X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

sitemap
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии.
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"

 Книжные новинки 2018.11.25 - 2018.11.19 
  
Ден Браун. Код да Вінчі Браун Ден   2018 г.   Клуб семейного досуга
Код да Вінчі   (Внесерийная)
480 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Інтрига, навколо якої розгортаються події роману, пов’язана з одвічною загадкою людства: походження, особистість, родина Ісуса Христа. Відповіді на цю загадку активно, але з ризиком для власного життя шукають герої книги — гарвардський учений Роберт Ленґдон та його несподівана супутниця, криптограф Софі.

Дивні, часом неймовірні відкриття чекають героїв на їхньому небезпечному шляху до істини. Але дійти до істини чи й пощастить аж майбутнім дітям героїв, які можуть виявитися нащадками Ісуса Христа.

отзывы []
 
  
Надія Гуменюк. Дожити до весни Гуменюк Надія   2018 г.   Клуб семейного досуга
Дожити до весни   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    70 грн.
на заказ

От издателя
Життя як детектив. Життя як драма. Життя як воскресіння…   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Макс Кідрук. Твердиня Кідрук Макс   2018 г.   Клуб семейного досуга
Твердиня   (Внесерийная)
560 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    105 грн.
на заказ

От издателя
Багато поколінь намагалися розгадати загадку загубленого міста інків Паїтіті. Згідно з легендами, саме в ньому старовинні племена заховали найбільші запаси золота. П’ятеро друзів вирушають на пошуки цього таємничого міста і, як не дивно, знаходять його. Та чи вони перші, хто доклав зусиль для того, щоб легко розбагатіти?

Вони ще не знають, що з цих місць ніхто не повертався живим…

отзывы []
 
  
Деніел Кіз. Квіти для Елджернона Кіз Деніел   2018 г.   Клуб семейного досуга
Квіти для Елджернона   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    70 грн.
на заказ

От издателя
Чарлі Гордон — розумово відсталий, але у  нього є друзі, робота, захоплення і непереборне бажання вчитися. Він погоджується взяти участь у небезпечному науковому експерименті, який може зробити його найрозумнішим...
Яку ціну маємо ми платити за свої бажання? Чи варті вони того?
Пронизлива історія, яка нікого не залишить байдужим! Мабуть, один з найлюдяніших творів у світової літературі.

отзывы []
 
  
Харлан Кобен. Твоя перша остання брехня Кобен Харлан   2018 г.   Клуб семейного досуга
Твоя перша остання брехня   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    30 грн.
на заказ

От издателя
За штурвалом свого «чорного яструба» у небі Багдада пілот Майя Стерн не раз вступала у двобій зі смертю й перемагала. Прикривати інших — це те, що вона вміла найкраще. Та, здається, смерть вирішила взяти реванш на рідній землі… Чотири місяці тому було жорстоко вбито Майїну сестру, а тепер просто на її очах застрелено коханого чоловіка. Що б там не думали слідчі, Майя знає: вона — єдине, що поєднує ці дві смерті. Та одного дня, перевіряючи відеозапис із прихованої камери спостереження, жінка побачить, як з маленькою донечкою бавиться… її померлий чоловік. Що це — правда, у яку неможливо повірити? Ілюзія, створена знесиленим розумом? Чи чиясь небезпечна гра, у якій Майя мусить зробити крок і не схибити? Маленький крок, котрий допоможе поглянути на минуле під іншим кутом — і побачити неймовірну правду…

Гарлан Кобен — один із найуспішніших сучасних американських майстрів детективу й трилера. Його твори перекладено 37 мовами, вони очолили десятки книжкових рейтингів. Не зрадив собі письменник і в своєму новому романі «Твоя перша остання брехня», як досвідчений фокусник, за словами Publishers Weekly, приберігши приголомшливий трюк для самого фіналу.

отзывы []
 
  
Володимир Лис. І прибуде суддя Лис Володимир   2018 г.   Клуб семейного досуга
І прибуде суддя   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    75 грн.
на заказ

От издателя
Від автора «Найкращого роману десятиріччя»!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Тетяна Пахомова. Карпатське танго Пахомова Тетяна   2018 г.   Клуб семейного досуга
Карпатське танго   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Усі ми прагнемо свободи зовнішньої і внутрішньої. Для майбутнього медика Андрія з глухого карпатського села Ізабель стала тією, яка відкрила йому світ. Він — простий український хлопець, вона — красуня-кубинка. Здавалося, їхні серця поєднали вищі сили, подарувавши ту саму омріяну свободу, якої так бракувало в СРСР. Ізабель завжди була поруч під час численних Андрієвих мандрівок. Поки він невпинно вчився, аби стати професійним пластичним хірургом, вона підтримувала його, виховувала їхніх дітей, була дороговказом для нього. І коли її життя обірвалося, він відчув, що втратив усе… Андрій намагається відшукати своє місце у світі. Та родове коріння у містичний спосіб змінює його долю…

Про автора:
Тетяна Пахомова — українська письменниця, що дебютувала влітку 2016 року своїм романом «Я, ти і наш мальований і немальований Бог» та отримала першу премію літературного конкурсу «Коронація слова». Наступна книжка авторки, романтична львівська історія «Таємниця галицького Версалю», здобула схвальні відгуки критиків і любов читачів.

отзывы []
 
  
Джоди Пиколт. Цвет жизни Пиколт Джоди   2018 г.   Клуб семейного досуга
Цвет жизни   (Внесерийная)
496 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    45 грн.
на заказ

От издателя
Война предрассудков и глупых стереотипов, соперничество рас и человеческая жестокость… В новой истории от непревзойденной Джоди Пиколт — сложная тема расовой дискриминации. Боль и сострадание, несправедливость и неожиданная доброта, безысходность и ярая борьба за право жить наравне. Роман захватывает с первых страниц, невозможно оторваться!

Рут Джефферсон работает медсестрой в больнице. Ее и без того сложная жизнь перевернулась с ног на голову после ужасного случая — смерти новорожденного мальчика. Накануне родители запретили Рут прикасаться к малышу. Клиника заменила медсестру, но сейчас есть сомнения: выполнила ли женщина приказ? Ее обвиняют в умышленном убийстве, дело передают в суд. Рут понимает, что причина в цвете ее кожи. Борьба обретает новый смысл. Как справиться? Как выжить и доказать свою невиновность?

Об авторе:
Джоди Пиколт — американская писательница, автор тринадцати бестселлеров по версии The New York Times, лауреат премий The New England Bookseller Award в области художественной литературы, а также The Margaret Alexander Edwards Award, учрежденной Американской ассоциацией библиотек.

отзывы []
 
  
Ренсом Риггз. Сказки о странных Риггз Ренсом   2018 г.   Клуб семейного досуга
Сказки о странных   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    95 грн.
на заказ

От издателя
Уникальное собрание захватывающих историй, которые таят в себе загадки других миров, переносят читателя во времени и пространстве, заставляют восхищаться смелостью героев Рэнсома Риггза и учат верить в чудеса.

Десять завораживающих историй, непохожих друг на друга, множество удивительных героев, таких же странных, как и люди, зачитывающиеся сказками Риггза.

Потрясающие иллюстрации всемирно известного художника Эндрю Дэвидсона дадут читателям ощущение присутствия в сказочном мире. Эта поистине своеобразная коллекция — прекрасный подарок для всех книголюбов, независимо от возраста.

отзывы []
 
  
Джилл Сантополо. Світло, яке ми втратили Сантополо Джилл   2018 г.   Клуб семейного досуга
Світло, яке ми втратили   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Кажуть, закоханим потрібно бачити очі одне одного щодня. Але справжньому, надзвичайно сильному почуттю достатньо однієї зустрічі. Мить, яка грітиме спогадами все життя… Таким було кохання Люсі та Гейба. Вони зустрілися вперше ще в студентські роки. Мрійники, сповнені великих сподівань на майбутнє. Однак доля розкидала їх по світу. Гейб став відомим фотожурналістом, Люсі вийшла заміж, народила дітей і зробила кар’єру на телебаченні. Вони не бачилися роками, окрім кількох коротких зустрічей. Та єдине, що весь час з’єднувало їх, — світло кохання в цьому буремному житті… Чи подарує їм доля ще одну зустріч і шанс віднайти втрачене світло?

Джилл Сантополо — сучасна американська письменниця, авторка популярних романів. Її книжки перекладено понад 30 мовами. Джилл Сантополо пише історії не тільки для дорослої аудиторії, а й для дітей та підлітків. Безмежна щирість — ось чим вона завоювала читачів і літературних критиків.

отзывы []
 
  
С. Тюдор. Меловой Человек Тюдор С.   2018 г.   Клуб семейного досуга
Меловой Человек   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
У каждого есть Тайна. И лучше не знать какая…  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Елена Ферранте. Моя неймовірна подруга Ферранте Елена   2018 г.   Клуб семейного досуга
Моя неймовірна подруга   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Темпераментна й відверта розповідь про жіночу дружбу тривалістю в ціле життя, яка підкорила весь світ, яку із захватом читають і феміністки, і домогосподарки, і їхні чоловіки, тепер виходить українською.  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Джек Хит. Игры палача Хит Джек   2018 г.   Клуб семейного досуга
Игры палача   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Похищен 14-летний Кэмерон. У полиции нет никаких зацепок. Начальник регионального отделения ФБР Лужин вынужден обратиться к Тимоти Блейку — консультанту, который может разгадать даже саму сложную загадку. Ребенка удается спасти, но похититель успевает покалечить мальчика. Казалось бы, дело закрыто. Однако через время пропадает Роберт — мальчик, как две капли воды похожий на Кэмерона. Лужин выдвигает подозрения против Блейка. Очевидно, близость Тимоти к разгадке жутких подробностей пугает Лужина. И он начинает настоящую охоту на Блейка…

Джек Хит — современный австралийский писатель, новое имя в жанре остросюжетного психологического триллера. Писатель входит в четверку лучших австралийских авторов, он обладатель множества наград и премий, среди которых Nottinghamshire Brilliant Book Award и ACT Book of the Year Award, член Ассоциации австралийских писателей-криминалистов.

отзывы []
 быстрый выбор
4.955414056778