X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Клуб семейного досуга > Внесерийная > Фантастика

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Стівен Кінг. Салимове Лігво Кінг Стівен   2020 г.   Клуб семейного досуга
Салимове Лігво   (Внесерийная)
576 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    230 грн.
на заказ

От издателя
Стівен Кінг — неймовірно популярний американський письменник, який може похизуватися тим, що майже кожен його твір стає літературною сенсацією та стовідсотковим бестселером. За понад 40 років творчої діяльності Кінга світ побачило безліч романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар численних престижних літературних нагород і має чималу армію шанувальників, яка незмінно поповнюється.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Лі Бермехо. Бетмен. Ноель. Бермехо Лі   2019 г.   Клуб семейного досуга
Бетмен. Ноель.   (Внесерийная)
112 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
У той час як Темний рицар переслідує свого найзапеклішого ворога засніженими вулицями Ґотема, відбувається низка дивовижних подій, здатних змінити його життя... назавжди. Написаний і вишукано проілюстрований Лі Бермехо, «БЕТМЕН: НОЕЛЬ» розповідає різдвяну казку нового типу.

отзывы []
 
 
Френк Міллер. Бетмен. Повернення Темного Лицаря. Міллер Френк   2019 г.   Клуб семейного досуга
Бетмен. Повернення Темного Лицаря.   (Внесерийная)
232 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    360 грн.
на заказ

От издателя
«...можливо, найкращий з будь—коли опублікованих коміксів...» — Стівен Кінґ

«Такої оповіді ще не було. Вона для тих, для кого комікси — це мистецтво» — Washington Post

отзывы []
 
 
Артур Кларк. 2010: друга одіссея. Книга 2. Кларк Артур   2019 г.   Клуб семейного досуга
2010: друга одіссея. Книга 2.   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    30 грн.
на заказ

От издателя
Космічний корабель «Леонов» із радянсько-американським екіпажем вирушає в експедицію на Юпітер. Люди хочуть розгадати таємницю залишеного на орбіті «Діскавері»: від часу дивного зникнення космонавта Девіда Боумена минуло дев’ять років, і зараз екіпаж має нову мету — встановити контакт із артефактом, який дрейфує на орбіті планети-гіганта.

Дорогою їх випереджає китайський космічний корабель «Цянь», що зробив сенсаційне відкриття: на Європі існує життя! І був знищений через це… Екіпаж «Леонова» намагається врятувати «Діскавері», та згусток чистої енергії, на який інопланетяни перетворили Девіда Боумена, встигає повідомити людям, що вони мусять негайно покинути Юпітер…

Сер Артур Кларк — англійський письменник, науковець і винахідник, який є одним із «великої трійці» найвидатніших письменників-фантастів ХХ століття. Найбільшу славу він здобув після виходу культового фільму Стенлі Кубрика «2001: Космічна одіссея» — найкращої науково-фантастичної стрічки за всю історію Голлівуда. «2010: Друга одіссея», яку режисер Пітер Хаямс переніс на екрани, — продовження величної саги про людство і Всесвіт.

отзывы []
 
 
Деніел Кіз. Квіти для Елджернона Кіз Деніел   2019 г.   Клуб семейного досуга
Квіти для Елджернона   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    102 грн.
на заказ

От издателя
Чарлі Гордон — розумово відсталий, але у  нього є друзі, робота, захоплення і непереборне бажання вчитися. Він погоджується взяти участь у небезпечному науковому експерименті, який може зробити його найрозумнішим...
Яку ціну маємо ми платити за свої бажання? Чи варті вони того?
Пронизлива історія, яка нікого не залишить байдужим! Мабуть, один з найлюдяніших творів у світової літературі.

отзывы []
 
 
Дара Корній. Зворотний бік світів Корній Дара   2019 г.   Клуб семейного досуга
Зворотний бік світів   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    36 грн.
на заказ

От издателя
4 книга з циклу «Зворотний бік»!
Довгоочікуване продовження пригод Мальви Задорожної — сімнадцятирічної школярки, яка одного дня дізнається про те, хто вона є насправді, і переноситься в світ безсмертних прадавніх богів.

Усе на світі має свій зворотний бік, свою протилежність, свою опору… Палке кохання і жагуча ненависть, запальна юність і мудра старість, крижана зима і буйне літо, світ і темрява, добро і зло. Але занадто довго хтось талановито смикав за мотузки почуттів безсмертних. І тепер не завжди друг – друг, а ворог – ворог. Світлі боги підступно зраджуватимуть, а темні будуть жертвувати собою заради порятунку світів, які зупинились над прірвою Хаосу. І, засліплені, готові зробити ще один крок…

отзывы []
 
 
Кир Булычев. Подземелье ведьм Булычев Кир   2019 г.   Клуб семейного досуга
Подземелье ведьм   (Внесерийная)
384 стр.  Мягкая обложка
Купить книгуцена    54 грн.
на заказ

От издателя
Планета Пэ-У, лишь недавно вступившая в Галактический центр, все еще сохраняет клановую структуру и следует обычаю кровной мести. В эпицентр межклановой вражды попадает агент Космофлота Андрей Брюс… Новая планета, новые проблемы. На этот раз Андрею Брюсу пришлось столкнуться с коварным и хитрым вождем Октин Хашем. Вождь не боится никого, даже могущественных людей из племени Железных птиц. Он рассчитывает на оружие, которое дадут ему загадочные Ведьмы…

Знаменитые повести классика отечественной научной фантастики Кира Булычева о приключениях агента Космофлота Андрея Брюса под одной обложкой!

отзывы []
 
 
Стівен Кінг. Сплячі красуні Кінг Стівен   2019 г.   Клуб семейного досуга
Сплячі красуні   (Внесерийная)
880 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    324 грн.
на заказ

От издателя
«Сплячі красуні» — це дико провокаційна, чудово драматична співпраця батька і сина, яка сьогодні особливо актуальна.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Стивен Кинг. Оно Кинг Стивен   2019 г.   Клуб семейного досуга
Оно   (Внесерийная)
1248 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    264 грн.
на заказ

От издателя
Маленький американский городок Дерри. Семеро друзей создают «Клуб неудачников». У каждого из них есть своя проблема, обрекающая на одиночество и насмешки, — заикание, астма, лишний вес, близорукость... А еще — каждый из них однажды столкнулся со Злом. И это Зло не человек из плоти и крови. Чаще всего оно является в обличие клоуна, называющего себя Пеннивайз. Взрослые не способны видеть его, лишь подростки могут выследить чудовище и дать ему бой.

Изгнанный из города «Неудачниками» в конце пятидесятых, спустя двадцать семь лет Пеннивайз снова начинает убивать. Друзьям предстоит вернуться в Дерри, вспомнить события, которые по непонятной причине стерлись из их памяти, и остановить монстра навсегда.

отзывы []
 
 
Кир Булычев. Тринадцать ящиков Пандоры Булычев Кир   2019 г.   Клуб семейного досуга
Тринадцать ящиков Пандоры   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    198 грн.
на заказ

От издателя
С древности ящик Пандоры служил символом любопытства, но также — бед и несчастий бесчисленных и непредсказуемых. Герои этой международной антологии тоже из любопытства ввязываются в самые разные — и всегда опасные! — ситуации. Путешествия между мирами, инопланетный зверек в качестве домашнего любимца, командировка в Африку или вызов профессионального охотника на упырей — никогда не знаешь, чем это все закончится.

Чертова дюжина рассказов и повестей от лауреатов престижных премий, признанных мэтров и восходящих звезд мировой фантастики из США, Великобритании, Франции, Испании, Канады, Польши, Чехии, Украины, России, — в новой международной антологии.

отзывы []
 
 
Джо Аберкромбі. На лезі клинка Аберкромбі Джо   2019 г.   Клуб семейного досуга
На лезі клинка   (Внесерийная)
672 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
Історія, яку порівнюють з епічною «Піснею льоду та полум’я» Джорджа Мартіна!

Ті, котрі б’ються за владу, не мають союзників, бо в тій війні кожен — твій ворог…   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Роджер Желязни. Володар Світла Желязни Роджер   2019 г.   Клуб семейного досуга
Володар Світла   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    162 грн.
на заказ

От издателя
Коли Земля загинула, все змінилося. І люди проголосили себе богами. Екіпаж космічного корабля «Зоря Індії» прибуває на планету іншої зіркової системи, де панує незнайоме землянам життя. Майже всіх тубільців було винищено, і екіпаж «Зорі Індії» проголосив себе новими богами цієї далекої планети. Безсмертні, володарі безмежного технічного прогресу, вони мешкають в Місті Небесному, тоді як звичайні люди животіють у бідних середньовічних містах. Але серед богів знаходяться «прометеї», які прагнуть нести вогонь прогресу цим простим, небожественним істотам. Та кожен, хто намагатиметься це зробити, прогніває богів. І не врятується жоден. Окрім тих, хто не втратив у собі людину…

Про автора:
Роджер Желязни — один з культових письменників-фантастів ХХ століття, лауреат найпрестижніших нагород: Г’юґо, «Неб’юла», «Аполло» і премія журналу «Локус». Автор фантастичних бестселерів серії «Хроніки Амбера». З-під його пера якого вийшло 50 романів та 150 оповідань, але саме «Володаря Світла» визнано найкращим, знаковим у доробку письменника.

отзывы []
 
 
Артур Кларк. 2001: космічна одіссея. Книга 1. Кларк Артур   2019 г.   Клуб семейного досуга
2001: космічна одіссея. Книга 1.   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    30 грн.
на заказ

От издателя
Три мільярди років тому, світанок людства… Біля печер напівголодного племені австралопітеків однієї ночі з’явився дивний об’єкт. Прозора стела, схожа на лід… Якби напівмавпи могли мислити, вони б зацікавились загадковим прибульцем. Але це він зацікавився ними. І вклав до рук Задивленого на Місяць першу зброю, а у мозок — перші думки… У 2001-му люди у місячному кратері Тіхо знайшли величезний чорний моноліт ідеальної форми і вражаючого віку. Зроблений нелюдськими руками, він прокинувся під світлом Сонця… Услід за його сигналом до кілець Сатурну вирушає космічний корабель «Діскавері» з капітаном Девідом Боуменом і бортовим комп’ютером — штучним інтелектом, що змушений брехати людям…  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Бернхард Хеннен. Небеса в огне. 2 тома. Хеннен Бернхард   2019 г.   Клуб семейного досуга
Небеса в огне. 2 тома.   (Внесерийная)
956 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    94 грн.
на заказ

От издателя
Всем поклонникам эпического фэнтези!

Война миров продолжается! Договор, заключенный альвами и девантарами, нарушен. Всему виной лед мечты, который может исполнить любое желание. Нет в мирах того, кто не хотел бы завладеть им! Эльфийка Нандалее ищет лед, чтобы помочь маленькому сыну. А бессмертный Аарон готов воспользоваться им, чтобы навсегда изгнать демонов! Кто останется победителем в смертельной битве?

отзывы []
 
 
Алан Фостер. Чужий Фостер Алан   2019 г.   Клуб семейного досуга
Чужий   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    30 грн.
на заказ

От издателя
У космосі ніхто не почує твого крику…  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Стівен Кінг. Керрі Кінг Стівен   2019 г.   Клуб семейного досуга
Керрі   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    132 грн.
на заказ

От издателя
Вона була з тих, кого називають аутсайдерами, «непопулярними» підлітками. Кпини однокласників, глузування та знущання стали частиною її життя. Коли інші тінейджери зустрічалися, ходили на вечірки та поступово дорослішали, вона жила в справжньому пеклі, яке створила схиблена на релігії мати-фанатичка. Здавалося, світ ненавидів розгублену дівчину й не хотів помічати її страждань. Покинута всіма, вона несвідомо виплекала в собі силу, здатну знищити кривдників. Силу, яка одного дня змусить всіх назавжди запам’ятати її ім’я. «Керрі» — останнє, що вони встигнуть сказати перед смертю…

Про автора:
Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. За понад 40 років його творчої діяльності світ побачили безліч надзвичайно популярних романів, наклади яких давно перетнули межу в третину мільярда примірників. Він володар великої кількості престижних літературних нагород і має численну армію шанувальників. «Керрі» — перший роман Короля жахів, що приніс авторові світову популярність.

отзывы []
 
 
Френк Герберт. Месія Дюни Герберт Френк   2019 г.   Клуб семейного досуга
Месія Дюни   (Внесерийная)
256 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    192 грн.
на заказ

От издателя
Після війни, прозваної джигадом Муад’Діба, Пол Атрід посідає імператорський трон і запроваджує новий, фрименський, лад. Здавалось би, нарешті як на Дюні, так і в Галактиці повинні запанувати мир і спокій. Проте колись могутні, а тепер позбавлені влади династії жадають реваншу. Їм відомі слабкі сторони Імператора — його дар передбачати майбутнє, яке, на жаль, він не може змінити. Месії Дюни зостається тільки одне — бути Месією до кінця.

Про автора:
Френк Герберт — автор масштабної фантастичної саги «Хроніки Дюни», яка давно вже стала культовою. Перекладена десятками мов, вона здобула мільйони шанувальників у всьому світі, обігнавши в рейтингах навіть «Володаря перснів». Тепер це вже класична, еталонна сага, в якій ідеться про вічну боротьбу і жагу до перемоги, про вірність і зраду, про ціну справедливості і вибір шляху.

отзывы []
 
 
Тері Террі. Перезавантаження Террі Тері   2019 г.   Клуб семейного досуга
Перезавантаження   (Внесерийная)
400 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    276 грн.
на заказ

От издателя
Англія, середина XXI століття. Пам’ять Кайли стерта, її особистість знищена, а спогади загубилися навіки. Тепер у неї нове ім’я, нова сім’я і нове життя. Таким, як вона (злочинцям), уряд дає другий шанс — вони грають за правилами, а їх залишають в живих. Щоночі Кайлу переслідують кошмари — вона за фрагментами згадує своє колишнє життя. Але хіба таке можливо? Адже вона позбавлена ​​минулого. Але якщо дівчина ніколи не була злочинницею? А уряд використовує це як привід? До того ж щодня в країні безвісти пропадають підлітки. Кайла розуміє — вона просто зобов’язана знайти відповіді на всі ці питання. Тому що в неї вкрали її саму!

Про автора:
Тері Террі, англійська письменниця, чиї книги завоювали дюжину всіляких літературних нагород. «Перезавантаження» — психологічний трилер про світ, що у майбутньому опинився під владою несправедливості й тиранії, перекладений 11-ма мовами.

отзывы []
 
 
Стівен Кінг. Зелена миля Кінг Стівен   2019 г.   Клуб семейного досуга
Зелена миля   (Внесерийная)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена 168 80 грн.
в наличии

От издателя
Пол Еджкомб — колишній наглядач федеральної в’язниці штату Луїзіана «Холодна гора», а нині — мешканець будинку для літніх людей. Більш ніж півстоліття тому він скоїв те, чого досі не може собі вибачити. І тягар минулого знову й знову повертає його до 1932 року. Тоді до блоку Е, в якому утримували засуджених до смертної кари злочинців, прибули «новенькі». Серед тих, на кого чекала сумнозвісна Зелена миля — останній шлях, що проходить засуджений до місця страти, — був Джон Коффі. Його визнали винним у зґвалтуванні та вбивстві двох сестер-близнючок Кори й Кеті Деттерик. Поволі Пол усвідомлює, що цей незграбний велетень, який скидався на сумирну дитину, не може бути монстром-убивцею. Але як врятувати того, хто вже ступив на Зелену милю?

Про автора:
Стівен Кінг — шалено популярний американський письменник, і майже кожний його твір стає світовим бестселером. Його справедливо називають Королем жахів і Продавцем страхів — тому що мало хто вміє лякати так, як він. Кажуть, якось психіатри наполегливо рекомендували йому пройти курс лікування. «Навіщо? Я і так лікуюся. А потім продаю вам свої страхи»,— з усмішкою відповів Кінг.

отзывы []
 
 
Робін Гобб. Учень убивці. Assassin 1. Гобб Робін   2019 г.   Клуб семейного досуга
Учень убивці. Assassin 1.   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    198 грн.
на заказ

От издателя
Від культового автора епічного фентезі!   (Подробнее)

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6


быстрый выбор
2.7238280773163