X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Специальная литература > Психология

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
  
Дональд Норман. Дизайн звичних речей Норман Дональд   2018 г.   Клуб семейного досуга
Дизайн звичних речей   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    165 грн.
на заказ

От издателя
Гарно і зручно — це не дві різні речі!

Уявіть: ви вирішили помити руки у стильній дизайнерській раковині. Така звична щоденна процедура… Та от ви хочете спустити з раковини брудну воду? і не можете знайти жодної кнопки, ручки чи бодай якогось важеля. Ви обшукуєте раковину з прискіпливістю слідчого — марно. Намагаєтеся підчепити зливну пробку ложкою — жодного результату. І тільки після десятої спроби, коли ваші рукави добряче заляпані, а настрій безнадійно зіпсований, виявляється, що треба було… натиснути на пробку.

Це один з прикладів абсурдного дизайну, який не враховує потреб користувача і банально дратує. І таких речей безліч. Вишукані, але нефункціональні двері, химерні стільці, дивні чайники й холодильники — Дональд Норман наводить чимало прикладів дизайнерських помилок, які змушують споживачів почуватися розгубленими і не надто кмітливими. Цей посібник вчить помічати гарний дизайн і прийоми, до яких вдаються вдумливі дизайнери, щоб зробити наше життя більш комфортним і водночас стильним.

отзывы []
 
  
Джон Вітмор. Ефективний коучинг: принципи і практика Вітмор Джон   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ефективний коучинг: принципи і практика   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    165 грн.
на заказ

От издателя
В усьому світі цю книгу вважають основоположною працею у сфері коучинга. Коучинг являє собою один із типів консультування, що може використовуватися в багатьох сферах життя. Книга допоможе підвищити вашу ефективність і покращити навички спілкування на роботі, у спорті, у відносинах з близькими людьми.

отзывы []
 
  
Джордан Рід. Інтерактивний зошит для психів Рід Джордан   2018 г.   Клуб семейного досуга
Інтерактивний зошит для психів   (Внесерийная)
160 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
«Книга для психів» — практичні вправи в іронічному стилі, які покликані назавжди подолати страхи. Унікальні веселі ілюстрації доводять до сліз. Написаний і намальований двома американками — Дж. Рід, засновницею і головною редакторкою надзвичайно популярного блогу «Ramshackle» та Ерін Вільямс, письменницею та ілюстратором. Зошит виконаний у стилістиці та мовою соціальних мереж.

отзывы []
 
  
Кен Могі. Маленька книжка ікігай. Секрети щастя по-японському. Могі Кен   2018 г.   Клуб семейного досуга
Маленька книжка ікігай. Секрети щастя по-японському.   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
Ікіґай — це вміння знаходити, впізнавати і цінувати ті радості життя, які важливі саме для вас. Щоб віднайти ікіґай, необов’язково бути японцем. Ви дізнаєтеся про П’ять принципів ікіґай, які допоможуть вам впоратися з негараздами, подолати проблеми, ліпше зрозуміти себе та світ навколо — і жити в гармонії.

отзывы []
 
  
Джек Траут. Маркетингові війни Траут Джек   2018 г.   Клуб семейного досуга
Маркетингові війни   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    280 грн.
на заказ

От издателя
«Маркетингові війни» висвітлюють основні принципи успішного маркетингу з погляду військової справи. Автори Ел Райс і Джек Траут беруть за основу працю Карла фон Клаузевіца «Про війну» й адаптують її для зовсім іншої, здавалося б, сфери. Це не просто їхня вигадка чи вдала метафора, це тонко помічена особливість функціонування маркетингу. Відповідно до розміру й статусу компанії, автори пропонують кілька маркетингових стратегій, зокрема удар із флангу і партизанську війну. Власні переконання автори підкріплюють прикладами визначних маркетингових протистоять: пивної війни, війни за колу, бургерної війни, комп’ютерної війни.

отзывы []
 
  
Бенджамін Гарді. Не примушуй себе. Альтернатива силі волі. Гарді Бенджамін   2018 г.   Клуб семейного досуга
Не примушуй себе. Альтернатива силі волі.   (Внесерийная)
200 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    175 грн.
на заказ

От издателя
Щодня ми намагаємося боротися з поганими звичками: менше залипати у смартфони, відмовитися від пізніх походів до холодильника, кинути курити. Ми обіцяємо собі «з наступного тижня» більше рухатися, здоровіше харчуватися чи раніше лягати спати. А коли все це не вдається — звинувачуємо себе, списуючи на слабку силу волі. Автор цієї книжки переконує: припиніть силувати себе і спробуйте змінити коло спілкування. Коли ми активно впливаємо на умови навколо нас, наприклад, оточуємо себе новими людьми, іншими стають і наші емоції, думки та цінності.

отзывы []
 
  
Рік Генсон. Незламність. Як закласти міцний фундамент спокою, сили та щастя. Генсон Рік   2018 г.   Клуб семейного досуга
Незламність. Як закласти міцний фундамент спокою, сили та щастя.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Незламність — це дещо більше, ніж просто здатність зносити нестерпне. Це те, без чого нам дуже важко долати стреси, розв’язувати проблеми зі здоров’ям чи, скажімо, у стосунках з людьми, гоїти старі душевні рани та й просто жити. Покроковий метод виховання у собі цієї риси, що його пропонує доктор Генсон, тісно пов’язаний із вченням про нейропластичність. Автор пояснює, як подолати негативну упередженість, як вичавити з себе болісні думки та переживання і замінити їх само співчуттям, почуттям власної гідності, радістю та внутрішнім спокоєм.

отзывы []
 
  
Крістофер Восс. Ніколи не йдіть на компроміс. Техника ефективних переговорів. Восс Крістофер   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ніколи не йдіть на компроміс. Техника ефективних переговорів.   (Внесерийная)
264 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    190 грн.
на заказ

От издателя
Життя — це серія постійних переговорів. Ми домовляємося про ціну на вживане авто, про заробітну платню чи те, хто виконуватиме хатні справи в нашій сім’ї. Фактично це єдиний прийнятний спосіб добитися чогось від іншої людини. Кріс Восс понад 20 років працював переговорником ФБР зі звільнення заручників та вів надскладні перемовини з немислимо високими ставками. Після завершення кар’єри він зрозумів, що прийоми, які напрацювали він і колеги, можуть так само ефективно застосовуватися в будь—якій сфері та будь—яких стосунках.

отзывы []
 
  
Малколм Гладуелл. Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення. Гладуелл Малколм   2018 г.   Клуб семейного досуга
Поворотний момент. Як дрібні зміни спричиняють великі зрушення.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Малколм Гладуелл — поп-соціолог і журналіст The Washington Post і The New Yorker, якого називають «найбільш оригінальним американським журналістом». Журнал Time вніс Гладуелла до переліку 100 найвпливовіших людей світу, а всі його дослідження із соціальної психології стали бестселерами The New York Times та The Globe and Mail. Уже за три роки після виходу з друку спільний наклад книжок «Спалах!» та «Неординарні. Історії успіху» сягнув 4,5 мільйона примірників! Модні тренди, товари, інформація, ідеї — це віруси. Не вірите? У сучасному світі вони поширюються саме так, охоплюючи мільйони людей та перетворюючись на справжні соціальні епідемії.

Малколм Гладуелл пояснює, чому ми так любимо копіювати поведінку інших і чому взагалі сучасне людство надзвичайно залежне від подібних до себе. Наука маніпуляції функціонує дуже підступно, але результативно. «Поворотний момент» — блискуче дослідження про те, як поширюються соціальні епідемії та як вони впливають на наше життя.

отзывы []
 
  
Стнлі Мілгрем. Покора авторитету. Погляд експериментатора. Мілгрем Стнлі   2018 г.   Клуб семейного досуга
Покора авторитету. Погляд експериментатора.   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
«Люди, які діють за наказом, здатні на найжахливіші вчинки». Ці слова німецького письменника Еліаса Канетті підтвердив сенсаційний експеримент Стенлі Мілґрема — відомого американського соціального психолога, автора популярної теорії «шести рукостискань». Ось у чому полягав провокаційний експеримент Мілґрема: із двох піддослідних один, якого умовно називали «вчителем», мав, відповідно до наказів, завдавати болю іншому піддослідному, «учневі». І навіть маючи право відмовитися, жоден з «учителів» не припинив тортури.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Чан Кім. Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції. Кім Чан   2018 г.   Клуб семейного досуга
Стратегія Блакитного Океану. Як створити безхмарний ринковий простір і позбутися конкуренції.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    125 грн.
на заказ

От издателя
«Стратегія блакитного океану» — одна з найвідоміших книг зі стратегічного планування останніх десятиріч. За 10 років із часу виходу з друку не полишала Топ-10 бізнес-видань на Amazon, стала бестселером на п’яти континентах, перекладена більш ніж 40 мовами та розійшлася накладом у 3,5 мільйона примірників. Викладені в ній ідеї довели свою ефективність не лише в бізнесі, але й у діяльності некомерційних організацій, державному секторі, виконавчій владі та навіть у мистецтві.  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Кріс Фріт. Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ. Фріт Кріс   2018 г.   Клуб семейного досуга
Формування розуму. Як мозок створює наш духовний світ.   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Книжка, що увійшла до довгих списків Премії Лондонського королівського товариства!  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Майкл Аун. Це ж клієнт, дурнику! Аун Майкл   2018 г.   Клуб семейного досуга
Це ж клієнт, дурнику!   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
Якщо спробувати висловити провідну думку цієї книжки, вона буде такою: «Клієнт завжди має рацію». Його Величність Клієнт для Майкла Ауна понад усе. Як зробити, щоб клієнт був задоволений, як зрозуміти, що може викликати його обурення, чому клієнти стають колишніми і як цього уникнути? Але цікавою книжка буде не лише агентам з продажів. Усі ми в різні моменти або постачальники й продавці, або споживачі й клієнти. Отже, аби краще порозумітися між собою, всі ми мусимо знати, яке обслуговування є якісним, яке — прийнятним лише за відсутності альтернативи, а яке за будь-яких обставин має бути відкинуте.

отзывы []
 
  
Станіслав Комарек. Чоловік, як еволюційна інновація? Есеї про чоловічу природу, сексуальність, життєві стратегії та метаморфози маскулінності. Комарек Станіслав   2018 г.   Клуб семейного досуга
Чоловік, як еволюційна інновація? Есеї про чоловічу природу, сексуальність, життєві стратегії та метаморфози маскулінності.   (Внесерийная)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    155 грн.
на заказ

От издателя
Книжка присвячена природі та сексуальності чоловіків, їхній поведінці у найрізноманітніших ситуаціях війни та миру, виникненню та організації чоловічих колективів, ставленню чоловіків до жінок та до інших чоловіків, зміні образу чоловіка у плині історії і багатьом іншим темам, зокрема й глибоко табуйованим. У Чехії це видання, як і багато інших книжок професора Станіслава Комарека, стало науково—популярним бестселером завдяки глибокій ерудиції автора у біології та суспільних науках, свіжості й неупередженості його погляду на світ і особливому «комареківському» стилю — дещо провокативному і сповненому гумору та іронії. Видання призначене для всіх чоловіків та жінок — від вісімнадцяти років і до благих літ.

отзывы []
 
  
Дейл Карнегі. Як здобувати друзів і впливати на людей Карнегі Дейл   2018 г.   Клуб семейного досуга
Як здобувати друзів і впливати на людей   (Внесерийная)
256 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Вже майже 80 років поради автора цієї книжки допомагають людям здобувати друзів, завойовувати довіру, будувати міцні стосунки. Надзвичайно складні речі пояснюються простими і доступними словами.
У світовому бестселері Дейла Карнегі йдеться про надзвичайно складні речі — успіх у бізнесі, кар’єрі, міцний шлюб, довіру і дружбу — простими і доступними словами. Ці нескладні рекомендації виявилися найбільш дієвими у критичних життєвих обставинах, тож обов’язково стануть вам у пригоді. У цій книзі ви знайдете лише перевірені часом поради.

отзывы []
 
  
Скотт Адамс. Як помилитися майже в усьому і виграти Адамс Скотт   2018 г.   Клуб семейного досуга
Як помилитися майже в усьому і виграти   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Скотт Адамс — американський художник, найбільш відомий як автор сатиричного коміксу Dilbert, член Міжнародної академії комп’ютерних наук. Крім малювання коміксів, цікавиться вегетаріанською кулінарією і є власником відповідного ресторану в Каліфорнії. Особистий досвід Скотта Адамса, який попри всі невдачі досяг успіху, допоможе вам окреслити низку орієнтирів, на які варто звернути увагу. Визначте свій механізм досягнення успіху, прислухавшись до порад автора.

отзывы []
 
  
Джек Траут. Диференціюйся або помри Траут Джек   2018 г.   Клуб семейного досуга
Диференціюйся або помри   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    280 грн.
на заказ

От издателя
У сьогоднішньому ультраконкурентному світі середній супермаркет має на своїх полицях 40 000 найменувань бренду. Покупці авто можуть блукати по салонах понад двадцяти виробників автомобілів. Для маркетологів, диференціація продуктів сьогодні є більш складною, ніж будь-коли в історії, але вона залишається серцем успішного маркетингу. Що ще важливіше, це залишається ключем до виживання компанії.

отзывы []
 
  
Томас Фрідман. Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності Фрідман Томас   2018 г.   Клуб семейного досуга
Дякую за запізнення: керівництво для оптимістів сучасності   (Внесерийная)
560 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Ми живемо в «еру швидкостей». Міжнародний ринок, цифрова глобалізація, матінка-природа — три найвеличніші планетні сили, що перебувають у центрі цього прискорення. На Евересті налагоджено відмінний стільниковий зв’язок, автомобілі рухаються без водіїв, а тим часом унаслідок танення снігової «шапки» Антарктиди зростають рівень вуглецю й рівень води у Світовому океані. Наш спосіб життя стрімко трансформується, зміни стосуються п’яти ключових сфер: роботи, політики, геополітики, етики, громади. Світ мчить із шаленою швидкістю, але ми навіть не встигаємо усвідомити куди — до розвитку чи самознищення?

Тож час трошки… запізнитися. Томас Фрідман пропонує своє бачення того, як жити у «вік прискорення», як адаптуватися до інновацій та масштабних змін, уміти вчасно сповільнятися та не втрачати вічних цінностей, а також налагодити максимально ефективну взаємодію всередині цього суспільства.

Про автора:
Томас Фрідман — відомий американський журналіст, репортер і політичний оглядач газети The New York Times, тричі лауреат Пулітцерівської премії, автор семи книжок, серед яких — бестселер «Дякую за запізнення», за відгуками «найбільш амбіційна праця ХХІ століття».

отзывы []
 
  
Скіп Прічард. Книга помилок. Дев`ять секретів побудови успішного майбутнього. Прічард Скіп   2018 г.   Клуб семейного досуга
Книга помилок. Дев`ять секретів побудови успішного майбутнього.   (Внесерийная)
200 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    95 грн.
на заказ

От издателя
Пізнавальна притча про роботу над власними помилками і саморозвиток.

Девід із кожним днем почувається все більш розчарованим та пригніченим. Маючи пристойну роботу, житло та друзів, він усе одно відчуває порожнечу всередині... доки не зустрічає таємничу молоду жінку — і її поява перевертає все його життя

Це — порадник із саморозвитку, поданий в обгортці художньої притчі про давній таємничий рукопис. Книга окреслює дев’ять помилок, що заважають нам досягати своєї мети. Ви навчитеся долати перешкоди, здобувати натхнення і перебудовувати власне життя.

отзывы []
 
  
Джошуа Беккер. Коли менше — насправді більше Беккер Джошуа   2018 г.   Клуб семейного досуга
Коли менше — насправді більше   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Джошуа Беккер — один з найвпливовіших представників руху мінімалістів, засновник сайту «Шлях до мінімалізму», пропонує прості кроки до усвідомленого щасливого життя без зайвих речей. Він розповідає про те, як обходитися меншою кількістю речей і відчувати натомість більше задоволення.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.5927879810333