X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Специальная литература > Психология

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
  
Людмила Петрановська. Що робити, коли... Книга 1. Петрановська Людмила   2019 г.   Клуб семейного досуга
Що робити, коли... Книга 1.   (Внесерийная)
144 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    175 грн.
на заказ

От издателя
Книжка написана кваліфікованим психологом та педагогом. Юні читачі дізнаються: як реагувати на незнайомців на вулиці, чому не варто боятися темряви, що варто завжди мати при собі, які місця не підходять для ігор, які варто запам’ятати номера телефонів та багато іншого.

отзывы []
 
  
Діпак Чопра. 7 духовних законів успіху. Як втілити мрії. Чопра Діпак   2019 г.   Клуб семейного досуга
7 духовних законів успіху. Як втілити мрії.   (Внесерийная)
144 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Діпак Чопра — один із 100 найвпливовіших духовних лідерів світу!
Перечитали купу літератури, що обіцяє успіх тут і зараз? Щодня докладаєте максимум зусиль, і то безрезультатно? Не час здаватися. Саме зараз ви можете досягти всього, про що мріяли.
Знаючи основні 7 духовних законів успіху, легко перетворити мрії на реальність. Якщо ваша свідомість засвоїть ці знання, вони дадуть вам змогу безмежно багатіти, не докладаючи зусиль, і зазнавати успіху в кожному починанні. Цього прагнуть мільйони. І саме це очікує на вас.
Пам’ятайте: успіх — це мандрівка, а не пункт призначення.

отзывы []
 
  
Гаррі Беквіт. Продаючи невидиме. Керівництво з сучасного маркетингу послуг. Беквіт Гаррі   2019 г.   Клуб семейного досуга
Продаючи невидиме. Керівництво з сучасного маркетингу послуг.   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка — результат двадцятип’ятирічного досвіду роботи Беквіта з найвпливовішими та найуспішнішими бізнесменами світу, які продають… повітря. Саме так. Цей посібник — збірка ефективних порад у сфері маркетингу послуг. На прикладі великих компаній Federal Express, Citicorp та численних приватних підприємств автор демонструє різноманітні методики і стратегії успішного продажу «невидимого» товару. Автор говорить про те, що саме слід покращити в продукції компанії, розкриває основи маркетингу послуг, радить, як вигідно позиціонувати послуги та розуміти клієнта. Цікавий і лаконічний посібник, що містить сотні стратегій для досягнення успіху…

Про автора:
Гаррі Беквіт — засновник компанії Beckwith Advertising and Marketing, працював із чотирма зі ста найефективніших американських підприємств у сфері послуг та з дев’ятьма фірмами, що входять до рейтингу 500 найбільш успішних компаній за версією журналу Fortune. Володар премії Effie Американської асоціації маркетингу та колишній творчий керівник одного з найшанованіших рекламних агентств Америки.

отзывы []
 
  
Малколм Гладуелл. Неординарні. Історії успіху. Гладуелл Малколм   2019 г.   Клуб семейного досуга
Неординарні. Історії успіху.   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    95 грн.
на заказ

От издателя
Що робить людей неординарними? Чи багато вирішує випадок у нашому житті? Як цілковито реалізувати свої таланти? Скільки годин наполегливої праці необхідно, аби стати кращим із кращих? Шокуючі, вражаючі, неймовірні приклади з життя Біла Ґейтса, одне з найвідоміших досліджень в історії психології – експеримент «Терміти» Льюїса Термана, біографії зірок канадського хокею та звички селян минулого сторіччя… Переконайтеся, що слова «геній» більше не існує. Але поки в людей є здібності, наполегливість і фантазія — будуть неординарні. Станьте одним із них!

отзывы []
 
  
Кэролайн Лиф. Думайте, учитесь, преуспевайте Лиф Кэролайн   2019 г.   Клуб семейного досуга
Думайте, учитесь, преуспевайте   (Внесерийная)
304 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Каждый из нас обладает значительными психологическими ресурсами для того, чтобы жить полноценной насыщенной жизнью. В своей новой книге доктор Кэролайн Лиф показывает нам, как задействовать эти ресурсы, чтобы проявить свой скрытый потенциал.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Барбара Анджеліс. Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка Анджеліс Барбара   2019 г.   Клуб семейного досуга
Секрети чоловіків, які має знати кожна жінка   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Що ви насправді знаєте про чоловіків? Барбара де Анджеліс, визнаний експерт із питань відносин, розкриває правду про кохання і стосунки з протилежною статтю. У цій книжці ви знайдете вправи й підказки про те, що варто робити і чого не слід у спілкуванні з чоловіками, а також дізнаєтесь, за допомогою чого можна стати сильнішими й цілком змінити себе.

Нестандартні та перевірені ефективні інструменти і методи,які допоможуть вам стати успішними і щасливими!

отзывы []
 
  
Кріс Фріт. Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ. Фріт Кріс   2019 г.   Клуб семейного досуга
Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Книжка, що увійшла до довгих списків Премії Лондонського королівського товариства!  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Стефан Гарньє. Думай і дій як кіт Гарньє Стефан   2019 г.   Клуб семейного досуга
Думай і дій як кіт   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Чи можуть ваші коти навчити вас життя? Чи можуть вони впорається з тим, в чому не досягли успіху популярні лайф-коучі? Відповідь на ці запитання — так. Не вірите? Тоді прочитайте книгу Стефана Гарньє. У багатьох вдома є ці чарівні домашні улюбленці, але не всі так як автор цієї книги пильно за ними спостерігають і намагаються зрозуміти їх життєвий устрій, спосіб мислення і прийняття рішень. Більше десяти років спостережень за своїм домашнім вихованцем перетворилися в звід сорока особливих рис характеру, які властиві всім кішкам. І саме ці риси можуть допомогти людям в складних життєвих ситуаціях, на робочому місці, в колі сім’ї або в спілкуванні з друзями. Тепер позбутися від стресу можна не тільки слухаючи муркотіння вашого вихованця, але і перейнявши деякі з його звичок. Просто задумайтеся на хвилинку: чи турбуються коти про пенсію, чи можна їх примусити робити те, що вони не хочуть або ж вони ведуть себе абсолютно незворушно, спокійно спостерігають за тим, що відбувається, люблять свободу і мають гордість. Адже не дарма, кішок здавна називають мудрими тваринами. Придивіться ближче до цих домашніх вихованців, ймовірно вони зможуть багато чому вас навчити.
«Думай і дій як кіт» — цю книжку можна порівняти з керівництвом по самодопомозі, з єдиною відмінністю, поради ви будете отримувати від вашого власного кота. Здається саме ці тварини, пізнали таємницю того, як всім нам варто жити. А автор цієї книги, розшифрував цю таємницю і ділиться нею з вами. Вперед, спробуйте пожити як ваш кіт!

отзывы []
 
  
Франсуаза Дольто. Боротьба за дитину Дольто Франсуаза   2019 г.   Клуб семейного досуга
Боротьба за дитину   (Внесерийная)
672 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Ця книга стане чудовим другом для батьків, які прагнуть не просто зрозуміти своїх дітей, а й отримати цілісне уявлення про те, що таке дитинство, осягнути цей багатомірний світ. Авторка відкидає стереотипне уявлення про те, що дитячі роки є лишень підготовкою до життя, і доводить: дитина — це вже сформована особистість, до якої треба ставитися як до дорослого. Що впливає на вашу дитину? Які вона має права та обов’язки? Комп’ютер і телебачення, соціалізація в колективі, подолання дитячих комплексів — використовуючи новий підхід до виховання, ви зможете зростити свою дитину успішною та щасливою.

Про автора:
Франсуаза Дольто — відомий психоаналітик, ключова фігура французького психоаналізу, зокрема дитячого, доктор медицини, член Міжнародної психоаналітичної асоціації. Вона відкрила власний науковий центр досліджень, створила першу інтернет-платформу для сучасного психоаналізу, обіймала посаду почесного психотерапевта в Департаменті Психотерапії та кембриджських лікарнях Фулборн і Адденбрукс. Її талант — це вміння писати як для широкого загалу, так і для колег-фахівців.

отзывы []
 
  
Іцхак Адізес. Управління життєвим циклом корпорацій Адізес Іцхак   2019 г.   Клуб семейного досуга
Управління життєвим циклом корпорацій   (Внесерийная)
496 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
В основу книжки автор поклав свій сорокарічний досвід праці з сотнями компаній. Протягом цього часу Іцхак Адізес розробив власний метод успішного управління. Його сенсаційна теорія ґрунтується на ототожненні будь-якої компанії із живим організмом. Відповідно кожна корпорація переживає різні періоди свого розвитку — від народження до занепаду. Автор дає відповіді на популярні запитання: чому одні компанії стають успішними, а інші банкрутують, як виявити проблеми у сфері управління та знайти ефективний розв’язок, чи існують методи профілактики «хвороб» усередині компанії. Ця книжка — еліксир вічної молодості та процвітання для будь-якої корпорації.

Про автора:
Іцхак Адізес — один із провідних світових експертів у сфері підвищення ефективності ведення бізнесу. Засновник та президент Інституту Адізеса у США, автор 27 книжок, він викладав у багатьох університетах, зокрема у Стенфордському, співпрацював із компаніями Bank of America, Coca-Cola Bottling, IBM та багатьма іншими у 52 країнах світу, а також посідає 28 позицію в рейтингу 100 найкращих консультантів у галузі лідерства.

отзывы []
 
  
Еріх Фромм. Втеча від свободи Фромм Еріх   2019 г.   Клуб семейного досуга
Втеча від свободи   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Еріх Фромм — видатний німецький філософ і психоаналітик, один із засновників неофройдизму, автор книжки "Мистецтво любові" та ще низки праць, які вважаються класичними у психології.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Брайан Трейсі. Як керують найкращі Трейсі Брайан   2019 г.   Клуб семейного досуга
Як керують найкращі   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
На відміну від багатьох книжок з лідерства, що змальовують широку загальну картину, складні теорії та концепції, бестселер визнаного тренера з особистісного розвитку та бізнес-консультанта Брайана Трейсі цілком орієнтований на конкретну людину — керівника будь-якої бізнес-ланки. Незалежно від того, чи має він у підпорядкуванні десятки людей або ж десятки тисяч, основні його обов’язки залишаться незмінними — ставити перед собою цілі та впроваджувати інновації, розв’язувати проблеми й визначати пріоритети, стати прикладом для інших, надихати й мотивувати.

Прості, перевірені, цілком практичні кроки навчать, як ефективному лідеру вести кадрову політику, самовдосконалюватися та організовувати власну діяльність, делегувати повноваження й керувати командою, які вирішальні чинники успіху треба враховувати й чому так важливо в бізнесі дотримуватися принципів військової стратегії.

отзывы []
 
  
Оксана Шмид. Я решила быть счастливой! Шмид Оксана   2019 г.   Клуб семейного досуга
Я решила быть счастливой!   (Внесерийная)
264 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Книга-тренинг: как легко достигать целей в личной жизни и построить отношения мечты! Любовь  — необходимая составляющая жизни человека. Миллионы людей по всему миру находятся в поиске своего идеального партнера  — они мечтают стать счастливыми. К сожалению, реальность такова, что большинство или уже на грани отчаяния, или совершают ошибку за ошибкой. Эта книга поможет тебе кардинально изменить ситуацию и активизировать свою личную жизнь, чтобы не тратить драгоценное время впустую.

отзывы []
 
  
Шон Байзелл. Щоденник книгаря Байзелл Шон   2019 г.   Клуб семейного досуга
Щоденник книгаря   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    175 грн.
на заказ

От издателя
«Щоденник книгаря» описує рік із життя букіністичної книгарні в Шотландії. Перед нами постають безлюдні пагорби, кілометри піщаних пляжів, мальовничі гори й вікторіанські маєтки.
Ми опиняємося в крамниці із сотнею тисяч книжок, що ледве зводить кінці з кінцями. Над нею нависає примара всюдисущого Amazon, який ще дужче розростається й витісняє маленькі книгарні. У всьому цьому маневрує Шон Байзелл, який мав шаленство та сміливість придбати крамницю й долучитися до на перший погляд романтичної професії книгаря. Автор розповідає про найцікавіші замовлення, про невпинні суперечки з працівниками, про розмови з найрізноманітнішими клієнтами — буркунами й натхненниками, людьми, які життя не тямлять без книжок, і тими, що шукають привід посваритися.

отзывы []
 
  
Дональд Норман. Дизайн звичних речей Норман Дональд   2019 г.   Клуб семейного досуга
Дизайн звичних речей   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    165 грн.
на заказ

От издателя
Гарно і зручно — це не дві різні речі!

Уявіть: ви вирішили помити руки у стильній дизайнерській раковині. Така звична щоденна процедура… Та от ви хочете спустити з раковини брудну воду? і не можете знайти жодної кнопки, ручки чи бодай якогось важеля. Ви обшукуєте раковину з прискіпливістю слідчого — марно. Намагаєтеся підчепити зливну пробку ложкою — жодного результату. І тільки після десятої спроби, коли ваші рукави добряче заляпані, а настрій безнадійно зіпсований, виявляється, що треба було… натиснути на пробку.

Це один з прикладів абсурдного дизайну, який не враховує потреб користувача і банально дратує. І таких речей безліч. Вишукані, але нефункціональні двері, химерні стільці, дивні чайники й холодильники — Дональд Норман наводить чимало прикладів дизайнерських помилок, які змушують споживачів почуватися розгубленими і не надто кмітливими. Цей посібник вчить помічати гарний дизайн і прийоми, до яких вдаються вдумливі дизайнери, щоб зробити наше життя більш комфортним і водночас стильним.

отзывы []
 
  
Роджер Сайп. Розвиток мозку. Як читати швидше, запам`ятовувати краще та досягати мети. Сайп Роджер   2019 г.   Клуб семейного досуга
Розвиток мозку. Як читати швидше, запам`ятовувати краще та досягати мети.   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Розблокуйте дивовижні сили вашого мозку!  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Роберт Чалдині. Так! 60 секретів із науки переконувати. Чалдині Роберт   2019 г.   Клуб семейного досуга
Так! 60 секретів із науки переконувати.   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Щодня ми стикаємося з  проблемою як переконати інших робити те, що ми хочемо. Що змушує людей казати «так» на наші прохання? Ця книга містить десятки порад, найцитованішого фахівця з  питань впливу, професора Роберта Чалдині, які вам неодмінно знагодяться. І, застосовуючи їх, ви зможете переконувати як на роботі, так і  вдома, докладаючи менше зусиль. Ви дізнаєтеся, як говорити, щоб слухачам не  було нудно, що ви можете зробити на роботі, щоб підвищити свій вплив на інших, і  чому бути другим гірше, ніж третім. Прочитавши цю книгу, ви побачите, як незначні зміни в  підході до спілкування матимуть значний вплив на ваш успіх.

отзывы []
 
  
Джефф Сазерленд. Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час. Сазерленд Джефф   2019 г.   Клуб семейного досуга
Scrum. Навчись робити вдвічі більше за менший час.   (Внесерийная)
280 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
У надшвидкому та гіперконкурентному світі ХХІ століття немає місця для марнування — часу, зусиль, ресурсів. Та навіть якщо ви зробите те, що планували, коли планували та вкладетеся в бюджет, може виявитися, що клієнт уже потребує чогось іншого. Адже умови змінюються з небаченою раніше швидкістю… Унікальна методика Scrum руйнує стереотипи старої методики управління проектами. Її основа — команда, що має надзвичайне почуття мети, самоорганізовується та самоуправляється, а навички її учасників підсилюють одна одну навіть без зусиль з їхнього боку. І, якщо, зробивши крок у нову еру під назвою Scrum, ви не зробили вдвічі більше за половину часу, вам потрібно лише ще раз уважно перечитати цю книгу!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Александр Стражный. Болезни, в которые играют люди. Сам себе психотерапевт. Стражный Александр   2019 г.   Клуб семейного досуга
Болезни, в которые играют люди. Сам себе психотерапевт.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Навигатор пути к хорошему самочувствию!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Гевін Кеннеді. Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах. Кеннеді Гевін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Домовлятися завжди. Як досягати максимуму в будь-яких перемовинах.   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    115 грн.
на заказ

От издателя
Як досягти максимуму в будь-яких переговорах? Згадайте, скільки разів ви втрачали жадані контракти лише через те, що програвали на переговорах. А як часто власні діти ставлять вас у безвихідь? Проаналізуйте останню розмову з друзями, адже щодня ми проводимо десятки переговорів, навіть не помічаючи цього.

Незамінна книжка для  всіх, хто хоче вдосконалити свої навички в  переговорах! На  її сторінках ви знайдете інформацію про те, як змусити свого співрозмовника почути  ваші пропозиції, як протистояти залякуванням і  фіксувати домовленості на  папері, а  також тести з  самоконтролю, які допоможуть вам відстежити свій прогрес.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.498969078064