X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Клуб семейного досуга > Внесерийная > Детектив

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Агата Крісті. Незавершений портрет Крісті Агата   2021 г.   Клуб семейного досуга
Незавершений портрет   (Внесерийная)
368 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    320 грн.
на заказ

От издателя
Роман «Незавершений портрет» – це своєрідна і зворушлива сповідь людини, що опинилася за крок до безодні. Що привело її до такого рішення, який несусвітній розпач змусив глянути в око прірви? Саме з цієї миті й починається неквапливий зворотній відлік життя головної героїні роману – Селії...
Чи так вже й випадково письменниця вихопила саме цю, абсолютно непримітну з-поміж тисяч інших, долю жінки, яка вже невзмозі пручатися життєвим викликам? Авжеж – ні. Роман великою мірою перегукується з долею самої Агати Крісті, що чітко було підтверджено її «Автобіографією», опублікованою аж через сорок років після «Незавершеного портрета». Безсумнівно, роман пройнято її власною, і тому такою нестерпною, тугою за часом — з її безхмарним дитинством, солодкою порою юності, осяяною наївною готовністю до абсолютного щастя... а ще з усіма подальшими стресами: смертю матері, зрадою чоловіка, — через що, власне, рухнув у одночассі цілий — такий безхмарний — світ як письменниці, так і її героїні.
Відомо, що в грудні 1926 року Агата Крісті збудоражила чи не всю Англію: не маючи змоги пережити глибокий розпач після зради чоловіка, вона (як і її Селія) в стані дисоціативного розладу просто щезла від світу і самої себе, її шукали 11 днів. Бо що є душа в стражданні — вона як метелик, пришпилений чужою рукою до капелюшка живим — дитячий травмуючий спогад Селії — другого «я» письменниці.
До всього сказаного про роман, це ще й гостро ностальгійний твір, де на тлі соціальних катаклізмів вмістилося життя кількох поколінь з їхнім побутом, стилем життя, життєвим досвідом — усім тим щемливим, що назавше кануло в Лету, проте для нас, сучасних читачів, безсумнівно, становить неабиякий інтерес.

отзывы []
 
 
Агата Крісті. Тягар любові Крісті Агата   2021 г.   Клуб семейного досуга
Тягар любові   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    300 грн.
на заказ

От издателя
«Тягар любові» — останній шедевр цього жанру — являє нам історію любові в її найглибинніших і найтонших проявах: від всепоглинаючої ніжності і турботи до сліпої саможертовності, від наснаги до життя до несподіваної сили, здатної це життя вщент спопелити.
Лора Франклін здається всім дивною, незбагненною дитиною. Лише єдиний батьків друг, мудрий містер Болдок розуміє, як вона гірко страждає через брак батьківської уваги. Ревнощі до новонародженої сестрички пробуджують у дівчинці бажання будь-що позбутися немовляти. Вона навіть просить у Бога, щоб той забрав дитину в Рай. Проте однієї доленосної ночі все кардинально змінюється. Коли благання Небес здаються почутими, Лора рятує крихітну Ширлі в пожежі, важачи власним життям. З того часу її єство переповнює одержима любов, палка, аж до самозречення, потреба піклуватися сестрою. Вона й сама не помічає, коли її надмірна любов і піклування стають тягарем для рідної людини, руйнують її долю.
Тож чи можна прожити чуже життя? Чи можна ощасливити інших, огорнувши їх коконом благополуччя, відгородивши від власних, можливо, й «неправильних», бажань?
Письменниця з проникливістю надтонкого психолога підводить нас до власних висновків, що випливають з життєвих колізій її персонажів.

отзывы []
 
 
Роберт Бриндза. Дівчина у кризі. Детективний роман про Еріку Фостер. Бриндза Роберт   2021 г.   Клуб семейного досуга
Дівчина у кризі. Детективний роман про Еріку Фостер.   (Внесерийная)
400 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    210 грн.
на заказ

От издателя
Її очі широко розплющені, губи напіввідкриті, ніби вона намагається щось сказати. Її мертве тіло вмерзнуло в кригу... Це не перший такий випадок. Коли хлоп’я виявляє тіло жінки під товстим шаром криги на озері в парку південної частини Лондона, детективку Еріку Фостер призначають очолити розслідування загадкового вбивства. Жертва — красива молода світська леді — здавалося, мала ідеальне життя. Але коли Еріка починає копати глибше, їй вдається відшукати спільне між цим злочином та вбивствами трьох повій, знайдених задушеними та скинутих у водойми навколо Лондона.

отзывы []
 
 
Алекс Норт. Шепот за окном Норт Алекс   2021 г.   Клуб семейного досуга
Шепот за окном   (Внесерийная)
480 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    230 грн.
на заказ

От издателя
Двадцать лет назад серийный убийца, прозванный прессой Шептальщиком, устроил для жителей маленького английского городка Фезербэнк настоящий ад. Он похищал маленьких мальчиков, нашептывая посулы и обещания в их открытые окна. А потом жестоко убивал. Убийцу поймали, и вот уже много лет как его упрятали за решетку. В городке воцарился покой. Именно поэтому сюда решили переехать писатель Том Кеннеди со своим сыном Джейком.
После недавней трагедии в их семье, покой — это как раз то, что им нужно. И тут в городе пропадает еще один мальчик. Стало известно, что днем ранее он слышал чей-то шепот за своим окном. Давний ужас, похоже, вернулся... Но кто сделал это — если маньяк сидит в тюрьме? И кто будет следующей жертвой? Может быть, Джейк?

отзывы []
 
 
Донна Леон. Ария смерти Леон Донна   2021 г.   Клуб семейного досуга
Ария смерти   (Внесерийная)
272 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Лучший детективный автор по версии The New York Times  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Ерік Рікстед. Дівчата, які нічого не скажуть Рікстед Ерік   2020 г.   Клуб семейного досуга
Дівчата, які нічого не скажуть   (Внесерийная)
368 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
Наймоторошніші злочини та найжорстокіші вбивці ховаються у найспокійніших містечках. Так сталося і в Канаані — маленькому містечку у штаті Вермонт. Юна Менді зникає посеред ночі та змушує відставного детектива Френка Рата повернутися до справ заради пошуку істини. На цьому шляху його чекають не лише зустріч з найбільшим людським злом, але й із власними демонами минулого.

отзывы []
 
 
Еймі Моллой. Ідеальна мати Моллой Еймі   2020 г.   Клуб семейного досуга
Ідеальна мати   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    190 грн.
на заказ

От издателя
У психологічному романі порушено проблеми сучасного материнства. У центрі уваги — долі жінок, які називають себе «травневими матусями»: їхні малюки народилися саме цього місяця. Двічі на тиждень подруги збираються в парку й діляться своїми страхами та радощами. Одного вечора, поки діти перебувають із нянями, товариство зустрічається в місцевому барі, але щось іде не так: немовля матері-одиначки Вінні викрадають із будинку. Поліція ставить тривожні запитання, і приватне життя молодої жінки стає принадою для ЗМІ. Висловлюючи свій погляд на те, якою має бути ідеальна мати, авторка наголошує, що сучасні жінки можуть відкинути нав’язані їм шаблони.

отзывы []
 
 
Джин Філліпс. Королівство жахів Філліпс Джин   2020 г.   Клуб семейного досуга
Королівство жахів   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    80 грн.
на заказ

От издателя
Захоплива історія про нерозривний зв’язок між матір’ю і сином, про важкий і страшний шлях, який жінці доведеться пройти заради своєї дитини.

Джоан зі своїм чотирирічним сином залишилась іще на декілька хвилин у майже порожньому зоопарку: відвідувачі вже розійшлись, а вони, користуючись моментом, вирішили ще трохи прогулятися. Однак те, що побачить жінка, наздоганяючи свого хлопчика вже біля виходу із зоопарку, змусить її чимдуж тікати назад із дитиною на руках. Цей жах триватиме аж три години. Три години немов у пастці дикого звіра, три години шаленого страху, три години як вічність… Вони за крок від смертельної небезпеки…

Про автора:
Джин Філліпс — письменниця й журналістка, авторка п’яти книжок. У 2009 році її дебютний роман став переможцем Discover Award Barnes & Noble. Відтоді її книжки були продані у 29 країнах.

отзывы []
 
 
Джулія Крауч. Коханка її чоловіка Крауч Джулія   2020 г.   Клуб семейного досуга
Коханка її чоловіка   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Луїза втратила чоловіка і дітей. Вона хоче почати все з початку: нове помешкання, нова робота, нове кохання.
Коханець Софі загинув в автокатастрофі, вона будь—що має захистити їхню спільну дитину.
Ці дві жінки не зупиняться, доки одна з них не знищить іншу. Кожна має свою історію, але котра з них правдива?
Майстриня психологічного трилеру занурює читача в емоційну гойдалку домашнього терору, і хтозна, чи подібне не відбувається десь зовсім поруч із вами?

отзывы []
 
 
Вінстон Грем. Марні Грем Вінстон   2020 г.   Клуб семейного досуга
Марні   (Внесерийная)
471 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
У неї безліч імен, але мало, хто знає справжнє. Вона приголомшує своєю красою і вмінням брехати. Вона тікає від людей, від закону, від стосунків із чоловіками, від минулого і від самої себе. Хто ж така насправді Марні? Знайти відповідь дуже важливо і для неї самої, і для єдиного чоловіка, якому вона дозволила увійти у своє життя. Проте відкриття правди — це тільки початок шляху...
Психологічний трилер, екранізований Альфредом Гічкоком.

отзывы []
 
 
Наталья Костина. Поговори со мной Костина Наталья   2020 г.   Клуб семейного досуга
Поговори со мной   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    80 грн.
на заказ

От издателя
Все, чего хотелось Марату, — это снова услышать голос своей жены Алисы. Просто поговорить с ней, как это было до ее страшного похищения. Теперь бандиты требуют выкуп, а сестра Марата подозревает, что Алиса сама организовала весь этот спектакль. Мужчина не верит сестре. Еще и дочь Сашка сбегает из дому. Ей нужно найти Алису. Случайно оказавшись в доме ее родителей, Сашка находит сумку. Ту самую, с которой Алису видели в последний раз… Разве могли они похитить собственную дочь? Зачем? Или сумку кто-то подбросил? Тот, кто всегда был рядом. Кого любили и считали частью семьи. Но с кем никогда не говорили…

отзывы []
 
 
 Сборник. Последняя миссис Пэрриш Сборник   2020 г.   Клуб семейного досуга
Последняя миссис Пэрриш   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    300 грн.
на заказ

От издателя
Одни женщины получают все, другие — все, что заслуживают... Зависть съедает Эмбер изнутри. Большой дом, красавец муж, очаровательные дети — то, чего у нее никогда не было, — Дафна принимает как должное. Но Эмбер отнимет у нее все, потому что у нее есть план... План, который исполняется как по нотам, — вопрос только в том, действительно ли Эмбер захочет заполучить все, что досталось от жизни Дафне?.. Это пугающая, но притягательная история необузданной жажды и подлинного безумия...

отзывы []
 
 
Джейн Гарпер. Посуха Гарпер Джейн   2020 г.   Клуб семейного досуга
Посуха   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Дія роману відбувається у маленькому австралійському містечку, яке має великі секрети.
Отримавши повідомлення про трагічну загибель свого друга дитинства, федеральний агент Аарон Фок уперше за останні двадцять років приїжджає до рідного міста, щоб віч—на—віч зустрітися з демонами минулого. Двадцять років тому Фок разом з батьком був змушений нагально виїхати з дому, рятуючись від звинувачення у жорстокому вбивстві.
На тлі найсильнішої за останнє століття посухи Фок у парі з місцевим детективом намагається з’ясувати, що ж насправді сталося з його другом. Але в маленькому місті кожен приховує свою таємницю, і хтось дуже не хоче, щоб Фок дізнався правду.

отзывы []
 
 
Джейн Гарпер. Сила природи Гарпер Джейн   2020 г.   Клуб семейного досуга
Сила природи   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Гіралензький хребет, первісний австралійський буш. П’ятеро жінок вийшло в похід. Повернулося четверо. Що ж могло статися за чотири короткі дні? Джейн Гарпер, авторка бестселеру «Посуха», переконливо доводить: що завгодно. Холод і зливи, непролазні хащі й отруйні змії, голод і втома, а ще ж ці гори мають погану славу: двадцять років тому тут нападав на самотніх туристок жорстокий маніяк. Федеральний агент Аарон Фок змушений узятися до цієї справи, адже мав професійний інтерес до зниклої жінки: смикнувши за цю ниточку, він сподівався розплутати клубок фінансових злочинів. От тільки, опинившись у далекій глушині й розкопавши ціле павутиння давніх і недавніх таємниць, він і сам уже почав сумніватися, чи розкриє непроникний буш свої секрети, адже тут, як ніде, оживає споконвічна сила природи.

отзывы []
 
 
Роб Гарт. Сховище Гарт Роб   2020 г.   Клуб семейного досуга
Сховище   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    250 грн.
на заказ

От издателя
Людство потерпає від наслідків глобального потепління та браку ресурсів. Корпорація «Хмара» — чи не єдина в Сполучених Штатах оаза,яка надає роботу й комфортне житло. «Хмара» контролює американську економіку, тож усі змушені працювати на неї, щоб вижити. Свого часу ця компанія зруйнувала життя Пакстона, колишнього бізнесмена, та попри це він улаштовується туди на роботу. Однак доля підкинула несподіваний подарунок: він зустрів привабливу й загадкову Цинію. От тільки Пакстон не знає, що в її руках він ідеальний пішак. Цинія — шпигунка, завдання якої — вивести «Хмару» на чисту воду, явити світу те, чим насправді є ця бізнес-імперія. Викрита правда шокує: майбутнє, якого прагне «Хмара», —дистопічне жахіття, до якого щодня наближається людство.

отзывы []
 
 
Карре Ле. У розшуку Ле Карре Джон   2020 г.   Клуб семейного досуга
У розшуку   (Внесерийная)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
У молодого чеченця Ісси Карпова непросте минуле — трагічна смерть матері, злочини батька, тюрми й катування, втеча і нелегальний перетин кордону, до того ж за ним полюють спецслужби різних країн, бо підозрюють, що він пов’язаний з терористами-­ ісламістами. Батько Ісси зумів накопичити на рахунку у приватному банку велику суму, та ці гроші здобуті нечесним шляхом, тому такий спадок синові не потрібен. Хлопець приїжджає у Гамбург, щоб забути минуле, почати нове життя, вивчитися на лікаря. Аннабель Ріхтер, яка працює адвокатом, вирішує допомогти Іссі, але дівчині доведеться розгадати непросту загадку: хто він насправді — мрійник з чистим серцем чи злочинець, невинна жертва чи лише пішак у чиїйсь великій грі?

отзывы []
 
 
Артуро Перес-Реверте. Фалько. Книга 1. Перес-Реверте Артуро   2020 г.   Клуб семейного досуга
Фалько. Книга 1.   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Здається, нема на світі такого завдання, з яким би не впорався агент Лоренсо Фалько, головний герой шпигунської трилогії іспанського журналіста, письменника і колишнього військового кореспондента Артуро Переса-­ Реверте. От і зараз доля закинула Фалько до Іспанії, яку роздирає громадянська війна. Звиклий сприймати життя як низку небезпечних пригод, він упорається і цього разу: виконає черговий наказ, вибереться із чергової халепи… А поповнивши свій донжуанський список, зрозуміє, що нарешті зустрів свою жінку.

отзывы []
 
 
Рейчел Кейн. Волчья река Кейн Рейчел   2020 г.   Клуб семейного досуга
Волчья река   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    210 грн.
на заказ

От издателя
Прямо сейчас, пока вы читаете этот текст, сотни серийных убийц разгуливают на свободе. А что если один из них – ваш муж? Что бы сделали вы, узнав, что в течение многих лет спите в одной постели с монстром? Чудовищный монстр, бывший муж Гвен Проктор, в течение долгого времени убивавший молодых женщин, — мертв. Теперь она пытается наладить новую жизнь для своей семьи. Но это невероятно трудно. Ведь еще остались поклонники и последователи бывшего. А родственники его жертв до сих пор убеждены в виновности Гвен, в ее пособничестве мужу, – и не прекращают попыток извести ее… Но есть и другие – женщины, которым каждый день угрожают расправой мужчины. Они ждут от нее помощи и поддержки. Одна из них, из городка Вулфхантер, позвонила Гвен и сказала, что боится за себя и свою дочь. А когда та, бросив все, приехала к ней, женщина была уже мертва, а ее дочь – арестована за убийство матери. Гвен не верит в ее виновность и начинает расследование. Она еще не знает, что в Вулфхантере ее поджидает смертельная ловушка. Что на нее, как на волка, расставлен капкан. И охотники убеждены: живой она из него не вырвется…

отзывы []
 
 
Галина Горицька. Товариство осиротілих атеїстів Горицька Галина   2020 г.   Клуб семейного досуга
Товариство осиротілих атеїстів   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Опальний майор-держбезпеківець Геннадій Петрович закінчує своє двохрічне відрядження. Він мріє про повернення до Києва і впевнений в тому, що всі свої проступки вже відробив, ловлячи парашутистів-диверсантів в Закарпатській області. Як же він помиляється.... Адже на нього тільки чекає справжнє покарання...

А зараз, в переддень Всесвітнього жіночого дня 1953-го, за святкування якого в траурні дні по Сталіну позбавляли чинів і звань, майор ще нічого не підозрює і насолоджується видом на старовинну львівською кам’яницю – колишній будинок взаємних обезпечень «Дністер». Йому ввижається, що на ній написано: «Товариство осиротілих атеїстів» – адже ми завжди бачимо те, що хочемо бачити… "

отзывы []
 
 
Ирина Лобусова. Чужая кожа Лобусова Ирина   2020 г.   Клуб семейного досуга
Чужая кожа   (Внесерийная)
448 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    115 грн.
на заказ

От издателя
Познакомившись со знаменитым фотографом Виргом Сафиным, провинциальная журналистка Тамара получает приглашение переехать в столицу, тем самым полностью изменив свою жизнь.
Вирг Сафин — самая загадочная звезда современности. Его личность невероятно таинственна, никто не знает его настоящего имени, истории появления в мире шоу-бизнеса. Но многие верят, что его уникальные фотографии обладают мистическими свойствами и, обнажая тайную сущность человека, предсказывают судьбу. Некоторые пытались разгадать секретную технику Вирга Сафина, но…
С первых же дней пребывания в доме Сафина Тамара, получившая новое имя Мара, погружается в мир странностей и тайн. В доме есть даже башня, вход в которую запрещен всем обитателям дома, в том числе и Маре. Это студия фотографа.
Потеряв голову от страсти к таинственному художнику, Мара дает себе слово проникнуть в студию-башню и разгадать страшную тайну Вирга Сафина. К этому подталкивают и внешние обстоятельства: Витольд Комаровский — друг и деловой партнер фотографа зверски убит в собственном доме, а в организации убийства подозревают самого Сафина.

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
1.9158551692963