X-books.com.ua Современная мировая литература
Киев, м. Петровка, Книжный рынок
ряд 106, место 2, тел. (067) 960-05-95
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Детская литература > Подросткам

sitemap
Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
  
 Сборник. Велика книга Чому? Сборник   2016 г.   Махаон-Украина
Велика книга Чому?   (Внесерийная)
496 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    295 грн.
на заказ

От издателя
У цій енциклопедії юний читач знайде відповіді на багато своїх запитань — про таємниці природи і давні цивілізації, про історичні події та знамениті постаті, про тваринний і рослинний світ і про місце людини у Всесвіті та на Землі. Видання щедро ілюстроване і стане настільною книжкою для школярів.

отзывы []
 
  
 Сборник. Про все на світі в запитаннях і відповідях Сборник   2016 г.   Махаон-Украина
Про все на світі в запитаннях і відповідях   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
Юний читач завжди ставить безліч запитань, на які й дорослі не завжди можуть чітко відповісти. Ця енциклопедія допоможе дізнатися про силу-силенну цікавих фактів із різних галузей знань, що стосуються довкілля, рослинного й тваринного світу нашої планети, охорони природи тощо. Для ліпшого засвоєння викладеного матеріалу в книжці подано запитання для перевірки здобутих знань. Видання щедро ілюстроване.

отзывы []
 
  
Філіпп Сімон. Таємниці Всесвіту Сімон Філіпп   2016 г.   Махаон-Украина
Таємниці Всесвіту   (Дитяча енциклопедія “Махаон”)
128 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Чи є життя на Марсі? Як народжуються і вмирають зорі? Хто винайшов телескоп? Чи можна знайти воду в космосі? Де шукати чорні дірки?
Відповіді на ці та багато інших запитань юні читачі знайдуть у цій захопливій, чудово ілюстрованій енциклопедії, в якій ідеться про таємниці зір, планет, галактик і про освоєння космічного простору людиною.

отзывы []
 
  
 Сборник. Як, звідки і чому? Сборник   2016 г.   Махаон-Украина
Як, звідки і чому?   (Енциклопедія для допитливих)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ


отзывы []
 
  
 Сборник. Книга знань в запитаннях і відповідях Сборник   2016 г.   Махаон-Украина
Книга знань в запитаннях і відповідях   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    185 грн.
на заказ

От издателя
Книжка, складена за принципом «Запитання–відповідь», дає дітям вичерпне уявлення про такі цікаві речі, як життя динозаврів і їхню роль в історії Землі, становлення і розвиток стародавніх цивілізацій, найважливіші винаходи в історії людства і, нарешті, про таємниці космосу. Вона поділена на чотири відповідних розділи, в кожному з яких подано міні-тести для перевірки на спостережливість і кмітливість. Видання яскраво й щедро ілюстроване, і стане в нагоді як для підготовки уроків, так і для проведення позакласних заходів — конкурсів, вікторин, олімпіад.

отзывы []
 
  
Джейнін Флю. Ілюстрований Атлас світу Флю Джейнін   2016 г.   Махаон-Украина
Ілюстрований Атлас світу   (Внесерийная)
184 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    350 грн.
на заказ

От издателя
Ілюстрований атлас світу містить понад 100 детальних карт і 1000 чудових ілюстрацій та фотографій, а також цікаву інформацію про економіку, визначні пам’ятки та історичні постаті, традиції, культуру й історію країн. Атлас стане незамінним довідником для читачів різного віку.

отзывы []
 
  
Чана Бамбараденія. Ілюстрований атлас. Світ тварин. Бамбараденія Чана   2016 г.   Махаон-Украина
Ілюстрований атлас. Світ тварин.   (Внесерийная)
264 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    350 грн.
на заказ

От издателя
Світ тварин унікальний і розмаїтий. І цей ілюстрований атлас розкриє тобі чимало таємниць дикої природи. Ти відвідаєш усі континенти і природні зони, зазирнеш у найпотаємніші куточки планети, побуваєш у тропічних лісах, тундрі, високо в горах і на коралових рифах. Завдяки докладним розповідям та яскравим малюнкам і фотографіям ти дізнаєшся про життя, звички, характерні риси й особливості добування корму тварин з усіх куточків нашої планети. Атлас стане твоїм незамінним провідником у світі тварин.

отзывы []
 
  
М. Коломієць. Словник української мови для дітей Коломієць М.   2016 г.   Махаон-Украина
Словник української мови для дітей   (Внесерийная)
344 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
У «Словнику української мови для дітей» юний читач знайде тлумачення майже 800 слів. До кожного слова дібрано вірші, загадки, скоромовки і фразеологізми. І дітям і дорослим цікаво буде дізнатися про походження слів, про те, як правильно вимовляти і відмінювати їх та які синоніми чи антоніми мають слова, що вживаються щодня. Статті словника проілюстровано яскравими сюжетними малюнками.
Для учнів початкових класів, батьків, учителів.

отзывы []
 
  
Астрід Ліндгрен. Каллє Блюмквіст і Расмус Ліндгрен Астрід   2016 г.   Махаон-Украина
Каллє Блюмквіст і Расмус   (Книги Астрід Ліндгрен)
176 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    75 грн.
на заказ

От издателя
Видатна шведська письменниця Астрід Ліндґрен написала справжній шедевр — трилогію про Калле Блюмквіста. Вона дарує радість уже декільком поколінням юних читачів і їхнім — колись юним — батькам.
Третя, заключна книжка трилогії, сюжетно пов’язана з викраданням дітей. Троє друзів рятують малюка Расмуса, що потрапив у полон до людей, які мріють про наживу... Події — карколомні й цікаві — відбуваються на тлі місцевої «війни Червоної та Білої Троянд»... Поринь і ти у дивовижний, сповнений пригод, світ героїв цієї захопливої книжки.

отзывы []
 
  
Микола Носов. Незнайко в Сонячному місті Носов Микола   2016 г.   Махаон-Украина
Незнайко в Сонячному місті   (Пригоди Незнайка)
448 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
"Незнайко в Сонячному місті" - друга книжка у трилогії відомого письменника Миколи Носова про пригоди Незнайка - вже декілька десятиліть є однією з найулюбленіших дитячих книжок.

отзывы []
 
  
Стів Стівенсон. Агата Містері. Бенгальська перлина. Стівенсон Стів   2016 г.   Махаон-Украина
Агата Містері. Бенгальська перлина.   (Дитячий детектив)
128 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    75 грн.
на заказ

От издателя
Наділена дивовижним відчуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею, але це в майбутньому. Поки що ж вона чудовий детектив! Разом із простакуватим кузеном Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, розгадуючи найзаплутаніші таємниці. А допомагають їм відданий мажордом, капосний сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.
Бенгальська перлина
З храму богині Калі в індійському поселенні Чотока викрадено легендарну Бенгальську перлину, а доглядач храму зник. Знайти унікальну реліквію й розкрити таємний злочин — нове завдання для Ларрі Містері. Звісно, у подорож разом із ним вирушає і його сестра Агата!

отзывы []
 
  
Стів Стівенсон. Агата Містері. Таємниця фараона. Стівенсон Стів   2016 г.   Махаон-Украина
Агата Містері. Таємниця фараона.   (Дитячий детектив)
128 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    75 грн.
на заказ

От издателя
Наділена дивовижним чуттям і феноменальною пам’яттю, Агата Містері мріє стати письменницею детективних романів. Проте це — у майбутньому, а тепер вона просто чудовий фахівець! Разом зі своїм простакуватим двоюрідним братом Ларрі, студентом детективної школи, вона подорожує світом, щоб розв’язувати найзаплутаніші секрети. Допомагає їм відданий дворецький, прикрий сибірський кіт і сила-силенна дивакуватих родичів.
Таємниця фараона
Єгипет, Долина Царів. Група археологів готується оголосити всім про виявлення гробниці таємничого фараона. Це відкриття могло б стати найбільшою сенсацією... але, на жаль, безцінна табличка з підказками, як знайти гробницю, викрадена. І цю таємницю можуть розкрити лише майбутні детективи Агата та Ларрі Містері!

отзывы []
 
  
Френсіс Бернет. Таємний сад Бернет Френсіс   2016 г.   Махаон-Украина
Таємний сад   (Шедеври дитячої літератури рідною мовою)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
У безберегому книжковому морі не так уже й багато знайдеться життєствердних книжок, які однаковою мірою цікаві й дорослим, і дітям. Такою перлиною світової літератури, заради якої варто поринути в бездонні глибини письменницької фантазії, є знаменита книжка класика англійської літератури Френсіс Бернет «Таємний сад» (1911). Твір спонукає до роздумів, його хочеться обов’язково обговорити зі своїм найкращим другом.
Головна героїня роману, Мері Ленокс, переїхавши з далекої екзотичної Індії до Туманного Альбіону, опинилася в незвичній для себе ролі: їй треба навчитися не тільки наказувати, а й просити. Вона шукає приховані двері до Таємного саду… Здається, вже з цього моменту розпочинаються реальні чари… Та ні, вони почалися ще з першої сторінки, коли егоїстична дівчинка поступово перероджується, відкриває в собі здатність розуміти й любити інших людей, змінюється на очах, а разом із нею зазнає перетворень і весь навколишній світ… 
Світла історія — на всі часи: для дітей і дорослих, яким варто частіше згадувати, що вони теж були дітьми!

отзывы []
 
  
Астрід Ліндгрен. Пригоди Еміля з Льонеберге Ліндгрен Астрід   2016 г.   Махаон-Украина
Пригоди Еміля з Льонеберге   (Шедеври дитячої літератури рідною мовою)
248 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Більш ніж півстоліття трилогія про Еміля — найулюбленіша з книжок Астрід Лінґрен у Швеції. Знають і люблять пустуна з Льонеберґи в усьому світі. Юним читачам буде цікаво дізнатися про пригоди цього розумного, допитливого і винахідливого хлопчика, який постійно потрапляє в халепи. То він ставить мишоловку під стіл, в яку потім упіймася… батько, то змушує наймичку Ліну стрибати з даху, щоб вирвати зуба, то піднімає на флагшток сестричку Іду, щоб вона побачила околиці, то викопує яму-пастку для вовка, в якій опиняється начальниця притулку…

отзывы []
 
  
Астрід Ліндгрен. Пригоди Пеппі Довгапанчохи Ліндгрен Астрід   2016 г.   Махаон-Украина
Пригоди Пеппі Довгапанчохи   (Шедеври дитячої літератури рідною мовою)
312 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Дівчинка, для якої затісні будь-які рамки, — фантазерка, бунтарка, жартівниця. Неймовірно сильна. Неймовірно щедра. І трішечки самотня. Хочеш подружити з нею? Тоді розгорни мерщій книжку уславленої шведської письменниці Астрід Ліндґрен і поринь у пригоди Пеппі Довгапанчохи — доньки капітана, який став найсправжнісіньким королем.

отзывы []
 
  
Астрід Ліндгрен. Усе про Карлсона, що живе на даху Ліндгрен Астрід   2016 г.   Махаон-Украина
Усе про Карлсона, що живе на даху   (Шедеври дитячої літератури рідною мовою)
376 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Знамениті повісті Астрід Ліндґрен про Карлсона, що живе на даху, та його вірного друга Малого давно вже завоювали цілий світ неповторним сюжетом, неймовірністю та карколомністю подій, щирим гумором і невичерпною фантазією. Їх розібрано на цитати, екранізовано, а художники змагаються за право якнайвдаліше втілити чудесний письменницький задум. І ось захопливі та веселі історії про дружбу «до міри затовстого» чоловічка з пропелером і звичайного восьмирічного хлопчика зібрано в одній книжці! Її доповнюють яскраві ілюстрації відомого художника Арсена Джанік’яна.

отзывы []
 
  
Юр`є Женев`єва. Велика книга кролячих історій Женев`єва Юр`є   2016 г.   Махаон-Украина
Велика книга кролячих історій (зимова)   (Шедеври дитячої літератури рідною мовою)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ


отзывы []
 
  
Юр`є Женев`єва. Велика книга кролячих історій Женев`єва Юр`є   2016 г.   Махаон-Украина
Велика книга кролячих історій (літня)   (Шедеври дитячої літератури рідною мовою)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ


отзывы []
 
  
Терри Пратчетт. Джонни и мертвецы Пратчетт Терри   2016 г.   Эксмо
Джонни и мертвецы   (Терри Пратчетт. Трилогия Джонни Максвелла.)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    214 грн.
на заказ

От издателя
Почему именно Джонни стал видеть мертвых? Ответа на этот вопрос никто не знает. Но как-то раз, проходя через кладбище, он постучал в дверь одного склепа – и дверь открылась. Так Джонни познакомился с Олдерменом (1822—1906). И этот призрак, то есть, простите, гражданин, перешедший в новое качественное состояние, оказался далеко не единственным! Жаль только, большинству живущих нет дела до старого кладбища и тех, кто на нем похоронен, – городские власти уже решили судьбу этого места, продав землю под застройку. Что тут может сделать двенадцатилетний мальчишка? 

отзывы []
 
  
Сент-Экзюпери Де. Маленький принц Де Сент-Экзюпери Антуан   2016 г.   Эксмо
Маленький принц   (Культовая классика)
96 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    107 грн.
на заказ

От издателя
Самое знаменитое произведение Антуана де Сент-Экзюпери с авторскими рисунками. Мудрая и "человечная" сказка-притча, в которой просто и проникновенно говорится о самом важном: о дружбе и любви, о долге и верности, о красоте и нетерпимости к злу. "Все мы родом из детства", – напоминает великий француз и знакомит нас с самым загадочным и трогательным героем мировой литературы.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.8957071304321