X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

sitemap
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Архивные страницы новинок за период 2019.01.21 - 2019.01.27 
  
Володимир Лис. Стара холера Лис Володимир   2018 г.   Клуб семейного досуга
Стара холера   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Від одного з найкращих українських письменників!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Ніколас Спаркс. Любий Джоне... Спаркс Ніколас   2018 г.   Клуб семейного досуга
Любий Джоне...   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Джон завжди скептично ставився до свого життя й ніколи не сподівався, що з ним може статися щось особливе. Не знаючи, як краще влаштувати своє майбутнє, він подається на військову службу. Хлопець не знає, чого ще прагнути, і без ентузіазму повертається у відпустку до рідного містечка, де на нього чекає лише завжди мовчазний і заглиблений у себе батько. Утім усе блискавично змінюється, коли одного вечора Джон знайомиться на пляжі з неймовірною дівчиною на ім’я Саванна. Кохання, у яке він не вірив, накочується потужною хвилею й перевертає увесь його світ. Але чи витримає воно випробування часом і відстанню?..

Про автора:
Ніколас Спаркс — усесвітньо відомий американський письменник, автор 18 романів, 11 із яких екранізовано, у тому числі «Любий Джоне…». Твори Спаркса, перекладені 50 мовами, видано накладом понад 100 мільйонів екземплярів.

отзывы []
 
  
Бернгард Шлінк. Ольга Шлінк Бернгард   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ольга   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
З дитинства Ольга боролася й була сильною. Сирота, яку бабуся виховувала в суворості, без тепла і ніжності. Але дівчинка навчилася щиро любити. І ось у житті юної Ольги з’явився мрійник Герберт… Та закохані не можуть поєднати свої долі через соціальну нерівність. Крім того, Герберт — дослідник нових земель, тому часто й надовго вирушає в далекі подорожі, і щоразу Ольга терпляче чекає на свого коханого. Аж ось чоловік їде в чергову небезпечну експедицію до Арктики. Від нього жодних звісток… Тим часом на зміну імперії Вільгельма ІІ приходить режим Третього рейху, і для героїні починаються нові випробування. Чи витримає вона всі удари долі?

Про автора:
Сучасного німецького письменника Бернгарда Шлінка заслужено порівнюють із Германом Гессе, Еріхом Марією Ремарком і Патріком Зюскіндом. Роман «Читець» приніс Шлінкові всесвітню славу, був перекладний на більш ніж 50 мов і екранізований. Нова книжка Шлінка оповідає про долю жінки, яка не здається і, попри всі випробування і втрати, зберігає любов та надію.

отзывы []
 быстрый выбор
1.4437861442566