X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Специальная литература > Психология

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Ліз Бурбо. Слухай своє тіло — найкращого друга у всьому світі Бурбо Ліз   2019 г.   Клуб семейного досуга
Слухай своє тіло — найкращого друга у всьому світі   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Зміни тіло — зміни себе  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Анна Бикова. “Лінива мама”. Завдання для розвитку. Бикова Анна   2019 г.   Клуб семейного досуга
“Лінива мама”. Завдання для розвитку.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Що робити з дитячими емоціями?
Як обрати школу розвитку і чому важливо грюкати в каструлю?
Навіщо навчати дитину падати і як мотивувати себе на заняття з дитиною?   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Ден Вальдшмідт. Вийди за межі. Забудь про успіх — стань видатним! Вальдшмідт Ден   2019 г.   Клуб семейного досуга
Вийди за межі. Забудь про успіх — стань видатним!   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    108 грн.
на заказ

От издателя
Став цілі! Будь стійким! Багато працюй! І не здавайся, поки не досягнеш мети! Це типові поради, які дають тим, хто хоче досягти успіху. Забудь про це! Такі поради не працюють!
Автор книжки проаналізував понад 1 000 історій людей, які ­ досягли видатних результатів у бізнесі, науці, політиці, спорті, і зрозумів  – усі вони мають спільні риси. Замість ­ того щоб вчити, як «досягти» успіху, він навчить, як «бути» успішним.
Ця книжка відкриває істини, які ви не  знайдете у жодному іншому виданні.

отзывы []
 
 
Дональд Норман. Дизайн звичних речей Норман Дональд   2019 г.   Клуб семейного досуга
Дизайн звичних речей   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    198 грн.
на заказ

От издателя
Гарно і зручно — це не дві різні речі!

Уявіть: ви вирішили помити руки у стильній дизайнерській раковині. Така звична щоденна процедура… Та от ви хочете спустити з раковини брудну воду? і не можете знайти жодної кнопки, ручки чи бодай якогось важеля. Ви обшукуєте раковину з прискіпливістю слідчого — марно. Намагаєтеся підчепити зливну пробку ложкою — жодного результату. І тільки після десятої спроби, коли ваші рукави добряче заляпані, а настрій безнадійно зіпсований, виявляється, що треба було… натиснути на пробку.

Це один з прикладів абсурдного дизайну, який не враховує потреб користувача і банально дратує. І таких речей безліч. Вишукані, але нефункціональні двері, химерні стільці, дивні чайники й холодильники — Дональд Норман наводить чимало прикладів дизайнерських помилок, які змушують споживачів почуватися розгубленими і не надто кмітливими. Цей посібник вчить помічати гарний дизайн і прийоми, до яких вдаються вдумливі дизайнери, щоб зробити наше життя більш комфортним і водночас стильним.

отзывы []
 
 
Патрік Ленсіоні. Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості. Ленсіоні Патрік   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості.   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    108 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бізнес-роману «П’ять вад у роботі команди» — бестселера за версіями The New York Times, Business Week, The Wall Street Journal та USA Today!

Відомий бізнес-тренер, засновник і президент консалтингової компанії The Table Group та надзвичайно талановитий автор міжнародних бестселерів, визнаний одним із провідних фахівців у сфері бізнесу, Патрік Ленсіоні пропонує ефективну концепцію створення професійної та надійної команди. Як успішний менеджер і експерт з лідерства, він ділиться натхненними ідеями й секретами продуктивності та злагодженості колективу…  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Марі Кондо. Іскра радості: ілюстрований майстер-клас з організації простору та прибирання Кондо Марі   2019 г.   Клуб семейного досуга
Іскра радості: ілюстрований майстер-клас з організації простору та прибирання   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Почніть нове життя з генерального прибирання оселі! А як це зробити правильно — підкаже Марі Кондо. У жодному разі не починайте викидати все поспіль. Ця книжка допоможе опанувати мистецтво впорядкування речей, адже без цього не вдасться правильно організувати своє життя. Ви навчитеся оточувати себе тим, що приносить радість, відрізняючи важливе від непотребу.

На сторінках цього видання описаний ідеальний спосіб життя, в якому пануватиме порядок. Інструкції щодо складання одягу таким чином, аби він займав мінімум місця в шафі, хитрощі компактного зберігання речей: від побутової хімії до документів; у комодах та ящиках. Розпочніть нове життя без зайвих речей та людей!

Про автора:
Марі Кондо — авторка бестселерів New York Times, яка ввійшла до списку 100 найвпливовіших людей. Вона винайшла оригінальний «метод КонМарі» для наведення ладу в житті та будинку.

отзывы []
 
 
Пол Клейнман. Психологія 101: Факти, теорія, статистика, тести й таке інше Клейнман Пол   2019 г.   Клуб семейного досуга
Психологія 101: Факти, теорія, статистика, тести й таке інше   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Коротко про найголовніше, зрозуміло про надскладне, захопливо про професійне!
Книга-бестселер американського журналіста, блогера та письменника Пола Клейнмана подарує неймовірне задоволення й познайомить у науково-популярній формі з основами психологічних концепцій та експериментів і з маловідомими фактами з життя видатних учених-психологів. Долучіться до таємниць пам’яті та несвідомого, інтелекту та емоцій, дізнайтеся про типи та причини психологічних розладів та сучасні методи їхнього лікування й про те, що ж таке когнітивний дисонанс, гештальтпсихологія та теорія особистісних рис.

Це видання – справжній путівник у світі класичної та сучасної психології для тих, хто вперше зацікавився цією наукою або прагне краще зрозуміти себе та поведінку людей. Знайдіть відповіді на найважливіші питання про закони людської поведінки, налагодьте міжособові стосунки, гармонізуйте сімейний та професійно-емоційний фон.

отзывы []
 
 
Майкл Кусумано. Стратегії геніїв. П`ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса. Кусумано Майкл   2019 г.   Клуб семейного досуга
Стратегії геніїв. П`ять найважливіших уроків від Білла Гейтса, Енді Гроува та Стіва Джобса.   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Як стають видатними стратегами? Ґейтс, Ґроув і Джобс були першими «бізнес-зірками» в сучасному світі технологій. Аналізуючи їхній тридцятирічний досвід управління компаніями сукупною вартістю в 1,5 трильйона доларів — Microsoft, Intel та Apple — автори цієї книжки сформулювали п’ять основних правил, що виявилися спільними в їхньому стратегічному плануванні та дозволили випередити конкурентів, які цими принципами нехтували. Саме ці правила допомогли стільниковому телефону iPhone далеко посунути індустріальних гігантів Nokia та BlackBerry, крихітній компанії Microsoft із Сіетла взяти гору над своїм головним замовником — на той час найдорожчою у світі компанією IBM, а майже збанкрутілій фірмі Intel здолати японців, корейців та європейців у боротьбі за світове лідерство в новій революційній технології — виробництві мікропроцесорів.

Ця книжка — путівник найкращими сторінками досвіду стратегічного планування, управління та практичної діяльності, який дозволить будь-кому стати ефективним стратегом, як Ґейтс, Ґроув чи Джобс.

Про авторів:
Девід Б. Йоффі — професор Гарвардської бізнес-школи, який часто публікується в New York Times, Wall Street Journal та Harvard Business Review. Свого часу наймолодший із членів ради директорів Intel, він автор та співавтор дев’яти книжок і більш ніж 100 досліджень із бізнес-стратегії та міжнародного управління, що продані накладом понад 3 мільйони примірників.  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Луїза Хей. Цілюща сила думки Хей Луїза   2019 г.   Клуб семейного досуга
Цілюща сила думки   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    114 грн.
на заказ

От издателя
Усі ми бажаємо одного — щастя. Щодня шукаємо його в обличчях випадкових перехожих, приємних дрібничках, малих і великих звершеннях. Нам здається, що щастя недосяжне, воно ходить далеко від нас. Ця книжка розкриє найзаповітнішу таємницю сховку щастя. Адже воно — у кожному з нас. Авторка пояснює, як відкинути всі негативні упередження й думки, що заважають бути щасливими та насолоджуватися життям. Вона радить звернутися до внутрішньої мудрості, полюбити та прийняти себе таким, яким ми є. Луїза Хей вчить долати бар’єри болю, страху та гніву і бути вдячним за всі дари Всесвіту. Ключ до щастя — у наших руках.

Про автора:
Луїза Хей — американська письменниця, авторка мотиваційних бестселерів, засновниця видавничої компанії Hay House та благодійної організації Hay Foundation. У світі продано понад 50 мільйонів її книжок, більшість із них внесено до списку 50 найкращих публікацій про самодопомогу. Луїза Хей уже давно стала знаковою постаттю у сфері самопізнання.

отзывы []
 
 
Віктор Франкл. Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі. Франкл Віктор   2019 г.   Клуб семейного досуга
Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі.   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    84 грн.
на заказ

От издателя
Віктор Франкл – всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та надають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у  книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити життя. Віктор Франкл доводить, що тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.

отзывы []
 
 
Еріх Фромм. Мистецтво любові Фромм Еріх   2019 г.   Клуб семейного досуга
Мистецтво любові   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
«Мистецтво любові» — справжній шедевр психології, що сягає таємниць найзворушливішого людського почуття — любові... Геніальний німецький філософ і психоаналітик, один із засновників неофрейдизму та фрейдо-марксизму Еріх Фромм шукає рішення найактуальніших проблем...

Чи є любов почуттям, яке може опанувати кожен? Або ж це складне мистецтво, осягнути яке здатна лише зріла особистість? Чи насправді любов — результат плідної праці та неабияких зусиль? Книжка торкається навіть найдрібніших духовних проблем людини й досліджує різні форми прояву почуттів... Незвичайні відкриття, факти й приклади надихають своєю практичністю та точністю й навчать проаналізувати своє життя.

отзывы []
 
 
Дейл Карнегі. Як здобувати друзів і впливати на людей Карнегі Дейл   2019 г.   Клуб семейного досуга
Як здобувати друзів і впливати на людей   (Внесерийная)
256 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    102 грн.
на заказ

От издателя
Вже майже 80 років поради автора цієї книжки допомагають людям здобувати друзів, завойовувати довіру, будувати міцні стосунки. Надзвичайно складні речі пояснюються простими і доступними словами.
У світовому бестселері Дейла Карнегі йдеться про надзвичайно складні речі — успіх у бізнесі, кар’єрі, міцний шлюб, довіру і дружбу — простими і доступними словами. Ці нескладні рекомендації виявилися найбільш дієвими у критичних життєвих обставинах, тож обов’язково стануть вам у пригоді. У цій книзі ви знайдете лише перевірені часом поради.

отзывы []
 
 
Ірвін Ялом. Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді. Ялом Ірвін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Брехуни на кушетці. Психотерапевтичні оповіді.   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бестселерів «Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта» і «Шопенгауер як ліки. Психотерапевтичний роман»

Затишний кабінет. Навпроти вас на м’якій та зручній кушетці сидить він — психотерапевт, той, хто вислухає історію ваших страждань, допоможе… Йому ви готові повністю довіритися. А як щодо нього? Чи так само ваш лікар відвертий з вами?

За допомогою історії Ернеста Леша, досвідченого фахівця, автор відкриває перед читачем загадковий і не завжди привабливий зворотний бік психотерапії. Які таємниці минулого приховує Ернест, про що він думає під час чергового сеансу, дивлячись на свого пацієнта? І, зрештою, хто такий терапевт: бог чи людина зі своїми хибами та слабкостями? Перед вами – психотерапія без прикрас.

Про автора:
Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю й дотепністю розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики.

отзывы []
 
 
Ірвін Ялом. Коли Ніцше плакав Ялом Ірвін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Коли Ніцше плакав   (Внесерийная)
464 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    162 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бестселерів «Шопенгауер як ліки», «Брехуни на кушетці» та «Ліки від кохання»   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Пол Каланіті. Коли подих стає повітрям Каланіті Пол   2019 г.   Клуб семейного досуга
Коли подих стає повітрям   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    96 грн.
на заказ

От издателя
У травні 2013 року, за крок від омріяної медичної та наукової кар’єри, Пол Каланіті діагностував у себе рак легенів 4-ї стадії й розпочав свою книгу. Крапку в ній поставила його смерть навесні 2015-го. А за десять місяців відверта та мужня історія боротьби, кохання й самовідданої лікарської праці стала бестселером № 1 за версією The New York Times та увійшла до лідерів продажів на Amazon.com.  (Подробнее)

отзывы []
 
 
 Сборник. Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія. Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Кожному знайоме відчуття, коли душу ніби проймає холодний вітер. Стає сумно й самотньо. Здається, що життя проходить стороною, залишаючи вас в сірих буднях. Якраз у такі хвилини неминуче треба зробити ковток чогось теплого й ароматного.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Том Вейнрайт. Наркономіка. Як працює економіка картелів. Вейнрайт Том   2019 г.   Клуб семейного досуга
Наркономіка. Як працює економіка картелів.   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    174 грн.
на заказ

От издателя
Щорічно наркокартелі отримують $300 млрд прибутку та мають 250 млн «клієнтів» у всьому світі. Ця нелегальна індустрія не поступається найбагатшим корпораціям. Важко уявити, але картелі користуються тими самими інструментами, що й різноманітні компанії з продажу техніки чи модних речей. І роблять це досить успішно.
Керівник лондонської редакції міжнародного авторитетного видання The Economist Том Вейнрайт використовує свої мегазнання та професійну компетентність, розглядаючи роботу мультимільярдної наркотичної мафії з позиції звичайного легального бізнесу. Ті самі економічні закони, тільки спрямовані на розбудову протизаконної тіньової системи. Поставки наркокартелю та Walmart - що між ними спільного? Які труднощі виникають у картелю під час рекрутингу? Чому зростання цін на листя коки не зумовлює росту цін на кокаїн? Як на економіку наркобізнесу впливають новітні явища: «темна» частина інтернету й синтетичні наркотики? PR, HR, аутсорсинг, залучення нових клієнтів, корпоративна етика та відповідальність, франчайзинг, інновації, маркетинг — стандартний алгоритм. Захоплюючи й часом шокуючи, розвідка оповідає про те, як наркобізнес використовує класичну бізнес-схему, створюючи унікальний та жахливий економічний феномен — наркономіку. Його розуміння оптимізує зусилля держав у боротьбі з одним із головних лих людства та примножить ефективність зусиль тих, хто стоїть на світлому боці сили.

отзывы []
 
 
Кейт Феррацці. Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств Феррацці Кейт   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ніколи не їжте наодинці та інші секрети успіху завдяки широкому колу знайомств   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Нове — це добре забуте старе. І головна заповідь старого кар’єриста про зв’язки, які «вирішують усе», перетворилась на сучасний нетворкінг — мистецтво зав’язувати корисні знайомства для ефективного вирішення життєвих та бізнесових проблем.

Кейт Феррацці — гуру нетворкінгу, американський письменник, професійний оратор, засновник та генеральний директор консалтингової компанії та автор цієї книги — народився в родині емігранта-сталевара та прибиральниці, отримав освіту у Єльському університеті та Гарвардській школі бізнесу і зараз на Всесвітньому економічному форумі в Давосі за руку вітається з президентами та головами урядів наймогутніших держав світу. Усе це — завдяки зв’язкам.  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Луїза Хей. Зціли себе сам Хей Луїза   2019 г.   Клуб семейного досуга
Зціли себе сам   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    108 грн.
на заказ

От издателя
Мотиваційний бестселер!  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Ерік Берн. Ігри, у які грають люди Берн Ерік   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ігри, у які грають люди   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    102 грн.
на заказ

От издателя
Належить до 5 найпопулярніших книжок з  психології у світі!

Доктор Ерік Берн розкриває таємні прийоми, які керують нашим життям. Усі ми, не усвідомлюючи цього, постійно граємо в  ігри — подружні та сексуальні, серйозні ігри з керівниками та суперницькі ігри з друзями, в ігри, що визначають статус та сімейні сутички.

Ерік Берн детально описує понад 120 ігор, у які ми граємо самі та у які нас залучають навколишні. А також дає поради для тих, хто хоче навчитись протистояти прийомам ігор, у які вас намагаються втягнути. Він допомагає проаналізувати нюанси поведінки, позбавитись стереотипів у спілкуванні й  дає розуміння сутності людських вчинків. Книжка, що вийшла майже 40  років тому, і досі є популярною та актуальною!

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.547308921814