X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Религия и эзотерика > Сборники > Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту (подарунковий набір)

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
 Сборник. Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту Сборник   2019 г.   Каламар
Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту (подарунковий набір)   (Внесерийная)
396 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    9999 грн.
на заказ

От издателя
Видання факсимільного типу рідкісного стародрука “Historiae biblicae Veteris et Novi Testamenti” (“Історія Біблії, Старого і Нового Заповіту”), що вперше було надруковане у видавництві братів Клауберів в Ауґсбурзі в 1748 р.
Примірник цього рідкісного видання 1748-1757 рр. зберігається в фондах Музею книги і друкарства України і не зафіксований в жодній з інших наукових колекцій України.
Книга “Historiae biblicae Veteris et Novi Testamenti” або Лицьова Біблія, тобто Біблія в ілюстраціях, видана форматом ін-фоліо (в аркуш) і складається з 100 сюжетних гравюр-мідьоритів, що презентують найважливіші сюжети Біблії в їх послідовності. Ілюстрації виконані братами Клауберами за роботами Йогана Адама Стокмана (1720-1783), знаного в Ауґсбурзі живописця, рисувальника, гравера.
Книга виходить з детальним науковим коментарем та адаптованим перекладом тестів з латинської на англійську і українську мови.
Книга  Historiae Biblicae Veteris et Novi Testamenti факсимільно відтворена в Києві у 2015 році. В даному наборі Книга представлена в дерев’яній коробці з лупою.

Валентина Бочковська (упорядник) - директор Музею книги і друкарства України (з 2008 р.). Історик, дослідник та експерт у царині атрибуції стародруків XVI-XVIII cт. Закінчила Київський державний університет (1989), аспірантуру Українського центру філософського факультету Національного університету імені Тараса Шевченка.
Валентина Бочковська є також співавтором книг: «Каталог книг друкарень Почаївського і Унівського монастирів XVIII-XX ст. з колекції Музею книги і друкарства України» (2008), «Зібрання українських стародруків XVI-XVIII ст.» (2012).
2012 - 2016 - член журі Міжнародного Львівського форуму видавців.
2016 - 2017 – фулбратівський стипендіат в Чикаго (США), робота з колекціями стародруків, карт в Музеях Чикаго, Стемфорду, Нью Йорку.

Олена Поліщук (художнє оформлення) - художник-сценограф, дизайнер, видавець. Закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури України за фахом художник театру, кіно та екранних мистецтв. Ще в студентські роки, з групою друзів оформлювала, упорядковувала і випускала друком Незалежний Театральний Журнал КОЗА. Поєднуючи книжкове мистецтво і театр, занурювала читача у гру. З того часу закохана у книжкову графіку і дизайн, які стали такою ж невід`ємною її частиною, як і театр. Художниця широкого профілю, якій не страшні неординарні виклики та експерименти. Але людина з непорушними естетичними та громадянськими переконаннями.

отзывы []
 быстрый выбор
0.14333701133728