X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Клуб семейного досуга > Внесерийная > Психология

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Гел Ван. Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом. Ван Гел Єрун   2019 г.   Клуб семейного досуга
Вірусні ідеї. Як захопити людей своїм проектом.   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Уявіть собі, що ви маєте найліпшу у світі ідею. Таку, що розв’язує реальну проблему. Однак ви просто неспроможні переконати інших утілити її. Ваша мрія мертва! Сконала в самому зародку!
Звучить знайомо? Автор книжки на власному досвіді знає про це і не хоче, щоб ви наступали на ті самі граблі.
Подати ідею так, щоб вона вразила всіх, підготувати найкрутішу презентацію, за яку можна отримати «Оскар» і підвищення на роботі, навчитися наполягати на своєму без скандалів та істерик, писати неймовірні тексти, що переконуватимуть, переконуватимуть і ще раз переконуватимуть вкласти у вашу ідею ресурси.
Єрун ван Гел прочитав безліч книжок: від Карла Ґустава Юнґа до Арістотеля (і навіть кілька поганеньких книжок про продаж у рознос) — і створив власні засоби й техніки. Це ефективніше за нейролінгвістичне програмування.
Готові стати майстром переконування?

отзывы []
 
 
Марк Фалкс. Звільни свого внутрішнього римлянина Фалкс Марк   2019 г.   Клуб семейного досуга
Звільни свого внутрішнього римлянина   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Від золотої доби Римської держави нас відділяє не одна сотня років, але тим цікавішими стають різноманітні дослідження, у яких розглядаються ті славетні часи. Оповідач, шляхетний римлянин Марк Сидоній Фалкс, і коментатор, фахівець з історії Стародавнього Риму Джеррі Тонер, піднімають завісу таємниці над приватним життям римлян.

Книжка, безумовно, буде цікавою й корисною не лише тим, хто захоплюється історією, а й тим, хто цікавиться самовдосконаленням, керуванням персоналом і багатьма іншими сучасними проблемами.

отзывы []
 
 
Ерік Берн. Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі. Берн Ерік   2019 г.   Клуб семейного досуга
Що ти кажеш після привітання? Психологія людської долі.   (Внесерийная)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Ви колись замислювалися над тим, чому переможці завжди виграють, а невдахи «колекціонують» провали? Відомий американський психолог і психіатр, доктор медицини Ерік Берн дає відповідь на це питання. Він звертається до концепції «сценарію життя». З дитячих років, майже від першого вимовленого нами слова, батьки програмують нас на певне майбутнє. І далі життя йде за чітко визначеним сценарієм.

Сумний або успішний, він визначає, як людина ставитиметься до своїх колег, з ким одружиться, скільки матиме дітей і в якому ліжку помре. На прикладі аналізу казки про Червону Шапочку чи міфу про Едіпа науковець демонструє, як пишеться сценарій життя людини, як він працює і, найважливіше, як кожен може імпровізувати, вносити до цього сценарію зміни й виходити за рамки.

отзывы []
 
 
А. Світвуд. Маркетингова аналітика. Як підкрепиті інтуЇцію даними. Світвуд А.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Маркетингова аналітика. Як підкрепиті інтуЇцію даними.   (Внесерийная)
152 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    220 грн.
на заказ

От издателя
Великі дані кардинально змінили сферу маркетингу. Вони дали змогу аналізувати й точно прогнозувати поведінку клієнтів і завдяки цьому змінювати клієнтський досвід. Але й покупці та користувачі стали вибагливішими, адже мільйони товарів і послуг та все, що вони прагнуть дізнатися про бренд, тепер не треба довго шукати. Усе це вплинуло на те, як компанії взаємодіють із зовнішнім світом і вибудовують відносини із клієнтами.

отзывы []
 
 
Ш. Байзелл. Щоденник книгаря Байзелл Ш.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Щоденник книгаря   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    175 грн.
на заказ

От издателя
«Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби, кілометри піщаних пляжів, мальовничі гори й вікторіанські маєтки.
Ми опиняємося в крамниці із сотнею тисяч книжок, що ледве зводить кінці з кінцями. Над нею нависає примара всюдисущого Amazon, який ще дужче розростається й витісняє маленькі книгарні. У всьому цьому маневрує Шон Байзелл, який мав шаленство та сміливість придбати крамницю й долучитися до на перший погляд романтичної професії книгаря. Автор розповідає про найцікавіші замовлення, про невпинні суперечки з працівниками, про розмови з найрізноманітнішими клієнтами — буркунами й натхненниками, людьми, які життя не тямлять без книжок, і тими, що шукають привід посваритися.

отзывы []
 
 
Джек Траут. Маркетингові війни Траут Джек   2019 г.   Клуб семейного досуга
Маркетингові війни   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    280 грн.
на заказ

От издателя
«Маркетингові війни» висвітлюють основні принципи успішного маркетингу з погляду військової справи. Автори Ел Райс і Джек Траут беруть за основу працю Карла фон Клаузевіца «Про війну» й адаптують її для зовсім іншої, здавалося б, сфери. Це не просто їхня вигадка чи вдала метафора, це тонко помічена особливість функціонування маркетингу. Відповідно до розміру й статусу компанії, автори пропонують кілька маркетингових стратегій, зокрема удар із флангу і партизанську війну. Власні переконання автори підкріплюють прикладами визначних маркетингових протистоять: пивної війни, війни за колу, бургерної війни, комп’ютерної війни.

отзывы []
 
 
Мелінда Гейтс. Мить піднесення Гейтс Мелінда   2019 г.   Клуб семейного досуга
Мить піднесення   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Дебют Мелінди Ґейтс — вчасний і необхідний заклик до дії з розширення прав і можливостей жінок. «Як можна викликати момент підйому людства і особливо жінок? Тому що з піднесенням жінки ми підносимо усе людство». Протягом останніх двадцяти років Мелінда Ґейтс виконувала важливу місію — скрізь відшукувала людей з невідкладними потребами. На цьому шляху для неї стало очевидним одне: якщо хочеш підняти суспільство, потрібно припинити принижувати жінок. В своїй зворушливій і переконливій книжці Мелінда ділиться знаннями, які вона отримала від натхненних людей, яких вона зустрічала протягом своєї роботи і подорожей навколо світу.

отзывы []
 
 
Алексей Скурихин. Мужской взгляд на отношения. Как отпустить прошлое и начать новую жизнь. Скурихин Алексей   2019 г.   Клуб семейного досуга
Мужской взгляд на отношения. Как отпустить прошлое и начать новую жизнь.   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
Что такое отношения? Отношения = энергетические потоки. Каждый живой человек создаёт эти потоки. О того, насколько близки люди, эти потоки ощущаются сильнее или слабее. Но наша планета не так уж и велика, чтобы вообще друг друга не чувствовать. Мы буквально пронизаны отношениями. Отсюда вывод: отношения никогда не закончатся на 100%. Отношения можно трансформировать, как бы «передвинув» человека из семейной (близкой) зоны в общечеловеческую (далёкую). Тогда ни мысли о данном персонаже, ни встреча с ним не «выбьет из колеи», вы будете вспоминать о нём так же спокойно, как и тётя Фая про аборигена. И ни он, ни всё, что с ним связано, не будет больше влиять на вас. Это спокойное нейтральное состояние.

отзывы []
 
 
Том Вейнрайт. Наркономіка. Як працює економіка картелів. Вейнрайт Том   2019 г.   Клуб семейного досуга
Наркономіка. Як працює економіка картелів.   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Щорічно наркокартелі отримують $300 млрд прибутку та мають 250 млн «клієнтів» у всьому світі. Ця нелегальна індустрія не поступається найбагатшим корпораціям. Важко уявити, але картелі користуються тими самими інструментами, що й різноманітні компанії з продажу техніки чи модних речей. І роблять це досить успішно.
Керівник лондонської редакції міжнародного авторитетного видання The Economist Том Вейнрайт використовує свої мегазнання та професійну компетентність, розглядаючи роботу мультимільярдної наркотичної мафії з позиції звичайного легального бізнесу. Ті самі економічні закони, тільки спрямовані на розбудову протизаконної тіньової системи. Поставки наркокартелю та Walmart - що між ними спільного? Які труднощі виникають у картелю під час рекрутингу? Чому зростання цін на листя коки не зумовлює росту цін на кокаїн? Як на економіку наркобізнесу впливають новітні явища: «темна» частина інтернету й синтетичні наркотики? PR, HR, аутсорсинг, залучення нових клієнтів, корпоративна етика та відповідальність, франчайзинг, інновації, маркетинг — стандартний алгоритм. Захоплюючи й часом шокуючи, розвідка оповідає про те, як наркобізнес використовує класичну бізнес-схему, створюючи унікальний та жахливий економічний феномен — наркономіку. Його розуміння оптимізує зусилля держав у боротьбі з одним із головних лих людства та примножить ефективність зусиль тих, хто стоїть на світлому боці сили.

отзывы []
 
 
Джейсон Фрайд. Не божеволій на роботі! Фрайд Джейсон   2019 г.   Клуб семейного досуга
Не божеволій на роботі!   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Почати працювати раніше, щоб пізніше завершити. Виконувати роботу якомога довше по буднях та на вихідних. Гарувати за найменшої нагоди, будь-де, будь-коли. Не залишати справи в офісі, а всюди тягати їх за собою. Життя як суцільне підтягування «хвостів»: «Загорніть мені роботу, беру з собою!»
Гадаєте, це норма? Аж ніяк! Це — божевілля. Люди дедалі більше працюють і дедалі менше встигають. Настав час для великого та грізного апгрейду! Пора дозволити людям спокійно працювати й не смикатися. Саме це необхідно для великих звершень.

отзывы []
 
 
Рік Генсон. Незламність. Як закласти міцний фундемент спокою, сили та щастя. Генсон Рік   2019 г.   Клуб семейного досуга
Незламність. Як закласти міцний фундемент спокою, сили та щастя.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Незламність — це дещо більше, ніж просто здатність зносити нестерпне. Це те, без чого нам дуже важко долати стреси, розв’язувати проблеми зі здоров’ям чи, скажімо, у стосунках з людьми, гоїти старі душевні рани та й просто жити. Покроковий метод виховання у собі цієї риси, що його пропонує доктор Генсон, тісно пов’язаний із вченням про нейропластичність. Автор пояснює, як подолати негативну упередженість, як вичавити з себе болісні думки та переживання і замінити їх само співчуттям, почуттям власної гідності, радістю та внутрішнім спокоєм.

отзывы []
 
 
 Сборник. Перехід до блакитного океану Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
Перехід до блакитного океану   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Перед вами — майже тридцятирічне дослідження глибин блакитного океану. Ґрунтуючись на досвіді прибуткових і неприбуткових компаній, автори сформували п’ятикрокову бізнес-стратегію. П’ять принципів, дотримуючись яких, ви зможете оминути жорстоку конкуренцію переповнених ринків — червоних океанів — і вивести вашу компанію на цілковито новий рівень. Ви знайдете рекомендації, як розібратися в поточному стані справ, зібрати ідеальну команду для подорожі до блакитного океану, зробити людяність, упевненість і творчу компетенцію інструментами створення ринку, відкрити океан неклієнтів і використати похибки для досягнення максимуму.

Книжка дає покрокову інструкцію, тестовану на практиці; містить висновки про те, що працює, а що ні; радить, як запобігти можливим пасткам та оминути підводні камені на вашому шляху.

отзывы []
 
 
Тімоті Феррісс. Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху. Феррісс Тімоті   2019 г.   Клуб семейного досуга
Працюй чотири години на тиждень. Нова психологія успіху.   (Внесерийная)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
«Працюй 4 години на тиждень. Нова психологія успіху» — бестселер за версіями The New York Times, The Wall Street Journal та USA Today. Це абсолютно інший погляд на роботу, на поняття кар’єрного росту і «життя в офісі». Автор руйнує всі стереотипи про обов’язкову зайнятість із 9 до 17 і доводить, що робота може приносити радість, а час — реальні гроші. Тім Ферріс здолав шлях від 40 000 доларів на рік і 80 годин роботи на тиждень до 40 000 доларів на місяць і… 4 години для роботи на тиждень.

П’ятдесят практичних порад від дослідників та читачів, які змогли подолати власні стереотипи і створили для себе нове життя. Абсолютно нові інструменти та прийоми, які ви зможете застосувати на практиці. Якщо ви прагнете змін, хочете позбутися фінансових проблем, мрієте подорожувати й отримувати задоволення від життя — починайте читати!

отзывы []
 
 
Стівен Пінкер. Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу. Пінкер Стівен   2019 г.   Клуб семейного досуга
Просвітництво сьогодні. Аргументи на користь розуму, науки та прогресу.   (Внесерийная)
560 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
Люди часто забувають про факти та статистичні дані, піддаючись впливу гучних заголовків і скандальних промов. Песимізм, цинізм і нігілізм пустили міцне коріння в сучасному суспільстві. Політики часто спекулюють тим, що всі ми живемо у злиднях, але завтра буде краще. Когнітивіст, професор Гарвардського університету Стівен Пінкер переконує - ми вже зараз живемо в найкращий період світової історії.

отзывы []
 
 
Д. Лапорт. Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях. Лапорт Д.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Розпали вогонь! Поради для тих, хто шукає свій шлях.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Ми захоплюємося тими, хто зміг здійснити свої мрії. Тими, хто знайшов власний шлях та впевнено крокує ним. Люди-дороговкази. Особистості, яких хочеться наслідувати. Але таким Прометеєм може стати кожен з нас. Головне — віднайти всередині своєї душі вогонь, світло якого вкаже шлях. Власний, а не шлях інших.
Даніелла Лапорт — талановита мотиваційна спікерка, бізнес-стратег та PR-спеціалістка, про яку писали такі топові видання, як Vogue Australia, National Post, USA Today і BusinessWeek.com. Але її успіх — не казковий подарунок, а роки роботи над собою. Авторка знає все про злети і падіння, про темні смуги в житті і зневіру. Тепер вона ділиться надважливим секретом: як підтримувати в собі незгасимий вогонь, що допоможе здійснити найшаленіші, наймасштабніші та найзаповітніші мрії. Поговоримо про все: про ілюзію абсолютної компетентності й міфічний життєвий баланс. Про те, чому страх — це нормально, а наполеглива праця не завжди приносить плоди. Про принципи, які можуть зламати життя, про звичку казати «ні» та ще багато іншого.
Підживлюйте ваш вогонь і щодня наближайтеся до здійснення бажань та нового щасливого життя!

отзывы []
 
 
Анна Бикова. Самостійна дитина, або як стати “лінивою мамою” Бикова Анна   2019 г.   Клуб семейного досуга
Самостійна дитина, або як стати “лінивою мамою”   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    115 грн.
на заказ

От издателя
З появою дитини батьки з готовністю беруть на себе роль уважних опікунів. Вони роками годують, одягають та розважають своє чадо, вибиваються з сил та потім скаржаться на його повну інфантильність та несамостійність, не замислюючись про те, що самі доклали руку до такої поведінки.

Це досвід успішного психолога та блогера у виховання дітей за принципом «ледачою мами». Ледачій мамі досить показати, як збирати портфель до школи і її дитина буде робити це самостійно. Лінива мама може дозволити собі поспати в вихідний, поки її діти знайдуть собі заняття. Лінива мама переконана, що дитина повинна вміти сама говорити про природні потреби, а її діти саме так і роблять.

Лінива мама — вільна людина, чиї діти самостійні та не примхливі.

отзывы []
 
 
Барбара Анджеліс. Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка Анджеліс Барбара   2019 г.   Клуб семейного досуга
Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Що ви насправді знаєте про чоловіків? Барбара де Анджеліс, визнаний експерт із питань відносин, розкриває правду про кохання і стосунки з протилежною статтю. У цій книжці ви знайдете вправи й підказки про те, що варто робити і чого не слід у спілкуванні з чоловіками, а також дізнаєтесь, за допомогою чого можна стати сильнішими й цілком змінити себе.

отзывы []
 
 
Роберт Чалдині. Так! 60 секретів із науки переконувати. Чалдині Роберт   2019 г.   Клуб семейного досуга
Так! 60 секретів із науки переконувати.   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Щодня ми стикаємося з  проблемою як переконати інших робити те, що ми хочемо. Що змушує людей казати «так» на наші прохання? Ця книга містить десятки порад, найцитованішого фахівця з  питань впливу, професора Роберта Чалдині, які вам неодмінно знагодяться. І, застосовуючи їх, ви зможете переконувати як на роботі, так і  вдома, докладаючи менше зусиль. Ви дізнаєтеся, як говорити, щоб слухачам не  було нудно, що ви можете зробити на роботі, щоб підвищити свій вплив на інших, і  чому бути другим гірше, ніж третім. Прочитавши цю книгу, ви побачите, як незначні зміни в  підході до спілкування матимуть значний вплив на ваш успіх.

отзывы []
 
 
Валерія Козлова. Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті. Козлова Валерія   2019 г.   Клуб семейного досуга
Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті.   (Внесерийная)
176 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Ухвалюєте рішення на емоціях, а потім шкодуєте про його наслідки? А, може, навпаки — довго зважуєте всі «за» і «проти», підраховуєте, намагаєтеся спрогнозувати — і втрачаєте шанс, бо варто було довіритися інтуїції й прийняти рішення швидко.
Бізнес, кар’єра, як і все наше життя — це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті та бізнесі.

отзывы []
 
 
Дмитро Томчук. Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена. Томчук Дмитро   2019 г.   Клуб семейного досуга
Тут клює. Відверті історії українського бізнесмена.   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    175 грн.
на заказ

От издателя
Український бізнес — це не проста прогулянка. Він формувався у жорстких умовах: коли розвалювалися старі економічні зв’язки та створювалися нові. Тому й уроки, які він дає, — безжальні й унікальні. У цій книжці інвестор Дмитро Томчук ділиться власними спостереженнями, які він накопичив протягом десятків років підприємництва — від 90—х до сьогодні. Як зробити так, щоб гроші працювали на вас? Чи можна довіряти партнерам? Коли потрібна дискусія, а коли — одноосібні рішення? І, зрештою, чому попри всі труднощі варто розбудовувати власну справу в Україні?

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.6397550106049