X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Специальная литература > Психология

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
  
Брене Браун. Стань сильнішим Браун Брене   2018 г.   Клуб семейного досуга
Стань сильнішим   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    80 грн.
на заказ

От издателя
Як «прочитати» власні емоції, навчитися обговорювати їх із близькими? Як реагувати на критику щодо себе? Як звестися на ноги після поразки для другого шансу? «Стань сильнішим» — книга про те, як знайти в собі мотивацію та сили пережити життєві негаразди й втрати. Бестселер за версією «The New York Times», який вже понад рік залишається однією з найпопулярніших книг з психології за рейтингом «Amazon». Техаський гумор і відвертість, що дозволяють Брене достукатися до зневірених сердець, також зробили популярними її публічні виступи: відеодоповідь письменниці про вразливість на щорічній Американській інтелектуальній конференції TED стала п’ятою у світі за популярністю серед виступів президентів та нобелівських лауреатів, зібравши більше ніж 25 мільйонів переглядів.  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Малколм Гладуелл. Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів Гладуелл Малколм   2018 г.   Клуб семейного досуга
Давид і Голіаф: Аутсайдери, невдахи і мистецтво перемагати гігантів   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка про те, як подолати труднощі, якщо ти не гігант Голіаф, а звичайна людина.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Марк Фалкс. Як керувати рабами Фалкс Марк   2018 г.   Клуб семейного досуга
Як керувати рабами   (Внесерийная)
176 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Змістовне дослідження рабства Римської епохи. Це посібник з управління рабами за римською моделлю. У книзі автор пропонує практичні поради, що показують, де і як купувати рабів і як витягти з них максимальну вигоду. Він пояснює, як відрізнити хороших рабів від поганих, дає поради про покарання негідників і розкриває секрети командування і влади. Він висвітлює делікатні питання про те, коли ви повинні дозволити своїм рабам займатися сексом і обмірковує, коли їх звільнити.

отзывы []
 
  
Бернард Рот. Візьміть за звичку досягати мети. Припиніть просто мріяти і почніть діяти й контролювати життя. Рот Бернард   2018 г.   Клуб семейного досуга
Візьміть за звичку досягати мети. Припиніть просто мріяти і почніть діяти й контролювати життя.   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Талант і гарні ідеї — це лише одна частина рівняння. Наступний крок — це дія, яка допоможе досягти успіху. Бернард Рот доводить, що певні ідеї та дії допоможуть подолати внутрішні бар’єри, які ми зводимо самі, та здобути бажаний результат. Розкрийте свій потенціал за допомогою порад автора, який навчить вас відкривати себе для нових знань і досягнень; перетворювати власні ідеї на успішні проекти; долати нерішучість і ухвалювати правильні рішення. Із цією книжкою ви матимете можливість пізнати себе, віднайти щастя та успіх!

отзывы []
 
  
Брайан Трейсі. Делегування та керування Трейсі Брайан   2018 г.   Клуб семейного досуга
Делегування та керування   (Внесерийная)
128 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    70 грн.
на заказ

От издателя
Один у полі не вояк. За спиною кожного бізнес-командира стоїть армія. Проте, щоб досягти абсолютного успіху та втриматися на позиціях лідера, недостатньо просто мати військо. Потрібно досконало вміти керувати ним, використовувати його потенціал на 100 %.

Ця книжка навчить вас мистецтва ефективно делегувати й розподіляти обов’язки. Підвищити продуктивність компанії, налагодити комунікацію із працівниками, сформувати чітку стратегію керівництва, розподілити обов’язки між підлеглими відповідно до їхніх можливостей, встигнути розв’язати більше важливих завдань за менший час завдяки злагодженій командній роботі, підтримати проекти — ці та інші премудрості керівництва викладені у виданні. Брайан Трейсі допоможе вам стати справжнім гуру-керівником!

Про автора:
Брайан Трейсі — професійний лектор, консультант, очільник Brian Tracy International, мільйонер, провідний фахівець у галузі особистісного розвитку, автор понад 60 книжок. Створив і реалізував приблизно 300 навчальних програм в аудіо- та відеоформатах, проконсультував понад 1000 компаній, провів приблизно 5000 переговорів та семінарів у США, Канаді та 55 інших країнах світу.

отзывы []
 
  
Малколм Гладуелл. Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення. Гладуелл Малколм   2018 г.   Клуб семейного досуга
Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Малколм Гладуелл — поп-соціолог і журналіст The Washington Post і The New Yorker, якого називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників! Модні тренди, товари, інформація, ідеї — це віруси. Не вірите? У сучасному світі вони поширюються саме так, охоплюючи мільйони людей та перетворюючись на справжні соціальні епідемії.

Малколм Гладуелл пояснює, чому ми так любимо копіювати поведінку інших і чому взагалі сучасне людство надзвичайно залежне від подібних до себе. Наука маніпуляції функціонує дуже підступно, але результативно. «Поворотний момент» — блискуче дослідження про те, як поширюються соціальні епідемії та як вони впливають на наше життя.

отзывы []
 
  
Нік Вуйчич. Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя. Вуйчич Нік   2018 г.   Клуб семейного досуга
Життя без обмежень. Шлях до неймовірно щасливого життя.   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Неймовірне життя незвичайної людини, що народилася інакшою, але попри всі сумніви, депресії та міркування про самогубство стала успішним оратором, мільйонером, щасливим чоловіком та батьком.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Ларрі Сенн. Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями. Сенн Ларрі   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ліфт настрою. Як керувати своїми почуттями та емоціями.   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Концепція, що допомогла людям із 40 країн світу.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
 Ошо. Про жінок. Торжество жіночого духу. Ошо   2018 г.   Клуб семейного досуга
Про жінок. Торжество жіночого духу.   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Чи визначає приналежність до певної статі наші соціальні ролі, горизонти розвитку, успіхи та невдачі? Чи здатна жінка поєднати в собі інстинкт материнства і прагнення творчої реалізації? Чи варто їй дотримуватись надуманих соціальних стереотипів? Як навчитися жити в гармонії зі своєю природою? Як відшукати власну сутність, глибокі почуття, не обмежуючи себе шлюбом?
Ця книга піддає сумніву релігійні догми, вчить любити й шанувати своє тіло нарівні з розумом, доводить, що чоловіче й жіноче начала не повинні ворогувати між собою, адже вони — неподільна єдність. На запитання, що їх ми звикли вважати риторичними, духовний практик і проповідник Ошо відповідає переконливо і доступно.

отзывы []
 
  
Валерій Синельников. Щеплення від стресу або психоенергетичне айкідо Синельников Валерій   2018 г.   Клуб семейного досуга
Щеплення від стресу або психоенергетичне айкідо   (Внесерийная)
208 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    65 грн.
на заказ

От издателя
Синельников Валерій Володимирович - відомий практикуючий психотерапевт, психолог, гомеопат, автор унікальних за простотою і ефективністю цілющих психологічних методик, які допомогли тисячам людей повернути здоров’я, підвищити добробут, пізнати радість життя. Що таке стрес? Як із жертви обставин стати господарем ситуації? Як накопичити силу та енергію і застосувати їх собі на користь? Книга допоможе вам відповісти на ці й багато інших питань, змінити ставлення до своїх життєвих прагнень, зробити волю сильною, а життя – яскравим і щасливим. Нова модель свідомості, розроблена лікарем, ефективні авторські методики і стратегії допоможуть вам не лише досягти реального здійснення заповітної мрії, але й стати господарем життя. Ви навчитеся розуміти свої проблеми, розпрощаєтеся з негативними емоціями, назавжди забудете, що таке стрес і хвороби, отримаєте довгоочікувану гармонію і благополуччя.

Книга володіє цілющою силою, і позитивна дія починається з тієї миті, як ви візьмете її до рук!

отзывы []
 
  
Кейт Феррацці. Ваш надійний тил. Як налагодити зв`язки, що приведуть до успіху. Феррацці Кейт   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ваш надійний тил. Як налагодити зв`язки, що приведуть до успіху.   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Великої мети важко досягнути самотужки. Саме тому варто оточувати себе людьми, що стануть вашим надійним тилом на шляху до самореалізації. Завдяки крутим та дієвим порадам від Кейт Феррацці ви зможете згуртувати навколо себе друзів-мотиваторів і однодумців, що сприятиме швидкій та ефективній реалізації поставлених цілей. Як будувати міцні та щирі стосунки з важливими людьми? Як позбутися звичок, що заважають вашому розвитку? Як прискорити зміни? Як оточити себе тими, хто для вас небайдужий? Кейт Феррацці відповідає на ці та багато інших питань у неперевершено легкій манері публічного виступу.

Про автора:
Кейт Феррацці — нетворкер № 1 у світі, пише статті для Forbes, The Wall Street Journal та The Harvard Business Review. Засновник і генеральний директор консалтингової компанії Greenlight, був директором із маркетингу в таких компаніях, як Starwood Hotels і Deloitte Consulting. Його система взаємодопомоги й налагодження стосунків настільки популярна, що нею послуговується бізнес-школа Стенфорду.

отзывы []
 
  
Сьюзен Девід. Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя. Девід Сьюзен   2018 г.   Клуб семейного досуга
Емоційна спритність. Як почати радіти змінам і отримувати задоволення від роботи та життя.   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    115 грн.
на заказ

От издателя
Вивчаючи емоції протягом 20 років Сьюзен Девід дійшла висновку, що ні розум, ні тип особистості не визначають успіх. Його визначають наші емоції, а точніше — вміння їх контролювати. Саме це авторка називає «емоційною гнучкістю». Внутрішній спокій, вміння розуміти себе допомагає не тільки почуватися впевнено в будь-якій ситуації, а й бути успішним на роботі, в особистому житті, у творчості. Авторка переконана, що вміння підлаштовуватися під мінливий світ подій дозволяє уникнути стресів, негативних думок та почуттів і впевнено рухатися вперед. Ця книжка допоможе вам зрозуміти природу своїх емоцій, навчитися жити з ними у злагоді. Ви нарешті знайдете підхід до опанування своїх переживань, будете отримувати задоволення від спілкування й досягати своїх цілей.

Про автора:
Сьюзен Девід — доктор філософських наук, психолог Гарвардської медичної школи, співзасновник і співдиректор Інституту коучингу в лікарні McLean, засновник і головний виконавчий директор консалтингової компанії Evidence Based Psychology. Публікувалася в таких авторитетних виданнях, як Harvard Business Review, Time та The Wall Street Journal. Вона консультує вище керівництво сотень великих організацій, серед яких ООН, Ernst&Young і Всесвітній економічний форум.

отзывы []
 
  
Майк Роде. Скетчноутинг. Посібник із візуалізації ідей. Роде Майк   2018 г.   Клуб семейного досуга
Скетчноутинг. Посібник із візуалізації ідей.   (Внесерийная)
224 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    115 грн.
на заказ

От издателя
Талановитий дизайнер та ілюстратор Майк Роде навчить створювати скетчі – візуальні нотатки. Ви назавжди забудете нудні нерозбірливі конспекти, які нема бажання перечитувати вдруге, і за допомогою візуальних нотаток-скетчів перетворите на задоволення найнуднішу нараду — і повністю зміните своє мислення!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Роберт Чалдині. Психологія впливу Чалдині Роберт   2018 г.   Клуб семейного досуга
Психологія впливу   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    115 грн.
на заказ

От издателя
Що може змусити кожну людину сказати «так»? Як переконувати людей та уникати небажаного впливу? Відповіді шукайте на сторінках цієї книги, яка миттєво стала світовим бестселером. Її автор описує методи й закони психологічного тиску й створення конкуренції. Використовуючи яскраві приклади з життя, Роберт Чалдині дає унікальні поради, як викорінити в собі синдром жертви й не потрапити на гачок нав’язливої реклами, а також навчитися самому переконувати й здобувати бажане.

Ця книга, яка вже давно стала підручником для менеджерів, підприємців і взагалі всіх, хто бажає опанувати мистецтво впливу, навчить вас розуміти поведінку інших, уникати маніпуляторів людською свідомістю та спілкуватися, завжди досягаючи поставлених задач.

отзывы []
 
  
Найджел Камберленд. 100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху. Камберленд Найджел   2018 г.   Клуб семейного досуга
100 правил успішних людей. Маленькі вправи для великого успіху.   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    110 грн.
на заказ

От издателя
Чи знаєте ви хоча б одну людину, яка не прагне стати успішнішою? Неважливо, про яку сферу нашого буття ідеться — роботу, навчання, стосунки в родині чи, скажімо, особистий розвиток, усі ми мріємо змінити щось у житті, перетворити його на більш цікаве, наповнене та самодостатнє. Проте не кожному вистачає наснаги зробити перший крок до змін та розуміння того, з чого слід починати. Автор цієї книги без зайвих теоретичних викладок і зарозумілих повчань пропонує ідеї, які наблизять вас до омріяного успіху, а також дає практичні поради стосовно того, як ці ідеї втілити в життя. Все дуже просто і доступно. І ви маєте можливість у цьому переконатись.

отзывы []
 
  
Еллен Сінгер. Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху. Сінгер Еллен   2018 г.   Клуб семейного досуга
Не накидайтеся на зефір! Солодка формула успіху.   (Внесерийная)
112 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка для тих, хто готовий змінити свій звичний спосіб життя заради майбутнього успіху! Чому життя за принципом «тут і зараз» не робить вас успішною людиною? Бо для того, щоб стати щасливим, заможним та успішним, необхідно вміти чекати. Терпіння — ось що допоможе просунутися вперед у цьому житті. Хоакім де Посада розповідає про цікавий стенфордський експеримент, під час якого чотирирічним дітям запропонували поласувати зефіром. Але з однією умовою: якщо вони не з’їдять його відразу, а почекають п’ятнадцять хвилин, то отримають подвійну порцію. Результати дослідження приголомшили науковців: через кілька років діти, які не накинулися на зефір одразу, досягли значного успіху в житті та кар’єрі. Автор доводить, що вміння або невміння поступитися миттєвою вигодою може визначати вашу подальшу долю. А ви здатні відмовитися від зефіру сьогодні, щоб його стало ще більше завтра?   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Джон Максвелл. 21 беззаперечний закон лідерства. Щоб вести за собою. Максвелл Джон   2018 г.   Клуб семейного досуга
21 беззаперечний закон лідерства. Щоб вести за собою.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    115 грн.
на заказ

От издателя
Дотримання яких законів може перетворити людину на лідера, за яким підуть інші? Як не сплутати лідерство зі статусом, привілеями і владою?  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Майкл Льюїс. Flash Boys. Ринок цінних... секунд: революція на Уолл-стрит. Льюїс Майкл   2018 г.   Клуб семейного досуга
Flash Boys. Ринок цінних... секунд: революція на Уолл-стрит.   (Внесерийная)
296 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    135 грн.
на заказ

От издателя
Льюїс — постійний автор The New York Times Magazine, Vanity Fair, Slate і Bloomberg. Його книжки викликають величезний інтерес у всіх, хто цікавиться фінансовими біржами та ринком цінних паперів: автор викриває фінансові маніпуляції та робить у своїх дослідженнях сенсаційні заяви, що змушують добряче нервувати керівників авторитетних компаній. Так, невдовзі після виходу «Flash boys» друком ФБР оголосила про початок розслідування щодо високочастотного трейдингу. І хоча офіційно цю подію не пов’язували з книжкою Льюїса, остання зробила фурор серед американських фінансистів.  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Деніел Гоулман. Емоційний інтелект лідера Гоулман Деніел   2018 г.   Клуб семейного досуга
Емоційний інтелект лідера   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    195 грн.
на заказ

От издателя
Тривалий час люди вважали, що емоції в ділових стосунках шкодять нормальній роботі компаній. Однак управляти — це не лише налагоджувати процеси, створювати стратегію і продукувати сильні ідеї. Справжній лідер має надихати, пробуджувати ентузіазм, підтримувати в людях мотивацію і знаходити їхні найсильніші сторони. Що дає лідеру сил горіти своєю роботою й залишатися вірним компанії? Як він створює атмосферу, сприятливу для креативних ідей та інновацій?

отзывы []
 
  
Джон Вітмор. Ефективний коучинг: принципи і практика Вітмор Джон   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ефективний коучинг: принципи і практика   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    165 грн.
на заказ

От издателя
В усьому світі цю книгу вважають основоположною працею у сфері коучинга. Коучинг являє собою один із типів консультування, що може використовуватися в багатьох сферах життя. Книга допоможе підвищити вашу ефективність і покращити навички спілкування на роботі, у спорті, у відносинах з близькими людьми.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.6243999004364