X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Специальная литература > Психология

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Еріх Фромм. Втеча від свободи Фромм Еріх   2019 г.   Клуб семейного досуга
Втеча від свободи   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Еріх Фромм — видатний німецький філософ і психоаналітик, один із засновників неофройдизму, автор книжки "Мистецтво любові" та ще низки праць, які вважаються класичними у психології.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Брайан Трейсі. Як керують найкращі Трейсі Брайан   2019 г.   Клуб семейного досуга
Як керують найкращі   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
На відміну від багатьох книжок з лідерства, що змальовують широку загальну картину, складні теорії та концепції, бестселер визнаного тренера з особистісного розвитку та бізнес-консультанта Брайана Трейсі цілком орієнтований на конкретну людину — керівника будь-якої бізнес-ланки. Незалежно від того, чи має він у підпорядкуванні десятки людей або ж десятки тисяч, основні його обов’язки залишаться незмінними — ставити перед собою цілі та впроваджувати інновації, розв’язувати проблеми й визначати пріоритети, стати прикладом для інших, надихати й мотивувати.

Прості, перевірені, цілком практичні кроки навчать, як ефективному лідеру вести кадрову політику, самовдосконалюватися та організовувати власну діяльність, делегувати повноваження й керувати командою, які вирішальні чинники успіху треба враховувати й чому так важливо в бізнесі дотримуватися принципів військової стратегії.

отзывы []
 
 
Оксана Шмид. Я решила быть счастливой! Шмид Оксана   2019 г.   Клуб семейного досуга
Я решила быть счастливой!   (Внесерийная)
264 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    216 грн.
на заказ

От издателя
Книга-тренинг: как легко достигать целей в личной жизни и построить отношения мечты! Любовь  — необходимая составляющая жизни человека. Миллионы людей по всему миру находятся в поиске своего идеального партнера  — они мечтают стать счастливыми. К сожалению, реальность такова, что большинство или уже на грани отчаяния, или совершают ошибку за ошибкой. Эта книга поможет тебе кардинально изменить ситуацию и активизировать свою личную жизнь, чтобы не тратить драгоценное время впустую.

отзывы []
 
 
Шон Байзелл. Щоденник книгаря Байзелл Шон   2019 г.   Клуб семейного досуга
Щоденник книгаря   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    210 грн.
на заказ

От издателя
«Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби, кілометри піщаних пляжів, мальовничі гори й вікторіанські маєтки.
Ми опиняємося в крамниці із сотнею тисяч книжок, що ледве зводить кінці з кінцями. Над нею нависає примара всюдисущого Amazon, який ще дужче розростається й витісняє маленькі книгарні. У всьому цьому маневрує Шон Байзелл, який мав шаленство та сміливість придбати крамницю й долучитися до на перший погляд романтичної професії книгаря. Автор розповідає про найцікавіші замовлення, про невпинні суперечки з працівниками, про розмови з найрізноманітнішими клієнтами — буркунами й натхненниками, людьми, які життя не тямлять без книжок, і тими, що шукають привід посваритися.

отзывы []
 
 
Дональд Норман. Дизайн звичних речей Норман Дональд   2019 г.   Клуб семейного досуга
Дизайн звичних речей   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    198 грн.
на заказ

От издателя
Гарно і зручно — це не дві різні речі!

Уявіть: ви вирішили помити руки у стильній дизайнерській раковині. Така звична щоденна процедура… Та от ви хочете спустити з раковини брудну воду? і не можете знайти жодної кнопки, ручки чи бодай якогось важеля. Ви обшукуєте раковину з прискіпливістю слідчого — марно. Намагаєтеся підчепити зливну пробку ложкою — жодного результату. І тільки після десятої спроби, коли ваші рукави добряче заляпані, а настрій безнадійно зіпсований, виявляється, що треба було… натиснути на пробку.

Це один з прикладів абсурдного дизайну, який не враховує потреб користувача і банально дратує. І таких речей безліч. Вишукані, але нефункціональні двері, химерні стільці, дивні чайники й холодильники — Дональд Норман наводить чимало прикладів дизайнерських помилок, які змушують споживачів почуватися розгубленими і не надто кмітливими. Цей посібник вчить помічати гарний дизайн і прийоми, до яких вдаються вдумливі дизайнери, щоб зробити наше життя більш комфортним і водночас стильним.

отзывы []
 
 
Роджер Сайп. Розвиток мозку. Як читати швидше, запам`ятовувати краще та досягати мети. Сайп Роджер   2019 г.   Клуб семейного досуга
Розвиток мозку. Як читати швидше, запам`ятовувати краще та досягати мети.   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    192 грн.
на заказ

От издателя
Розблокуйте дивовижні сили вашого мозку!  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Роберт Чалдині. Так! 60 секретів із науки переконувати. Чалдині Роберт   2019 г.   Клуб семейного досуга
Так! 60 секретів із науки переконувати.   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    192 грн.
на заказ

От издателя
Щодня ми стикаємося з  проблемою як переконати інших робити те, що ми хочемо. Що змушує людей казати «так» на наші прохання? Ця книга містить десятки порад, найцитованішого фахівця з  питань впливу, професора Роберта Чалдині, які вам неодмінно знагодяться. І, застосовуючи їх, ви зможете переконувати як на роботі, так і  вдома, докладаючи менше зусиль. Ви дізнаєтеся, як говорити, щоб слухачам не  було нудно, що ви можете зробити на роботі, щоб підвищити свій вплив на інших, і  чому бути другим гірше, ніж третім. Прочитавши цю книгу, ви побачите, як незначні зміни в  підході до спілкування матимуть значний вплив на ваш успіх.

отзывы []
 
 
Джефф Сазерленд. Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час. Сазерленд Джефф   2019 г.   Клуб семейного досуга
Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час.   (Внесерийная)
280 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
У надшвидкому та гіперконкурентному світі ХХІ століття немає місця для марнування — часу, зусиль, ресурсів. Та навіть якщо ви зробите те, що планували, коли планували та вкладетеся в бюджет, може виявитися, що клієнт уже потребує чогось іншого. Адже умови змінюються з небаченою раніше швидкістю… Унікальна методика Scrum руйнує стереотипи старої методики управління проектами. Її основа — команда, що має надзвичайне почуття мети, самоорганізовується та самоуправляється, а навички її учасників підсилюють одна одну навіть без зусиль з їхнього боку. І, якщо, зробивши крок у нову еру під назвою Scrum, ви не зробили вдвічі більше за половину часу, вам потрібно лише ще раз уважно перечитати цю книгу!   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Александр Стражный. Болезни, в которые играют люди. Сам себе психотерапевт. Стражный Александр   2019 г.   Клуб семейного досуга
Болезни, в которые играют люди. Сам себе психотерапевт.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    102 грн.
на заказ

От издателя
Навигатор пути к хорошему самочувствию!   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Гевін Кеннеді. Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах. Кеннеді Гевін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах.   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    138 грн.
на заказ

От издателя
Як досягти максимуму в будь-яких переговорах? Згадайте, скільки разів ви втрачали жадані контракти лише через те, що програвали на переговорах. А як часто власні діти ставлять вас у безвихідь? Проаналізуйте останню розмову з друзями, адже щодня ми проводимо десятки переговорів, навіть не помічаючи цього.

Незамінна книжка для  всіх, хто хоче вдосконалити свої навички в  переговорах! На  її сторінках ви знайдете інформацію про те, як змусити свого співрозмовника почути  ваші пропозиції, як протистояти залякуванням і  фіксувати домовленості на  папері, а  також тести з  самоконтролю, які допоможуть вам відстежити свій прогрес.

отзывы []
 
 
Ніка Набокова. У ліжку з твоїм чоловіком Набокова Ніка   2019 г.   Клуб семейного досуга
У ліжку з твоїм чоловіком   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    168 грн.
на заказ

От издателя
Цю правду вам не розкажуть в глянцевих журналах і на популярних ток-шоу. Ніякої жіночої логіки, стогнань і «ой, все». Формулювання які б’ють під дих, глибинне знання людської психіки і відносин, ефективні на 100% методики які працюють — Ніка Набокова розхитає ваші підвалини і виведе із зони комфорту. Будьте готові!

Ніка Набокова — провокаційна і відверта, красива молода жінка з розумом, якому може позаздрити будь-який успішний чоловік. В її блозі понад 300 тисяч читачів. Майже 8 000 осіб, які звернулися за допомогою і порадою. Десятки тисяч подяк від тих, кому її статті допомогли вижити в складних відносинах.

отзывы []
 
 
Ірвін Ялом. Шопенгауер як ліки Ялом Ірвін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Шопенгауер як ліки   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Звичайний психотерапевт Джуліус Герцфельд дізнається, що в нього виявили меланому і жити йому залишається щонайбільше рік. Кардинально переосмисливши своє минуле, він раптово вирішує дізнатися, як склалося життя тих пацієнтів, яким він не зміг допомогти. Зокрема життя Філіпа Слейта — сексуально одержимого хіміка-соціопата. Під час зустрічі Джуліус розуміє, що Філіпу вдалося вилікуватися самотужки завдяки… філософії Артура Шопенгауера. Тепер лікар та пацієнт у певному сенсі міняються місцями…

Про автора:
Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, володар Oscar Pfister Award за внесок в релігію та психіатрію, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю й дотепністю розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики.

отзывы []
 
 
Стівен Кові. Восьма звичка. Від ефективності до величі. Кові Стівен   2019 г.   Клуб семейного досуга
Восьма звичка. Від ефективності до величі.   (Внесерийная)
496 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    138 грн.
на заказ

От издателя
Стівен Кові одержав міжнародне визнання як фахівець із питань керівництва. За тридцять з лишком років він навчив мільйони людей трансформуючій силі принципів, або природних законів, які керують ефективністю людей та організацій. Журнал Time назвав доктора Кові одним із двадцяти п’яти найвпливовіших американців.

У своїй новій книжці автор розповідає про восьму звичку лідера, яка полягає в тому, щоб поєднувати талант, пристрасть і сумління з умінням знаходити своє покликання, власну неповторну індивідуальність і допомагати робити це іншим. Це видання буде цікавим керівникам усіх рівнів, менеджерам компаній, неприбуткових організацій, державних установ, а також викладачам і студентам вищих навчальних закладів — усім, кого цікавить питання ефективного лідерства.

отзывы []
 
 
 Сборник. Курячий бульон для душі. 101 історія про кохання. Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
Курячий бульон для душі. 101 історія про кохання.   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Теплі історії про кохання, романтику та побачення.
Є в цьому світі дещо, про що однаково сильно мріють лікарі та водії, багаті і бідні, високі й низькі, брюнетки і блондинки, молоді та літні люди. І це омріяне щось — кохання. Пам’ятаєте, як у дитинстві ми із захопленням слухали казки про прекрасних принців та принцес, які знаходять вічне кохання, оте саме, де «жили вони довго й щасливо і померли в один день». Справжнє, щире, несподіване, непідвладне часу — чарівне кохання. І, може, хтось скаже, що любові не існує, але герої 101 історії про кохання переконають вас у протилежному.

Що робити чоловікові, що мав намір присвятити життя служінню Богу, а потім… закохався? І як поводитися на побаченні, що розпочалося з розбитої фари? Як не впасти у відчай, коли всі навколо одружуються, окрім тебе? Може, знайти свого принца допоможе колекціонування жабенят? Чи розлучена тридцятирічна жінка здатна зустріти… перше кохання? Чим більше дітей, тим менше романтики — ви теж вірите у цей міф? Ці та ще 95 історій про любов, від яких ви не зможете відірватися.

отзывы []
 
 
Віктор Франкл. Лікар та душа. Основи логотерапії. Франкл Віктор   2019 г.   Клуб семейного досуга
Лікар та душа. Основи логотерапії.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Існує безліч ліків від фізичного болю. А чим лікувати душу? До кого звертатися по допомогу в період тяжких депресій і душевних криз? Чим зарадити, коли здається, що ніхто не підтримає? У цій книжці Віктор Франкл намагається зрозуміти складну природу людської душі й осмислює поняття духу. Це справжні ліки для душі. Щирі поради, переплетені із серйозними науковими здобутками, допоможуть віднайти сенс життя, пізнати себе, заспокоїтися й вилікувати душу.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Эми Шер. Лучший врач — ваше подсознание Шер Эми   2019 г.   Клуб семейного досуга
Лучший врач — ваше подсознание   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    84 грн.
на заказ

От издателя
Ваше здоровье в ваших руках!

Энергетический психотерапевт Эми Б. Шер представляет впечатляющие выводы и полезные наблюдения, которые превратились в практическое руководство с простыми и четкими шагами. Благодаря этой книге вы найдете путь к своему истинному «я».

Эта книга вовсе не о болезнях, а об эмоциях и энергии. Как ими управлять и как избавить себя от всего, что загрязняет сознание? Как изменить свою жизнь, улучшить свое здоровье, эмоциональное состояние и наконец-то получать удовольствие от каждого дня? Техники самолечения, которыми автор пользовалась сама, обеспечат вам полную власть над собой.

отзывы []
 
 
Мік Вікінг. Маленька книга хюге. Як жити добре по-данськи. Вікінг Мік   2019 г.   Клуб семейного досуга
Маленька книга хюге. Як жити добре по-данськи.   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Данію часто називають країною, де живуть найщасливіші люди у світі. І все це завдяки хюґе. Особлива життєва філософія, що допомагає створити атмосферу спокою, тепла й гармонії та вчить радіти життю, навіть коли за вікном жахлива погода, день неймовірно короткий, а на роботі нескінченний потік завдань.

Як тільки не тлумачили хюґе: від «мистецтва створення затишку», «душевності», «насолоди від речей, що заспокоюють» до «какао під запалені свічки». Та хто може стати кращим провідником у всьому, що пов’язане з хюґе, ніж Мік Вікінґ? Мік — засновник і керівник Дослідницького інституту щастя в Копенгагені, що роками досліджує данське життя.

У чому ж секрет цього магічного інгредієнта, який робить данців найщасливішою нацією в світі? Як пов’язані хюґе і щастя? Пояснити суть особливого життєвого тренду безтурботних данців — завдання, що під силу лише Міку Вікінґу…

отзывы []
 
 
Анна Бикова. Секрети спокою “лінивої мами” Бикова Анна   2019 г.   Клуб семейного досуга
Секрети спокою “лінивої мами”   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Рекомендовано читачам, які хочуть стати відмінними батьками для свого малюка!

З цієї книжки ви дізнаєтесь: як зрозуміти причину свого роздратування; як попередити дитячу істерику; як правильно сказати «ні»; як мамі зберегти свій життєвий баланс.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Кара Кінг. Сила твоєї кішечки Кінг Кара   2019 г.   Клуб семейного досуга
Сила твоєї кішечки   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    168 грн.
на заказ

От издателя
Книжка порад Кари Кінг про неоднозначні зустрічі та стосунки «Сила піхви» ділиться з вами дванадцятьма важливими секретами, які можуть перетворити будь—яку жінку на жінку сильну та бажану, яка може без зусиль отримати від чоловіків те, що вона хоче, включаючи кохання, повагу і ті стосунки, які потрібні саме їй. У цій книжці ви знайдете уроки, які навчать вас... Перемикати жіночі мізки, що дозволить вам побороти чоловіків у їхній власній грі... Змусити чоловіків ставати у чергу, щоб ви погодились на побачення з ними, і які нестерпно бажають вашої уваги... Навчитися переживати розлучення, заліковувати розбите серце і більше ніколи не страждати! Стати жінкою, яка вимагає поваги від чоловіків... Отримати пропозицію, обручку і чоловіка своїх мрій.

отзывы []
 
 
Дуглас Стоун. Складні розмови: як обговорювати те, що хвилює найбільше Стоун Дуглас   2019 г.   Клуб семейного досуга
Складні розмови: як обговорювати те, що хвилює найбільше   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    186 грн.
на заказ

От издателя
«Гарвардський метод», якому присвячена ця книжка, навчає навичкам легкого спілкування, які допоможуть покращити подружнє життя, налагодити взаємини між батьками та дітьми-підлітками, зцілити душевні образи, які розділяють нас і навіть роблять ворогами. Тож дізнайтеся, як розмовляти з колишнім чоловіком; як повідомити клієнту, що робота над його проектом триватиме довше та коштуватиме вдвічі дорожче тощо. Окрім досліджень, які стосуються проведення переговорів, ця книжка містить ідеї з інших галузей: теорії поведінки, соціальної психології та теорії спілкування.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.607460975647