X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Специальная литература > Психология

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Ніка Набокова. Годі бути вівцею Набокова Ніка   2019 г.   Клуб семейного досуга
Годі бути вівцею   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    192 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка — ковток свіжого повітря і нового життя за твоїми правилами!   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Регіна Бретт. Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим Бретт Регіна   2019 г.   Клуб семейного досуга
Будь дивом: 50 уроків, щоб зробити неможливе можливим   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    84 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка  – скарбниця історій, які захоп­ люють та надають сил творити добро. На її сторінках звичайні люди відкривають свої серця та діляться уроками про те, як вони змінили життя, зробили неможливе можливим. Вони розкажуть вам, як бачити дива, що відбуваються щодня, та самому стати дивом. Книжка допоможе зрозуміти та прийняти себе і водночас спонукає стати кращим!

отзывы []
 
 
Деніел Гоулман. Емоційний інтелект Гоулман Деніел   2019 г.   Клуб семейного досуга
Емоційний інтелект   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
Залежність між інтелектом і життєвим успіхом зрозуміла і майже аксіоматична. Але ж на життєві здобутки впливає й емоційна сфера людини.

Відповіді на ці питання дає оперта на наукову базу і водночас легко написана для широкої аудиторії книжка Деніела Ґоулмана — один із безперечних психологічних бестселерів останніх десятиліть.

отзывы []
 
 
Джо Вітале. Ключ. Як мати все, що забажаєш. Вітале Джо   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ключ. Як мати все, що забажаєш.   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Придивіться уважно. Бачите цей замок? Він тримає вас там, де ви не хочете бути. Бажаєте отримати ключ? Позбавитися внутрішніх обмежень і відчинити двері у світ можливостей та перспектив? Джо Вітале власним прикладом доводить, що ми здатні кардинально змінити свою долю та досягти більшого. Зараз він президент міжнародної компанії, першокласний менеджер, цілитель та автор усесвітньо відомих мотиваційних бестселерів. Та майже двадцять років тому йому не вистачало грошей навіть на їжу. Доки одного дня чоловік не зробив вражаюче відкриття. Яким тепер ділиться з кожним, хто втомився від власної духовної в’язниці та прагне суттєвих змін.
Оновити тіло й позбутися зайвих кілограмів, придбати омріяну машину та отримати роботу мрії, вилікуватися від хронічних захворювань і нарешті стати іншою людиною — це реально. Джо Вітале допоможе вам подолати будь-які обмеження та відімкнути всі замки.

отзывы []
 
 
Ірвін Ялом. Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта Ялом Ірвін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Зручне крісло у напівзатемненому кабінеті, уважний психотерапевт, який вислухає всі ваші спогади і вирішить усі проблеми… Вас ніколи не цікавило, як це працює насправді? Один з найталановитіших у світі психотерапевтів розповість історії кількох своїх пацієнтів різного віку і статі — одруженої літньої жінки, яка закохалася в молодого лікаря, самотньої дівчини, котра разом із зайвими кілограмами скине маску базіки й веселухи, щоб нарешті стати щасливою, поважного бухгалтера, що на додачу до нападів мігрені залишить у минулому цілий віз родинних негараздів і чоловічих проблем…

Відмовившись від формалізованих діагнозів, доктор Ялом шукає особливий підхід до кожного зі своїх підопічних, щораз винаходить новий метод терапії, долаючи психологічні бар’єри, що зводилися роками, шукаючи ту потужну емоцію, яка переможе депресію, невпевненість чи руйнівну злість і змінить життя на краще.

Ірвін Ялом — жива легенда психоаналізу, засновник школи екзистенціальної психології, доктор медичних наук і професор Стенфордського університету, за чиїми підручниками навчаються тисячі майбутніх лікарів у всьому світі. Доктор Ялом створив новий жанр навчальної оповіді, у якій зі щирістю і дотепністю розповідає про випадки зі своєї психіатричної практики.

отзывы []
 
 
Регіна Бретт. Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя. Бретт Регіна   2019 г.   Клуб семейного досуга
Бог дає таланти всім. 50 уроків, щоб знайти себе та справу всього життя.   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    84 грн.
на заказ

От издателя
Видання Регіни Бретт наповнюють силою, радістю, вірою й  свободою для  того, щоб бути собою. Їх хочеться перечитувати знову й  знову!

Кожен із нас має талант, проте мало хто знає, як відкрити його в собі. «50 уроків» від Реґіни Бретт допоможуть зрозуміти це, знайти покликання, наповнити життя натхненням та сенсом. Авторка стверджує, що кожна людина повинна займатися своєю справою, але її требя знайти. Прийшов час перетворювати мрії на реальність та самореалізуватися!

Ця книжка допоможе знайти себе і своє покликання. Адже  робота  – це не  просто діяльність, за  яку вам платять гроші,  – це вагома частина вашого життя. Тож витрачати свої години та  дні треба на  те, що дійсно робить ваше життя змістовнішим.

отзывы []
 
 
Марі Кондо. Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди. Кондо Марі   2019 г.   Клуб семейного досуга
Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди.   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Перекладено 35 мовами світу.
Понад 67 тижнів № 1 у рейтингу бестселерів The New York Times.
Продано понад 3 000 000 примірників.

Втомилися від звичайного прибирання? За  методом КонМарі ви приберете раз і  ­ назавжди! Він не зводиться до набору правил, як сортувати та зберігати речі. Це інструкція зі способу мислення, яка допоможе вам навести лад у домі та в житті й  ніколи не повертатися до безладу! Позбавитися можна не лише непотрібних речей, а й зайвих зв’язків і кілограмів! Зміни мислення – зміни життя!

отзывы []
 
 
Майкл Міхалко. 21 спосіб мислити креативно Міхалко Майкл   2019 г.   Клуб семейного досуга
21 спосіб мислити креативно   (Внесерийная)
400 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    252 грн.
на заказ

От издателя
Розширюйте свою уяву!   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Ілсе Санд. Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття. Санд Ілсе   2019 г.   Клуб семейного досуга
Компас емоцій. Як зрозуміти свої почуття.   (Внесерийная)
160 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Навчіться радіти життю, орієнтуватися в почуттях та уникати проблем.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Александр Стражный. Неврозы в которые играют люди Стражный Александр   2019 г.   Клуб семейного досуга
Неврозы в которые играют люди   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    108 грн.
на заказ

От издателя
Диагноз «невроз» сегодня является самым «популярным» врачебным вердиктом. Но невроз — не приговор. От него можно избавиться полностью и навсегда. Панические атаки, ВСД, учащенное сердцебиение, колебания артериального давления, боли в области сердца и другие неприятные симптомы мешают получать удовольствие от жизни, причиняя дискомфорт. Бесконечные хождения по врачам, как правило, не дают результата. Предлагаем особый и эффективный путь избавления от этих недугов: восемь лечебных сеансов, не выходя из дома. Удобно, бесплатно, под чутким руководством опытного врача с мировым именем. Без таблеток и сомнительных пилюль. Это пособие станет действенным лекарством по избавлению от психосоматических нарушений и вернет вас к полноценной здоровой жизни.

Об авторе:
Александр Стражный — врач-психотерапевт с 25-летним опытом работы, разработчик уникального метода биосуггестивной терапии. Автор многочисленных книг, изданных в Украине, России, Венгрии, Германии, Италии, Испании, Франции, Мексике общим тиражом более 100 000 экземпляров. Проводил циклы лекций по альтернативной психологии в различных странах Европы, а также в Стэнфордском университете, США.

отзывы []
 
 
Стівен Кові. 7 звичок надзвичайно ефективних людей Кові Стівен   2019 г.   Клуб семейного досуга
7 звичок надзвичайно ефективних людей   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    114 грн.
на заказ

От издателя
Ця книжка  — світовий супербестселер, праця №1 у темі росту особистості! Вона позитивно вплинула на  життя мільйонів людей в  усьому світі, серед яких Білл Клінтон, Ларрі Кінг, Стівен Форбс!
Керівництво навчить вас краще розуміти себе, визначати пріоритети, формулювати життєві цілі й досягати їх.
Це книжка для тих, хто хоче стати кращим у професійній діяльності, максимально реалізувати свій творчий потенціал та назавжди змінити своє життя на  краще.

отзывы []
 
 
Джейсон Фрайд. Rework. Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес. Фрайд Джейсон   2019 г.   Клуб семейного досуга
Rework. Ця книжка змінить ваш погляд на бізнес.   (Внесерийная)
176 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Бестселер The New York Times, The Wall Street Journal, The Sunday Times.
№ 1 у розділах бізнес-літератури на Amazon.com
Сенсація у світі бізнес-літератури!

Настав час відкинути традиційні уявлення про ведення бізнесу! Довідайтеся, як  започаткувати справу чи вдосконалити власний бізнес.
Автори крок за  кроком навчать вас, як почати справу, пояснять, чому вам треба менше, ніж ви думаєте, порадять, як зробити так, щоб про вас дізналися, порекомендують, кого і  коли варто взяти на  роботу, а  також як з  усім цим упоратися.
Книжка надихає та  дає практичну базу для  руху вперед!

отзывы []
 
 
Карлос Кастанеда. Колесо часу Кастанеда Карлос   2019 г.   Клуб семейного досуга
Колесо часу   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    144 грн.
на заказ

От издателя
Збагніть незбагненне  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Йенс Меллер. Формула да Винчи. 7 ключей к гениальности. Меллер Йенс   2019 г.   Азбука-классика
Формула да Винчи. 7 ключей к гениальности.   (Популярная психология для бизнеса и жизни)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    216 грн.
на заказ

От издателя
Как расширить границы возможного? Радикально изменить жизненную стратегию, научиться мыслить неординарно? Как поверить в себя, стать смелым и амбициозным, добиться успеха в повседневных делах и в бизнесе? Эксперт по инновациям и креативности Йенс Мёллер предлагает вдохновиться примером универсального гения Ренессанса Леонардо да Винчи, чьей силе и энергии, любопытству и нежеланию сидеть на месте, жажде знаний и информационному голоду можно не только позавидовать — вполне реально повторить его успех, а практические советы и упражнения, предлагаемые в этой книге, обязательно помогут вам в этом.
«Леонардо да Винчи еще при жизни стал легендой. Его гениальность казалась непостижимой, однако выдающиеся способности Леонардо были подарком судьбы гораздо в меньшей степени, чем мы привыкли думать. На самом деле такого результата ему удалось достичь благодаря определенным принципам, по которым он целенаправленно выстраивал свою жизнь и работу. В своей книге я представляю семь принципов успеха Леонардо да Винчи и раскрываю истинный секрет неисчерпаемого запаса его новаторских идей, креативности и работоспособности». (Йенс Мёллер)

«Леонардо да Винчи еще при жизни стал легендой. Его гениальность казалась непостижимой, однако выдающиеся способности Леонардо были подарком судьбы гораздо в меньшей степени, чем мы привыкли думать. В своей книге я представляю семь принципов успеха Леонардо да Винчи и раскрываю истинный секрет неисчерпаемого запаса его новаторских идей, креативности и работоспособности», —  Йенс Мёллер
«Мастер-класс от Леонардо да Винчи, никогда не игравшего по правилам», —  Business Punk
  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Дік Свааб. Наш творчий мозок Свааб Дік   2019 г.   Клуб семейного досуга
Наш творчий мозок   (Внесерийная)
468 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    252 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бестселера «Ми — це наш мозок»
Сенсація в науково-популярній літературі   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Роберт Чалдині. Психологія впливу Чалдині Роберт   2019 г.   Клуб семейного досуга
Психологія впливу   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    138 грн.
на заказ

От издателя
Що може змусити кожну людину сказати «так»? Як переконувати людей та уникати небажаного впливу? Відповіді шукайте на сторінках цієї книги, яка миттєво стала світовим бестселером. Її автор описує методи й закони психологічного тиску й створення конкуренції. Використовуючи яскраві приклади з життя, Роберт Чалдині дає унікальні поради, як викорінити в собі синдром жертви й не потрапити на гачок нав’язливої реклами, а також навчитися самому переконувати й здобувати бажане.

Ця книга, яка вже давно стала підручником для менеджерів, підприємців і взагалі всіх, хто бажає опанувати мистецтво впливу, навчить вас розуміти поведінку інших, уникати маніпуляторів людською свідомістю та спілкуватися, завжди досягаючи поставлених задач.

отзывы []
 
 
Джек Кенфілд. Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історія, що мотивує. Кенфілд Джек   2019 г.   Клуб семейного досуга
Курячий бульйон для душі. Думай позитивно. 101 історія, що мотивує.   (Внесерийная)
496 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    156 грн.
на заказ

От издателя
Шлях до змін — у ваших думках!   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Роланд Смарт. Agile-маркетинг. Перетворення досвіду кліентів на вашу конкурентну перевагу. Смарт Роланд   2019 г.   Клуб семейного досуга
Agile-маркетинг. Перетворення досвіду кліентів на вашу конкурентну перевагу.   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Маркетинг нової ери   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Ірвін Ялом. Коли Ніцше плакав Ялом Ірвін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Коли Ніцше плакав   (Внесерийная)
464 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    162 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бестселерів «Шопенгауер як ліки», «Брехуни на кушетці» та «Ліки від кохання»   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Роберт Грін. 48 законів влади Грін Роберт   2019 г.   Клуб семейного досуга
48 законів влади   (Внесерийная)
608 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    192 грн.
на заказ

От издателя
Сорок вісім хитрих, безжальних, повчальних законів влади від Роберта Гріна, які стануть у пригоді кожному, хто прагне досягати вершин.

Як навчитися долати перешкоди й перетворювати їх на успіх? Де черпати енергію та натхнення для сильних вчинків? Як подолати страх і змусити долю грати за вашими правилами? Книжка навчить вас розставляти пріоритети, вивчати й розуміти людей, опановувати власні емоції й не говорити більше, ніж потрібно. Практичні поради, що ґрунтуються на 48 законах Гріна, допоможуть усім, хто жадає успіху, прагне впевнено йти до мети й завойовувати світ.

Про автора:
Роберт Грін — культовий американський письменник, автор популярно-публіцистичної літератури про механізми функціонування влади у суспільстві та політиці, а також про особливості стратегічного мислення та закони обману. Вільно володіє кількома мовами, вважається одним з найкращих лекторів у світі, якого великі компанії запрошують для навчання топ-менеджерів.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.6212329864502