриманою, не схожою на сестру. Та попри всі розбіжності вони мали спільну долю, спільну історію, прикрості, розділені на двох… Вони були одна в одної всупереч світові. А потім у їхньому житті з’явився ексцентричний письменник Алекс, а з ним прийшло й дещо інше… Те фатальне, що змінило життя сестер і стало причиною зникнення Лори. Єдине, що лишила по собі молодша сестра, — скандальна й загадкова книжка про стосунки жінки й чоловіка, який розповідав своїй коханці фантастичні історії про світ, де мешкають сліпі вбивці. Однак Лорин роман — це схованка. Айріс знає, що в ньому — все їхнє життя з болючими подробицями та секретами, від яких перехоплює подих… Як же все було насправді? Де межа між життям і книжкою?

Про автора:
Маргарет Етвуд — канадська письменниця, літературна критикиня, захисниця природи й феміністка. Її книжки вийшли друком у більш ніж 35 країнах і були перекладені понад 20 мовами. Вона є володаркою численних престижних премій та міжнародних нагород, серед яких Премія миру німецьких книгарів, «Вибір Goodreads» у номінації «Найкращий науково-фантастичний твір» та премія Артура Кларка.

отзывы []
 
  
Олексій Жупанський. Благослови Тебе Боже! Чорний Генсек. Жупанський Олексій   2017 г.   Клуб семейного досуга
Благослови Тебе Боже! Чорний Генсек.   (Внесерийная)
392 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    106 грн.
на заказ

От издателя
«Благослови Тебе Боже! Чорний Генсек» — це примарна хроніка містичних пошуків, які для випадкового журналіста починаються у вугільній житниці на сході країни, продовжуються у його власному дитинстві, що виявляється зовсім не таким, яким він його завжди вважав, і закінчуються у столиці зловісним крещендо потойбічної гри, ставки в якій доволі заплутані і невизначені, але однозначно — найвищі.
Гру розпочато, а отже, віднині єдиним правилом проголошується відмова від будь-яких правил. І Сліпа доля із зашитими нитками повіками дістає по черзі героїв з чорного кулька BOSS, Давнє пророцтво прискіпливо вивчає їхні особові справи і розставляє їх на липкій червоній дошці 90-х, а божевільний Фатум у гамівній сорочці смикає зубами рубильник й запускає іржаві шестерні історичного зламу.
Герої одразу опиняються у вирі зловісних та надзвичайно заплутаних подій. Вони домовляються і зраджують, проводять темні корупційні ритуали і дістають дефіцит, шантажують і вбивають, оживляють Нікодімова і проводять сесію Верховної Ради, внаслідок якої у депутатів вилучають м’яке ірраціональне, а інших — просто вбивають. Вони потрапляють у таємничий Червоний колектор, а потім — у сховище Бібліотеки Вернадського, де вивчають секретні архіви Скрижалів Влади, а отже, отримують ключі від останніх дверей, за якими, можливо, на них чекає головний приз, про який ніхто нічого толком не знає, окрім того, що він для всіх є найжаданішим.

отзывы []
 
  
Олександр Завара. Песиголовець Завара Олександр   2017 г.   Клуб семейного досуга
Песиголовець   (Внесерийная)
248 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Письменник Юрко Побиван, чия популярність стрімко йде на спад, у пошуках нового приголомшливого сюжету навідується з родиною на Прикарпаття до таємничої Галявини вічної роси, де колись було поселення наших предків полян — там і досі побутують міфи про таємничих людей із головами псів. Одного з таких Юрко пам’ятає з дитячих років — це ікона Святого Христофора із зображенням чоловіка-песиголовця, бачена ним колись у храмі на Франківщині. Чим не сюжет для майбутнього бестселера? Утім, з творчої відпустки Побиван привозить не лише фотографії й нотатки для нової книги…

отзывы []
 
  
Саша Камінська. Error. Частина перша. Камінська Саша   2019 г.   Рідна мова
Error. Частина перша.   (Чарівні світи)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Головні герої роману молодої письменниці — землянин Патрик і септуміанка Рієн. Вони зустрілися випадково, вони такі різні, їм не судилося бути разом. Чи все це не випадково? Чи стане Патрик щасливим в ідеальному суспільстві, де головна цінність — людина, де насправді немає насилля, де кожен може реалізуватися? Чи   щаслива тут Рієн, яка має все, про що мріяла?

отзывы []
 
  
Мэриан Кейз. Чувства с перерывом Кейз Мэриан   2018 г.   Клуб семейного досуга
Чувства с перерывом   (Внесерийная)
560 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Кто-то может назвать это разрывом, но Хью, мой муж, говорит, что это просто «перерыв». Пауза. И никакой это не развод, нет. Просто Хью немного устал и взял шестимесячный отпуск от семьи и домашних проблем. Чтобы отдохнуть и… как он это называет? «Разобраться в себе». Да, именно так… Я не могу изменить его решение. Но для меня это огромное испытание. Ведь я совсем не устала от Хью… Ну, разве что чуточку. Да и за шесть месяцев может произойти всякое. Вдруг Хью изменится настолько, что я не узнаю в нем того человека, за которого вышла замуж? А что, если и я сама изменюсь?.. Ведь если Хью устроил перерыв, почему бы и мне не сделать то же самое?..

отзывы []
 
  
В. Кириленко. Три розмови про Україну Кириленко В.   2017 г.   Клуб семейного досуга
Три розмови про Україну   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    80 грн.
на заказ

От издателя
Три розмови про віру, боротьбу та ідентичність і водночас одна — про те, якою має бути Україна…

Під однією обкладинкою зібрано три відверті розмови з видатними українцями про знаменні події в історії України (від боротьби за відновлення української держави 80—90-х рр. ХХ століття до російсько-української війни на Донбасі). Це не просто сухі факти, це багатогранна розповідь з автобіографічними елементами та унікальними світлинами, що раніше ніде не публікувалися. Це діалоги з людьми, які у своїй царині доклали багато зусиль для становлення України.

Розпочинається книжка бесідою з Патріархом усієї Руси-України Філаретом про розвиток церкви після здобуття Україною незалежності, порушено гостру тему стосунків Київського й Московського патріархатів. Ви довідаєтеся про відносини Предстоятеля з владою, архієреями церков та впливовими світськими людьми.  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Макс Кідрук. Зазирни у мої сни Кідрук Макс   2018 г.   Клуб семейного досуга
Зазирни у мої сни   (Внесерийная)
528 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
На що здатний батько заради порятунку сина, якого поглинає примара, що оселилася у снах?..   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Деніел Кіз. Війни Міллігана. Книга 2. Кіз Деніел   2018 г.   Клуб семейного досуга
Війни Міллігана. Книга 2.   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Коли здавалося, що всі неприємності вже позаду, життя кидає Біллі нове випробування. На нього чекає курс лікування у психіатричній клініці для злочинців у Лімі. Це місце вважалося справдешнім пеклом на землі. Те, що коїли з пацієнтами у цих стінах, мало залишатися моторошною таємницею. І побиття та щоденні знущання було далеко не найжахливішим з того, що чекало тут на Біллі. Але він не такий, як інші хворі. Він має 24 особистості та безмежну волю до життя. У голові Біллі точаться запеклі війни, і його намагатимуться знищити, не розуміючи, що мають справу не з ним одним… Яка боротьба буде простішою — із системою чи із самим собою?

Про автора:
Деніел Кіз — всесвітньо відомий американський письменник. Це єдиний автор, що здобув дві найпрестижніші літературні нагороди (Гюго і Неб’юла) за два твори з однаковою назвою, героєм та сюжетом — оповідання «Квіти для Елджернона» та однойменний роман. Ще одна відома книжка Кіза — «Таємнича історія Біллі Міллігана» — стала культовою. В основу її продовження, роману «Війни Міллігана», так само лягли реальні події та факти.

отзывы []
 
  
Деніел Кіз. П`ята Саллі Кіз Деніел   2018 г.   Клуб семейного досуга
П`ята Саллі   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Інтелектуальний бестселер, який читає весь світ!

Саллі Портер знайшли голою та непритомною на березі океану. Виявляється, дівчина намагалася покінчити з собою, а троє молодиків, які наздогнали її та витягли з води, хотіли її зґвалтувати… Саллі опинилася в лікарні, але вона нічого не пам’ятає і переконана: самогубство намагалася вчинити не вона, а хтось інший, хто навчився керувати її свідомістю…

Лікар Роджер Еш береться допомогти дівчині. Він виявляє, що у голові у Саллі живуть ще четверо жінок та п’ятий «хтось»…

отзывы []
 
  
Емма Клайн. Дівчата Клайн Емма   2017 г.   Клуб семейного досуга
Дівчата   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    35 грн.
на заказ

От издателя
Історія, що спирається на реальні події, книга про вбивчу підліткову самотність, яка стала сенсацією!

Влітку 1969 року у США сталося кілька шокуючих нападів, вчинених дівчатами-хіпі з комуни Чарльза Менсона. Однією з жертв тоді стала вагітна дружина режисера Романа Поланскі…   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Пауло Коельйо. Хіпі Коельйо Пауло   2017 г.   Клуб семейного досуга
Хіпі   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Їх називали дітьми квітів. Вільні й дивні хіпі. А Пауло відрізнявся від них. Він був звичайним. Бразильський хлопець з еспаньйолкою, що мріяв стати письменником, побачити й пізнати світ і себе самого. Та одного дня Пауло відчув: уже час. Зібрав речі й вирушив у мандрівку. Не думав про те, що буде завтра, — як усі хіпі. Перу, Чилі, Аргентина, автостоп, випадкові зустрічі, незнайомі обличчя. В Амстердамі Пауло зустрічає дівчину-хіпі Карлу. Вона перевертає його світ і кличе в загадкову подорож до Непалу. Мандруючи з дивакуватими й таємничими супутниками через Європу та Центральну Азію, вони шукатимуть шлях до себе. І одне до одного…

Про автора:
Один з найвпливовіших письменників сучасності, Пауло Коельйо — це автор багатьох міжнародних бестселерів, зокрема «Алхіміка», «Щоденника мага«, «Адюльтера», «Одинадцяти хвилин» та «Шпигунки». Його книжки перекладено 80 мовами, видано у понад 225 мільйонів примірників у 170 країнах. Коельйо — член бразильської академії літератури та кавалер ордену Почесного легіону. У 2007 році його було оголошено посланцем миру ООН.

отзывы []
 
  
Дара Корній. Тому, що ти є Корній Дара   2018 г.   Клуб семейного досуга
Тому, що ти є   (Внесерийная)
240 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    50 грн.
на заказ

От издателя
Перевидання!

Перед лицем справжнього кохання навіть суворий поганський Числобог може перетворитися на такого собі Амура! Є жінка, життя якої добігає кінця. Є чоловік, для якого вона і є життя. І є кімната номер нескінченність, з якої їхнє життя почнеться спочатку, майже спочатку…

Ніколи не рано закохатися. Сашко з дитсадка марив Оксаною, та вони прожили життя нарізно. Ніколи не пізно щось змінити. Особливо коли двома долями опікується володар часу Числобог! А отже, Оксана не стрибне з мосту Скупого кохання, так і не пізнавши справжнього почуття… Але яку дату обере Сашко, щоб виправити минуле: день її весілля чи єдину ніч, яку вони провели разом?

отзывы []
 
  
Ліна Костенко. Маруся Чурай Костенко Ліна   2018 г.   Клуб семейного досуга
Маруся Чурай   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Історичний роман у віршах «Маруся Чурай» визначної української поетеси Ліни Костенко — один із вершинних творів української літератури, своєрідна енциклопедія духовного життя нашого народу в XVII ст. Висока драма любові вирує на тлі епічних історичних змагань, де доля легендарної Марусі Чурай тісно переплетена з долею України.

Подарункове видання з ілюстраціями Владислава Єрка, що надруковані особливим способом — з бронзою і металізованою фарбою. Обкладинка обтягнена коштовною тканиною із золотим та сліпим тисненням.

отзывы []
 
  
Роуэн Коулман. Письмо из прошлого Коулман Роуэн   2017 г.   Клуб семейного досуга
Письмо из прошлого   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    45 грн.
на заказ

От издателя
Луна и её сестра неожиданно потеряли мать: она решила покончить жизнь самоубийством… Девушки получили предсмертное письмо, из которого узнали, что мать всю жизнь хранила одну тайну. Жестокий мужчина, имени которого она не называет, лишил ее чести. От него родилась Луна… Женщина также сообщает о своем ужасном поступке, который стал причиной бесконечных слез, срывов и попыток суицида. Сестры решают съездить в город, в котором мать провела юность, чтобы больше узнать о ее жизни. Это лето откроет для них множество тайн…

Про автора:
Роуэн Коулман — лауреат Ассоциации романтической литературы и автор бестселлеров по версии Sunday Times и New York Times. Её книги отмечены вниманием престижного книжного клуба Richard and Judy Book Club и неоднократно получали награды в номинации «Лучший романтический роман года» по версиям различных изданий.

отзывы []
 
  
Володимир Лис. Графиня Лис Володимир   2018 г.   Клуб семейного досуга
Графиня   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Від автора кращого роману десятиріччя!
Давні часи і сучасність, кохання, гординя й помста переплелися в дивовижну історію. У провінційного художника Платона Лемещука в один день зникають усі картини. Він у розпачі. Але ще більше його дивує поява колишньої учениці Люби. Колись вона була закохана в нього до нестями, та він не відповів на її почуття. Платон збентежений, він має знайти свої картини, але… Життя всього містечка раптом перевертається: дивні події, жорстокі вбивства, схожі на ритуальні. Художник прагне знайти розгадку цих таємниць і розуміє, що всі ниточки ведуть до давнього портрета графині Венцеслави.

отзывы []
 
  
Эми Ллойд. Невинная жена Ллойд Эми   2018 г.   Клуб семейного досуга
Невинная жена   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Американец Деннис Денсон осужден за жесткое убийство девочки. Уже 20 лет он в тюрьме. О Деннисе сняли трогательный документальный фильм, который увидела англичанка Саманта. Женщина вступает в переписку с осужденным, и вскоре между ними завязывается роман. Сэм проводит частное расследование давних событий, ей удается восстановить полную картину преступления, совершенного не Деннисом. Наконец-то несчастный оказывается на свободе… Он ждал этого столько лет. Кажется, теперь для него и Сэм настанет спокойная семейная жизнь. Но в вещах Денниса Сэм находит фото девушек со зверскими укусами… Что это значит? Неужели она оказалась в ловушке?..

отзывы []
 
  
Стефані Майєр. Аптекар Майєр Стефані   2017 г.   Клуб семейного досуга
Аптекар   (Внесерийная)
528 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    35 грн.
на заказ

От издателя
Від автора світового бестселера «Сутінки» Стефані Майєр!

Вона працює на владу США, і про це майже нікому не відомо. Вона — одна з найкращих секретних агентів. Настільки секретних, що їй навіть не потрібне ім’я. Єдина людина, якій вона довіряла, — мертва. Незабаром помста має дійти й до неї…

Вона знає про всі загрози й розуміє: треба готуватися до найжорстокішого бою, де на кону — власне життя. Але несподівана зустріч порушить її плани…

отзывы []
 
  
Тагере Мафі. Знищ мене Мафі Тагере   2018 г.   Клуб семейного досуга
Знищ мене   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Світ змінився. Проте йому як і раніше байдуже до звичайних людей. Таких, як сімнадцятирічна Джульєтта. Щоправда, стосовно її нормальності можна посперечатися: вона вміє вбивати дотиком. Цей дар став для дівчини прокляттям. Саме через нього її кинули в камеру, виправдовуючись «шляхетною метою». Джульєтту вважають монстром. Вона — ідеальна зброя, якою так мріють заволодіти спецслужби. Але дівчина вперто відмовляється ставати знаряддям убивства в чужих руках. Тому ті, хто прагне використати її, вдаються до брудних маніпуляцій: у камеру до дівчини саджають друга її дитинства, Адама. Та все йде не за планом. Бо ці двоє вирішують здійснити дещо божевільне і смертельно небезпечне…

Про автора:
Тагере Мафі — ірано-американська письменниця, авторка популярного підліткового циклу книжок-антиутопій «Знищ мене». Її романи увійшли до списку бестселерів The New York Times та USA Today і набули шаленої популярності в усьому світі, ставши справжньою сенсацією. Одружена з письменником та сценаристом Ренсомом Ріггзом.

отзывы []
 

1 | 2 | 3


быстрый выбор
9.724601984024