X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Роздобудько Ірен

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Ірен Роздобудько. Подвійна гра в чотири руки Роздобудько Ірен   2017 г.   Клуб семейного досуга
Подвійна гра в чотири руки   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    30 грн.
на заказ

От издателя
Ретро-детектив із закрученим сюжетом!  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Ірен Роздобудько. Тут і тепер Роздобудько Ірен   2016 г.   Клуб семейного досуга
Тут і тепер   (Внесерийная)
348 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Чотири подруги: лікарка Ельміра, актриса Юлія, Сусанна, яка нині мешкає в Америці, радіоведуча Лара — головні героїні нового роману Ірен Роздобудько. Колись давно на запитання: «Чого б ви хотіли для себе після того, як ваше доросле життя стане штучним, втратить свіжість і справжність?», кожна з них відповіла по-своєму: смерті, слави, свободи... Тоді вони ще не знали, що коли життя впритул наблизить їх до цих понять, вони зрозуміють: немає нічого важливішого, ніж рятувати від смерті інших, слава не замінить справжньої любові, а абсолютна свобода часом межує з егоїзмом. Ельміра, кохана дружина, яка думала, що її найвища місія — створювати комфорт і затишок для родини, втрачає коханого і несподівано опиняється на війні на Сході України, надаючи медичну допомогу українським воякам і місцевим жителям. Юлія нарешті отримує свою найзаповітнішу роль в кіно справжнього майстра, але це мало не доводить її до втрати себе. Сусанна доглядає матір, яка втратила розум і пам’ять. Лара, зраджена коханням усього свого життя, вирішує для себе, що відтепер буде жити без любові і емоцій. Але доля розпоряджається по-своєму життям цих молодих жінок. Адже жити варто тут і тепер, не очікуючи на те, що будуть подаровані інші часи.

отзывы []
 
 
Ірен Роздобудько. Подвійна гра в чотири руки Роздобудько Ірен   2015 г.   Клуб семейного досуга
Подвійна гра в чотири руки   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    64 грн.
на заказ

От издателя
Ретро-детектив із закрученим сюжетом!
Київ початку ХХ століття... Для невгамовної генеральської дочки Мусі Гурчик немає нічого більш захопливого, ніж розслідування нової таємничої справи!

Викрадені важливі документи — креслення нової моделі військового літака. Інженер-розробник поплатився за них життям... Факти й детективна інтуїція підказують юній вивідачці, що злодія треба шукати на палубі розкішного пароплава «Цариця Дніпра». Небезпечно? Аякже!

Але наша панночка вже вирушила в карколомний круїз — вона мусить викрити злочинця будь-що! У перший день подорожі скоєно нове вбивство, і тепер остаточно зрозуміло, що вбивця поруч...

отзывы []
 
 
Ірен Роздобудько. Ліцей слухняних дружин Роздобудько Ірен   2015 г.   Клуб семейного досуга
Ліцей слухняних дружин   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    64 грн.
на заказ

От издателя
Ідеальні дружини чи ідеальні жертви?

У цьому ліцеї виховують дівчат, які стануть ідеальними дружинами тим, хто дасть більше грошей. Аж раптом одна вихованка гине. І цього разу інформацію не вдається приховати, бо є люди, котрим небайдужа доля дівчини, від якої відмовились її батьки на користь примарного майбутнього щастя...

отзывы []
 
 
Ірен Роздобудько. Одного разу... Роздобудько Ірен   2014 г.   Клуб семейного досуга
Одного разу...   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    56 грн.
на заказ

От издателя
Книжка-сповідь, книжка-спогад, книжка-роздум...

Це книжка про життя. Радянське дитинство, студентська молодість, похмурий період «заробляння грошей» у 90-х, дитячі спогади про бабусине «абалдєнне» пальто і сукню, яку та шила для поїздки в Китай до дідуся. А ще про те, що ніколи не треба здаватися, треба мати власну думку й відстоювати її, допомагати тому, кому гірше, і радіти життю.

Кожен знайде в ній щось для себе, про себе. Вона і для молодих — аби вони зрозуміли, що життя прекрасне і... коротке. І йшли по ньому без страху. І для старших, аби вони пригадали своє — таке довге! — життя. І зрозуміли, що воно — прекрасне.

отзывы []
 быстрый выбор
0.68810296058655