X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Андерсен Ганс Християн > Дюймовочка

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Ганс Андерсен. Дюймовочка Андерсен Ганс Християн   2019 г.   Каламар
Дюймовочка   (Внесерийная)
40 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Славетний казкар, улюбленець дітей і дорослих, Ганс Християн Андерсен написав шедевр – надзвичайно зворушливу казку про крихітну дівчинку на ім`я Дюймовочка. Казка виходить у перекладі Галини Кирпи, ім`я якої відтепер є в Honour List 2018 серед найкращих перекладачів дитячої літератури світу. Сучасна українська художниця Грася Олійко створила самобутній казковий дивосвіт. Дизайнер видавництва Тетяна Калюжна вклала душу в те, щоб надати виданню ошатного стилю і новизни. Книжка стане справжнім подарунком для тих, хто вірить, що добро і любов роблять наш світ кращим і людянішим.

Казки данського письменника Ганса Християна Андерсена перекладені більш, ніж 150 мовами світу та стали одними з найпопулярніших екранізованих, мультиплікаційних та театральних історій.
Розквіт творчості письменника припав на другу половину 1830-х рр. Саме з того періоду було написано 156 казок. У цьому жанрі найповніше виявився художній талант Андерсена. Його казки тісно пов`язані з фольклором, дуже динамічні, в них багато гумору, фантастики, сатири та багато з них розкривають гострі соціальні питання.

Грася Олійко (ілюстратор книжки) — молода талановита художниця, яка розмовляє з аудиторією завдяки своїм малюнкам. Закінчивши юридичний факультет, Грася не полишала надію займатися своєю улюбленою справою — малювати. Через деякий час художниця отримала фахові знання та повністю присвятила себе мистецтву.
«Ілюстрація — величезний безмежний всесвіт, де щодня можна знаходити щось нове. Саме це надихає мене постійно працювати над собою».
Грася займається активною громадською діяльністю, намагається зробити наше сьогодення кращим. Навіть у дитячих книжках роботи художника порушують багато соціально важливих тем, як-то: співпереживання, турбота про тварин, дружба, збереження навколишнього середовища тощо.

отзывы []
 быстрый выбор
0.13043904304504