X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Специальная литература > Психология

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
  
Еріх Фромм. Мистецтво любові Фромм Еріх   2019 г.   Клуб семейного досуга
Мистецтво любові   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    75 грн.
на заказ

От издателя
«Мистецтво любові» — справжній шедевр психології, що сягає таємниць найзворушливішого людського почуття — любові... Геніальний німецький філософ і психоаналітик, один із засновників неофрейдизму та фрейдо-марксизму Еріх Фромм шукає рішення найактуальніших проблем...

Чи є любов почуттям, яке може опанувати кожен? Або ж це складне мистецтво, осягнути яке здатна лише зріла особистість? Чи насправді любов — результат плідної праці та неабияких зусиль? Книжка торкається навіть найдрібніших духовних проблем людини й досліджує різні форми прояву почуттів... Незвичайні відкриття, факти й приклади надихають своєю практичністю та точністю й навчать проаналізувати своє життя.

отзывы []
 
  
Дейл Карнегі. Як здобувати друзів і впливати на людей Карнегі Дейл   2019 г.   Клуб семейного досуга
Як здобувати друзів і впливати на людей   (Внесерийная)
256 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Вже майже 80 років поради автора цієї книжки допомагають людям здобувати друзів, завойовувати довіру, будувати міцні стосунки. Надзвичайно складні речі пояснюються простими і доступними словами.
У світовому бестселері Дейла Карнегі йдеться про надзвичайно складні речі — успіх у бізнесі, кар’єрі, міцний шлюб, довіру і дружбу — простими і доступними словами. Ці нескладні рекомендації виявилися найбільш дієвими у критичних життєвих обставинах, тож обов’язково стануть вам у пригоді. У цій книзі ви знайдете лише перевірені часом поради.

отзывы []
 
  
Ірвін Ялом. Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді. Ялом Ірвін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді.   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бестселерів «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» і «Шопенгауер як ліки. Психотерапевтичний роман»

Затишний кабінет. Навпроти вас на м’якій та зручній кушетці сидить він — психотерапевт, той, хто вислухає історію ваших страждань, допоможе… Йому ви готові повністю довіритися. А як щодо нього? Чи так само ваш лікар відвертий з вами?

За допомогою історії Ернеста Леша, досвідченого фахівця, автор відкриває перед читачем загадковий і не завжди привабливий зворотний бік психотерапії. Які таємниці минулого приховує Ернест, про що він думає під час чергового сеансу, дивлячись на свого пацієнта? І, зрештою, хто такий терапевт: бог чи людина зі своїми хибами та слабкостями? Перед вами – психотерапія без прикрас.

Про автора:
Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю й дотепністю розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики.

отзывы []
 
  
Ірвін Ялом. Коли Ніцше плакав Ялом Ірвін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Коли Ніцше плакав   (Внесерийная)
464 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    135 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бестселерів «Шопенгауер як ліки», «Брехуни на кушетці» та «Ліки від кохання»   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Пол Каланіті. Коли подих стає повітрям Каланіті Пол   2019 г.   Клуб семейного досуга
Коли подих стає повітрям   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    80 грн.
на заказ

От издателя
У травні 2013 року, за крок від омріяної медичної та наукової кар’єри, Пол Каланіті діагностував у себе рак легенів 4-ї стадії й розпочав свою книгу. Крапку в ній поставила його смерть навесні 2015-го. А за десять місяців відверта та мужня історія боротьби, кохання й самовідданої лікарської праці стала бестселером № 1 за версією The New York Times та увійшла до лідерів продажів на Amazon.com.  (Подробнее)

отзывы []
 
  
 Сборник. Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія. Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
Кожному знайоме відчуття, коли душу ніби проймає холодний вітер. Стає сумно й самотньо. Здається, що життя проходить стороною, залишаючи вас в сірих буднях. Якраз у такі хвилини неминуче треба зробити ковток чогось теплого й ароматного.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Том Вейнрайт. Наркономіка. Як працює економіка картелів. Вейнрайт Том   2019 г.   Клуб семейного досуга
Наркономіка. Як працює економіка картелів.   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Щорічно наркокартелі отримують $300 млрд прибутку та мають 250 млн «клієнтів» у всьому світі. Ця нелегальна індустрія не поступається найбагатшим корпораціям. Важко уявити, але картелі користуються тими самими інструментами, що й різноманітні компанії з продажу техніки чи модних речей. І роблять це досить успішно.
Керівник лондонської редакції міжнародного авторитетного видання The Economist Том Вейнрайт використовує свої мегазнання та професійну компетентність, розглядаючи роботу мультимільярдної наркотичної мафії з позиції звичайного легального бізнесу. Ті самі економічні закони, тільки спрямовані на розбудову протизаконної тіньової системи. Поставки наркокартелю та Walmart - що між ними спільного? Які труднощі виникають у картелю під час рекрутингу? Чому зростання цін на листя коки не зумовлює росту цін на кокаїн? Як на економіку наркобізнесу впливають новітні явища: «темна» частина інтернету й синтетичні наркотики? PR, HR, аутсорсинг, залучення нових клієнтів, корпоративна етика та відповідальність, франчайзинг, інновації, маркетинг — стандартний алгоритм. Захоплюючи й часом шокуючи, розвідка оповідає про те, як наркобізнес використовує класичну бізнес-схему, створюючи унікальний та жахливий економічний феномен — наркономіку. Його розуміння оптимізує зусилля держав у боротьбі з одним із головних лих людства та примножить ефективність зусиль тих, хто стоїть на світлому боці сили.

отзывы []
 
  
Кейт Феррацці. Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств Феррацці Кейт   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Нове — це добре забуте старе. І головна заповідь старого кар’єриста про зв’язки, які «вирішують усе», перетворилась на сучасний нетворкінг — мистецтво зав’язувати корисні знайомства для ефективного вирішення життєвих та бізнесових проблем.

Кейт Феррацці — гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії та автор цієї книги — народився в родині емігранта-сталевара та прибиральниці, отримав освіту у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу і зараз на Всесвітньому економічному форумі в Давосі за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. Усе це — завдяки зв’язкам.  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Луїза Хей. Зціли себе сам Хей Луїза   2019 г.   Клуб семейного досуга
Зціли себе сам   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Мотиваційний бестселер!  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Ерік Берн. Ігри, у які грають люди Берн Ерік   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ігри, у які грають люди   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Належить до 5 найпопулярніших книжок з  психології у світі!

Доктор Ерік Берн розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в  ігри — подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі ігри з друзями, в ігри, що визначають статус та сімейні сутички.

Ерік Берн детально описує понад 120 ігор, у які ми граємо самі та у які нас залучають навколишні. А також дає поради для тих, хто хоче навчитись протистояти прийомам ігор, у які вас намагаються втягнути. Він допомагає проаналізувати нюанси поведінки, позбавитись стереотипів у спілкуванні й  дає розуміння сутності людських вчинків. Книжка, що вийшла майже 40  років тому, і досі є популярною та актуальною!

отзывы []
 
  
Ніка Набокова. Годі бути вівцею Набокова Ніка   2019 г.   Клуб семейного досуга
Годі бути вівцею   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка — ковток свіжого повітря і нового життя за твоїми правилами!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Регіна Бретт. Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим Бретт Регіна   2019 г.   Клуб семейного досуга
Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    70 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка  – скарбниця історій, які захоп­ люють та надають сил творити добро. На її сторінках звичайні люди відкривають свої серця та діляться уроками про те, як вони змінили життя, зробили неможливе можливим. Вони розкажуть вам, як бачити дива, що відбуваються щодня, та самому стати дивом. Книжка допоможе зрозуміти та прийняти себе і водночас спонукає стати кращим!

отзывы []
 
  
Деніел Гоулман. Емоційний інтелект Гоулман Деніел   2019 г.   Клуб семейного досуга
Емоційний інтелект   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична. Але ж на життєві здобутки впливає й емоційна сфера людини.

Відповіді на ці питання дає оперта на наукову базу і водночас легко написана для широкої аудиторії книжка Деніела Ґоулмана — один із безперечних психологічних бестселерів останніх десятиліть.

отзывы []
 
  
Джо Вітале. Ключ. Як мати все, що забажаєш. Вітале Джо   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ключ. Як мати все, що забажаєш.   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Придивіться уважно. Бачите цей замок? Він тримає вас там, де ви не хочете бути. Бажаєте отримати ключ? Позбавитися внутрішніх обмежень і відчинити двері у світ можливостей та перспектив? Джо Вітале власним прикладом доводить, що ми здатні кардинально змінити свою долю та досягти більшого. Зараз він президент міжнародної компанії, першокласний менеджер, цілитель та автор усесвітньо відомих мотиваційних бестселерів. Та майже двадцять років тому йому не вистачало грошей навіть на їжу. Доки одного дня чоловік не зробив вражаюче відкриття. Яким тепер ділиться з кожним, хто втомився від власної духовної в’язниці та прагне суттєвих змін.
Оновити тіло й позбутися зайвих кілограмів, придбати омріяну машину та отримати роботу мрії, вилікуватися від хронічних захворювань і нарешті стати іншою людиною — це реально. Джо Вітале допоможе вам подолати будь-які обмеження та відімкнути всі замки.

отзывы []
 
  
Ірвін Ялом. Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта Ялом Ірвін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
Зручне крісло у напівзатемненому кабінеті, уважний психотерапевт, який вислухає всі ваші спогади і вирішить усі проблеми… Вас ніколи не цікавило, як це працює насправді? Один з найталановитіших у світі психотерапевтів розповість історії кількох своїх пацієнтів різного віку і статі — одруженої літньої жінки, яка закохалася в молодого лікаря, самотньої дівчини, котра разом із зайвими кілограмами скине маску базіки й веселухи, щоб нарешті стати щасливою, поважного бухгалтера, що на додачу до нападів мігрені залишить у минулому цілий віз родинних негараздів і чоловічих проблем…

Відмовившись від формалізованих діагнозів, доктор Ялом шукає особливий підхід до кожного зі своїх підопічних, щораз винаходить новий метод терапії, долаючи психологічні бар’єри, що зводилися роками, шукаючи ту потужну емоцію, яка переможе депресію, невпевненість чи руйнівну злість і змінить життя на краще.

Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю і дотепністю розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики.

отзывы []
 
  
Регіна Бретт. Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя. Бретт Регіна   2019 г.   Клуб семейного досуга
Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя.   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    70 грн.
на заказ

От издателя
Видання Регіни Бретт наповнюють силою, радістю, вірою й  свободою для  того, щоб бути собою. Їх хочеться перечитувати знову й  знову!

Кожен із нас має талант, проте мало хто знає, як відкрити його в собі. «50 уроків» від Реґіни Бретт допоможуть зрозуміти це, знайти покликання, наповнити життя натхненням та сенсом. Авторка стверджує, що кожна людина повинна займатися своєю справою, але її требя знайти. Прийшов час перетворювати мрії на реальність та самореалізуватися!

Ця книжка допоможе знайти себе і своє покликання. Адже  робота  – це не  просто діяльність, за  яку вам платять гроші,  – це вагома частина вашого життя. Тож витрачати свої години та  дні треба на  те, що дійсно робить ваше життя змістовнішим.

отзывы []
 
  
Марі Кондо. Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди. Кондо Марі   2019 г.   Клуб семейного досуга
Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди.   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Перекладено 35 мовами світу.
Понад 67 тижнів № 1 у рейтингу бестселерів The New York Times.
Продано понад 3 000 000 примірників.

Втомилися від звичайного прибирання? За  методом КонМарі ви приберете раз і  ­ назавжди! Він не зводиться до набору правил, як сортувати та зберігати речі. Це інструкція зі способу мислення, яка допоможе вам навести лад у домі та в житті й  ніколи не повертатися до безладу! Позбавитися можна не лише непотрібних речей, а й зайвих зв’язків і кілограмів! Зміни мислення – зміни життя!

отзывы []
 
  
Майкл Міхалко. 21 спосіб мислити креативно Міхалко Майкл   2019 г.   Клуб семейного досуга
21 спосіб мислити креативно   (Внесерийная)
400 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    210 грн.
на заказ

От издателя
Розширюйте свою уяву!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Ілсе Санд. Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття. Санд Ілсе   2019 г.   Клуб семейного досуга
Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття.   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
Навчіться радіти життю, орієнтуватися в почуттях та уникати проблем.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Александр Стражный. Неврозы в которые играют люди Стражный Александр   2019 г.   Клуб семейного досуга
Неврозы в которые играют люди   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Диагноз «невроз» сегодня является самым «популярным» врачебным вердиктом. Но невроз — не приговор. От него можно избавиться полностью и навсегда. Панические атаки, ВСД, учащенное сердцебиение, колебания артериального давления, боли в области сердца и другие неприятные симптомы мешают получать удовольствие от жизни, причиняя дискомфорт. Бесконечные хождения по врачам, как правило, не дают результата. Предлагаем особый и эффективный путь избавления от этих недугов: восемь лечебных сеансов, не выходя из дома. Удобно, бесплатно, под чутким руководством опытного врача с мировым именем. Без таблеток и сомнительных пилюль. Это пособие станет действенным лекарством по избавлению от психосоматических нарушений и вернет вас к полноценной здоровой жизни.

Об авторе:
Александр Стражный — врач-психотерапевт с 25-летним опытом работы, разработчик уникального метода биосуггестивной терапии. Автор многочисленных книг, изданных в Украине, России, Венгрии, Германии, Италии, Испании, Франции, Мексике общим тиражом более 100 000 экземпляров. Проводил циклы лекций по альтернативной психологии в различных странах Европы, а также в Стэнфордском университете, США.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.6142289638519