X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Клуб семейного досуга > Внесерийная > Научно-популярная

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
  
Роман Евлоев. Всемирная история. Османская империя. Евлоев Роман   2019 г.   Клуб семейного досуга
Всемирная история. Османская империя.   (Внесерийная)
368 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Царственный род Османов столетиями властвовал над обширной территорией и миллионами человеческих жизней в Европе и Азии. Представители великой династии шесть долгих веков перекраивали облик мира. И пусть их триумфы давно отгремели, отзвуки знаменитого турецкого Барабана Победы слышны по сей день. А на повседневность нескольких десятков ныне существующих государств и населяющих их народов по-прежнему влияют былые подвиги и преступления султанов из рода Османа…

отзывы []
 
  
Ярослав Грицак. Нарис історії України. Формування модерної нації XIX-XX століття. Грицак Ярослав   2019 г.   Клуб семейного досуга
Нарис історії України. Формування модерної нації XIX-XX століття.   (Внесерийная)
656 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    280 грн.
на заказ

От издателя
Перша редакція цієї книжки побачила світ ще 1996 року. Також її можна назвати першою популярною історією України, яку, за словами автора, можна «читати без брому» і яка стверджує принципову нормальність української історії. У новому виданні виправлено деякі неточності та похибки попередніх видань, а також додано нові розділи, зокрема розділ, присвячений двом останнім десятиліттям незалежної України, аж до часів революції 2013-2014 років, війні з Росією та передвиборних тижнів 2019 року.

отзывы []
 
  
Алекс Хавр. А потім прийшов Цезар... Хавр Алекс   2019 г.   Клуб семейного досуга
А потім прийшов Цезар...   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
Давній Рим… Залізна хода легіонів, довга низка богоподібних імператорів, наймогутніша держава минувшини… Звідки все це? Невже крихітному містечку, яке виникло у VIII ст. до н. е. на берегах Тибру, просто пощастило стати відправною точкою в розвитку всієї західної цивілізації?
«А потім прийшов Цезар…» — глибока, жива, насмішкувата і сповнена паралелей із нашою сучасністю оповідь про те, як Давній Рим, який колись вигнав царів, утратив республіканські цінності й знову опинився під владою імператорів. Автор книжки — відомий топ-блогер, учений і популяризатор науки, чиї статті регулярно друкуються на найбільш відвідуваних інтернетресурсах і в пресі.

отзывы []
 
  
Дмитро Ідрісов. Невідомі сторінки історії України. Україна і світ. Ідрісов Дмитро   2019 г.   Клуб семейного досуга
Невідомі сторінки історії України. Україна і світ.   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Книга «Невідомі сторінки історії України. Україна і світ» пропонує дещо відмінний погляд на історію України, ніж у шкільних підручниках. Вона знайомить читачів з історичними подіями, які пов’язують нашу країну з історією інших держав. Її мета — показати Україну частиною великого й розмаїтого світу. Так, із неї ви більше дізнаєтеся про першу монархію на теренах України — Боспорське царство; про учня апостола Петра — Климента Римського, який спочив у Херсонесі; до­ відаєтеся про те, як пов’язані герой українських народних картин леген­ дарний козак Мамай і знаменитий золото­ ординський темник XIV сто­ ліття Мамай, а також про Роксолану — фатальну жінку турецького султана — та про маловідому іншу українку — Турхан, яка у важкий для Османської імперії час очолила цю могутню державу і врятувала від розпаду. Про це та багато чого іншого й розповідає наша книга, яка, сподіваємося, зацікавить читачів.

отзывы []
 
  
Михаил Видейко. Всемирная история. Древний Египет. Видейко Михаил   2019 г.   Клуб семейного досуга
Всемирная история. Древний Египет.   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Древний Египет на протяжении веков хранил свои тайны. Благодаря многочисленным археологическим раскопкам и исследованиям ученые по крупицам собирали картину жизни древней цивилизации. Несметные сокровища властителей и проклятия фараонов. Мумии, лабиринты пирамид и гробницы. Занесенные песками храмы и города, мрачные истории о древних и могущественных потусторонних силах, все еще заключенных в старинных артефактах и таинственных местах — все это таинственный, величественный и прекрасный Древний Египет.

отзывы []
 
  
Ірина Ігнатенко. Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців Ігнатенко Ірина   2019 г.   Клуб семейного досуга
Шлюбно-сімейні стосунки у традиційній культурі українців   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    115 грн.
на заказ

От издателя
Чи були сімейні стосунки в українців настільки чистими, настільки ідеальними, як змальовували їх книжки? Що ставало справжньою основою шлюбу? Який вплив на селянські родини мала церква? Як українці ставилися до позашлюбної вагітності? Що могло стати приводом для розлучення? Авторка переконує: тодішні звичаї можуть здатися нам дещо жорстокими і далекими від моральних принципів. Погляди на шлюб в українській етнографії завжди подавалися традиційно піднесено. Будь-які відомості, які могли б скомпрометувати цю заідеалізовану суть, оминалися, уникалися, ігнорувалися або взагалі не помічалися.

Тривалий час такі теми, як дошлюбна вагітність, одруження з примусу, подружня зрада, дітозгубництво, фізичне покарання дітей залишалися абсолютно невивченими в історичний науці навіть за доби незалежності. Ця книга — перше ґрунтовне дослідження шлюбно-сімейних стосунків українців, що відкриває цю тему з іншого, незвичного для нас ракурсу.

Про автора:
Ірина Ігнатенко — відома українська фольклористка та письменниця, кандидат історичних наук, у її доробку — понад 50 наукових праць, навчально-методичних посібників.

отзывы []
 
  
Юрій Сорока. 100 важливих подій історії України Сорока Юрій   2019 г.   Клуб семейного досуга
100 важливих подій історії України   (Внесерийная)
205 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Історія України схожа на мапу, яка містить безліч білих плям. І це не простий збіг обставин, а результат цілеспрямованої державної політики. Протягом століть над тими плямами дбайливо працювали сотні різних людей, найнятих владою метрополій. Ці творці міфів і фейків зробили все для того, щоб наша історія, як і сама Україна, постала перед нащадками у світлі, вигідному для тих, хто намагався асимілювати спадок Київської Русі.
Проте час завжди розставляє все по своїх місцях. Тож у цьому виданні ми спробували зібрати події, які сформували ту Україну, котру ми знаємо зараз, і які сприятимуть її розвиткові й надалі.
Ми намагалися зосередитися на позитивних подіях української історії, умовно кажучи, на перемогах. Досить довго експлуатувався образ нашої країни як безпорадної жертви, яка постійно страждає, співає сумних пісень і не здатна протистояти зовнішньому тиску. Але заглиблення в реальну історію України доводить, що це не так. Голос минулого промовляє до нас із десятків літописів, документів та історичних розвідок. Відчайдушні герої, незламні воїни, талановиті творці, видатні політичні діячі, геніальні філософи та науковці — ось хто творив історію нашої країни. І, звичайно, треба, щоб про них та їхні досягнення дізналось якомога більше наших громадян. Ця книга є спробою об’єднати під однією обкладинкою найвагоміші моменти нашої історичної спадщини і продемонструвати, що, попри все, Україна пам’ятає своє минуле і має намір, враховуючи свій багатющий історичний досвід, будувати власне щасливе майбутнє.

отзывы []
 
  
Марк Форсайт. Коротка історія пияцтва Форсайт Марк   2019 г.   Клуб семейного досуга
Коротка історія пияцтва   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Марк Форсайт (нар. 1977 р. в Лондоні) — відомий британський письменник і популярний блогер. У 2018 році побачила світ його книга «Коротка історія пияцтва» про давню пристрасть Homo sapiens до алкоголю — від кам’яної доби і Стародавнього Єгипту до Америки часів сухого закону.   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Д. Вортман. Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель. Вортман Д.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель.   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    500 грн.
на заказ

От издателя
Переможець Всеукраїнського рейтингу «Книжка року 2018» у номінації «Минувшина. Популярні видання/історична белетристика»!

Цей атлас — унікальне поєднання картографії та історії, перша науково-популярна робота такої глибини та обсягу, результат довготривалої та кропіткої роботи. Книжка містить документальні ілюстрації та 93 унікальні карти.

Атлас містить короткий історичний нарис про минуле України і 8 розділів з історичними картами й докладними коментарями до них, роз’ясненнями, витягами з історичних джерел та документів. Карти відображають не тривалі періоди, а конкретні історичні моменти, що демонструють зміни в політичному та територіальному устрої. Об’єктивний погляд на найбільш важливі і неоднозначні етапи історії України. Без стереотипів та заангажованості!

отзывы []
 
  
Мері Берд. S.P.Q.R.: Історія давнього Риму Берд Мері   2019 г.   Клуб семейного досуга
S.P.Q.R.: Історія давнього Риму   (Внесерийная)
496 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    350 грн.
на заказ

От издателя
Стародавній Рим був величним містом навіть за сучасними мірками, імперський метрополіс, що широко розкинувся по долині, і який нараховував більше мільйона мешканців, «суміш розкоші і бруду, свободи і експлуатації, громадянської гордості і убивчої громадянської війни», які служили опорою могутності імперії, що простягалася від Іспанії до Сирії. Як же все це виникло з того, що колись було незначним селом в центральній Італії? В «S.P.Q.R.» всесвітньо відома класицистка Мері Берд розповідає про безпрецедентний зріст цивілізації, який навіть дві тисячі років по тому продовжує формувати багато наших фундаментальних уявлень про владу, громадянство, відповідальність, політичне насилля, імперію, розкіш та красу.

отзывы []
 
  
 Сборник. Чаша мудрості. Найкращі притчі всіх часів. Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
Чаша мудрості. Найкращі притчі всіх часів.   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Притчі — це повчання, приклади з повсякденного життя, які допомагають пізнати звичайні й вічні істини. У цій книжці, ілюстрованій репродукціями картин художника Альфонса Маріа Мухи, зібрані кращі сучасні і ті, що стали класикою, притчі.

Надзвичайна легкість оповіді, за якою ховається народна мудрість, дає змогу замислитися про справжні цілі й сенс життя.

отзывы []
 
  
Кері Сміт. Лінія Сміт Кері   2019 г.   Клуб семейного досуга
Лінія   (Внесерийная)
224 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    25 грн.
на заказ

От издателя
Ти готовий до нових скажених пригод? Тоді хапай олівець чи ручку і вирушай!

Втомився від буденності? Креативність впала до позначки «мінус»? Всі можливі джерела натхнення перетворилися на пустелю? Час для «Лінії»! Вона вестиме тебе за собою, допоки не виведе зі стану творчої кризи, втоми чи звичайної буденної нудьги. Тримайся міцніше, бо це буде шалена гонка хвилями сторінок та скелями літер-слів.

«Лінія» — це сплетіння креативу, мотивації та нереальної наснаги. Найголовніше - ні про що не думай та не бійся. Дозволено все: закручуй, петляй, заплутуй. Та в жодному випадку — не обривай лінію!

отзывы []
 
  
 Сборник. Щоденник щастя Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
Щоденник щастя   (Внесерийная)
144 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Цей творчий щоденник створено саме для тебе! Стильний, ніжний, з романтичними вінтажними ілюстраціями він надихає мріяти, планувати свій незабутній відпочинок та нові звершення… А висловлювання великих мудреців на сторінках блокнота можуть стати дороговказом на шляху до обраної мети.

Щоденник щастя — найкращий вибір для тих, хто шукає оригінальний подарунок!

отзывы []
 
  
 Сборник. Я — надзвичайна! Дізнайся про неймовірних жінок, знайди те, що надихає. Сборник   2019 г.   Клуб семейного досуга
Я — надзвичайна! Дізнайся про неймовірних жінок, знайди те, що надихає.   (Внесерийная)
128 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    190 грн.
на заказ

От издателя
Це не просто книга про надзвичайних жінок. На кожному розвороті історія видатної особистості та завдання, щоб випробувати свої таланти. Адже кожна людина надзвичайна! Книга -МОТИВАТОР!

отзывы []
 
  
Кері Сміт. Кишеньковий сміттяр Сміт Кері   2019 г.   Клуб семейного досуга
Кишеньковий сміттяр   (Внесерийная)
208 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    60 грн.
на заказ

От издателя
Від автора бестселера «Знищ цей щоденник»!
Книжки авторки підкорили вже весь світ! Будь у тренді, долучайся!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
І. Говердовська. Велика книга притч Говердовська І.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Велика книга притч   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    190 грн.
на заказ

От издателя
Притча – це багатовікова людська мудрість, закріплена досвідом та подіями й виражена словами.
Притчі завжди спонукають людину до роздумів, творення, пізнання існуючих законів світобудови. У цій прекрасно ілюстрованій книжці ви знайдете притчі різних народів та культур. Видання прикрасить і доповнить домашню бібліотеку, а також стане чудовим подарунком для тих, хто небайдужий до великої сили слова.

отзывы []
 
  
Кері Сміт. Безлад. Головний посібник з помилок і негараздів. Сміт Кері   2019 г.   Клуб семейного досуга
Безлад. Головний посібник з помилок і негараздів.   (Внесерийная)
224 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    60 грн.
на заказ

От издателя
Книжка-сенсація! Усе життя тебе вчили уникати безладу: намагайся все контролювати, малюй, не виходячи за лінії, роби все ідеально та в жодному разі не торкайся брудних речей...
Ця книжка пропонує робити все навпаки. Нехай вона перетвориться на твою персональну ігрову кімнату. Те місце, де можна почуватися вільним, смітити, забруднювати все навколо, робити те, чого в реальному житті не можна. Настав час безладу!

отзывы []
 
  
В. Маренкова. Блокнот твоего успеха. Разбуди свое счастье. Маренкова В.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Блокнот твоего успеха. Разбуди свое счастье.   (Внесерийная)
176 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    60 грн.
на заказ

От издателя
Стать счастливой и успешной легче, чем тебе кажется. Для этого не нужно покорять горы и переплывать океаны. Достаточно поверить в себя и свои силы. Ведь путь к успеху начинается с простого — с желания начать меняться к лучшему. Вооружайся позитивом и яркими эмоциями. Перестань откладывать миг своего счастья на завтра. Начни двигаться к жизни своей мечты уже сегодня! Твоим помощником и советчиком станет этот блокнот. Интересные задания на каждый день, мотивирующие высказывания, истории женщин, которые не побоялись покроить этот мир, и секреты их успеха, мудрые советы, забавные челенжди — смело записывай на страницах этого блокнота свою историю! Пришло время разбудить свое счастье!

отзывы []
 
  
Джошуа Фоєр. Atlas Obscura. Найдивовижніші місця планети. Фоєр Джошуа   2019 г.   Клуб семейного досуга
Atlas Obscura. Найдивовижніші місця планети.   (Внесерийная)
464 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    450 грн.
на заказ

От издателя
Для того щоб вирушити в подорож, достатньо… не підніматися з улюбленого крісла. Навпаки: загорніться у затишну ковдру, увімкніть улюблену музику, розгорніть цей фантастичний Атлас і — вуаля! - обирайте маршрут та прямуйте відкривати найдивовижніші, найхимерніші, найчарівніші місця планети. Неймовірні світлини, обов’язкові карти, описи місцин з усіх регіонів світу. Ви можете потрапити куди завгодно, навіть до таких потаємних куточків, про які не розкаже жодний путівник чи тревел-шоу. «Atlas Obscura» — це музей дивовижних і нетипових туристичних об’єктів, який надихає на подорож. Затяті мандрівники запевняють: такого вони ще не бачили…

«Акустичні дзеркала» у Ґрейтстоні, Гайґейтське кладовище, фонтани-жартуни палацу Гельбрунн, таємні ліонські коридори, шпигунська станція Тойфельсберґ, курорт-привид Вароша — go!

отзывы []
 
  
И. Говердовская. Большая книга притч Говердовская И.   2019 г.   Клуб семейного досуга
Большая книга притч   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    180 грн.
на заказ

От издателя
Притчи - это многовековая человеческая мудрость, закрепленная опытом и событиями и облеченная в слова.
Притчи всегда побуждают человека к размышлению, созиданию, познанию действующих законов мироздания.
В этой великолепно иллюстрированной книге вы найдете притчи разных народов и культур. Издание украсит и дополнит домашнюю библиотеку, а также станет прекрасным подарком для тех, кто неравнодушен к величественной силе слова.

отзывы []
 

1 | 2 | 3


быстрый выбор
2.5229158401489