X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Художественная литература > Современный роман

sitemap
Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
  
Бурхан Сенмез. Стамбул Стамбул Сенмез Бурхан   2019 г.   Иностранка
Стамбул Стамбул   (Большой роман)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Глубоко под древними улицами Стамбула в одной камере сидят четыре пленника: студент Демиртай, Доктор, парикмахер Камо и дядя Кюхейлан. В ожидании своей участи, томясь от скуки, они рассказывают друг другу забавные и странные истории. Постепенно из этих подземных сказаний рождается картина иной жизни, недоступной заключенным. Однако страдания и надежды людей из тех историй мало чем отличаются от страданий и надежд четырех пленников, силой своего воображения соединивших в одно целое два великих Стамбула: тот, что скрывается в недрах земли, и тот, что лежит на ее поверхности.   
Впервые на русском!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Ден Браун. Джерело. Клубне видання. Браун Ден   2019 г.   Клуб семейного досуга
Джерело. Клубне видання.   (Внесерийная)
528 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
Звідки ми прийшли? Куди прямуємо?
Ти певен, що готовий почути відповідь?  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Брюс Кемерон. Подорож собаки Кемерон Брюс   2019 г.   Клуб семейного досуга
Подорож собаки   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    90 грн.
на заказ

От издателя
Дружко — звичайний пес із надзвичайно великим та добрим серцем. Своє життя він присвятив господареві Ітану, ставши для нього найвідданішим другом, якого не знайти серед людей. Це був сенс життя для Дружка — зробити Ітана щасливим. А тепер, коли господаря не стало, пес готовий присвятити своє життя милій Клеріті, онуці Ітана. Піклуватися про неї, захищати, веселити та підтримувати — ось його призначення. Але мати дівчинки розлучає друзів... І в найскладніший період життя Клеріті залишається самотньою. Та немає таких перешкод, які б не змогла подолати справжня дружба й собача вірність!   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Анна Хома. Терези Хома Анна   2019 г.   Клуб семейного досуга
Терези   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    70 грн.
на заказ

От издателя
Олеся прокидається зранку у ванній кімнаті на підлозі в калюжі води. Дівчина не пам’ятає, що сталося. Її мучать нічні кошмари, в яких вона тікає від страхітливих монстрів у лісі.

Студент п’ятого курсу медуніверситету Максим приходить працевлаштовуватися на фармацевтичну фірму «Конвалія» і дізнається, що вранці на складі знайшли повішеним керівника зміни Олексія, його колишнього найкращого друга. Максим не вірить у самогубство Олексія й починає власне розслідування, не підозрюючи, до яких моторошних відкриттів воно приведе.

Чому Максим панічно боїться лісу? Від кого тікає у снах Олеся? Зворушлива життєва історія, яка тримає в напрузі до самого кінця…

отзывы []
 
  
Ден Браун. Точка обману Браун Ден   2019 г.   Клуб семейного досуга
Точка обману   (Внесерийная)
528 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    145 грн.
на заказ

От издателя
В Арктиці знайдено восьмитонний уламок метеорита із закам’янілими рештками живих організмів, що свідчить про існування позаземного життя. На місце відкриття вирушають чотири незалежні науковці — астрофізик, палеонтолог, океанограф і фахівець із льодовиків. Коли вони опиняються за крок до розгадки, їх починають безжально вбивати…

отзывы []
 
  
Мор`є Дю. Моя кузина Рейчел Дю Мор`є Дафна   2018 г.   Клуб семейного досуга
Моя кузина Рейчел   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Філіпа, який у ранньому дитинстві втратив батьків, виховав двоюрідний брат Емброуз. Хлопці майже весь час проводили разом у рідному маєтку. Згодом Емброуз був змушений виїхати до Італії на лікування. Там він зустрів далеку родичку Рейчел, закохався в неї та несподівано вирішив одружитися… Однак після весілля чоловік загадково помер. Філіп підозрює в убивстві дружину брата: Емброуз у листах щось писав про намагання його отруїти. Та коли чарівна Рейчел з’являється в маєтку, Філіп сумнівається у своїх підозрах — жінка зовсім не схожа на вбивцю. Вона така вродлива й спокуслива, що Філіп не спроможний опиратися почуттю… Але хто ж ця незнайомка? Хитра злочинниця чи невинна жертва?

Про автора:
Дафна дю Мор’є — британська письменниця, одна з найвідоміших авторок ХХ століття. Як і її культовий роман «Ребекка», екранізований 11 разів, книжка «Моя кузина Рейчел» стала основою для створення кількох фільмів, а прем’єра нової екранізації відбулася 2017 року.

отзывы []
 
  
Мор`є Дю. Ребекка Дю Мор`є Дафна   2018 г.   Клуб семейного досуга
Ребекка   (Внесерийная)
480 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    105 грн.
на заказ

От издателя
Вона вийшла заміж за багатого англійського аристократа Максиміліана де Вінтера. Але тінь його колишньої дружини нависла над її життям. Нова місіс де Вінтер намагається догодити чоловікові, стати справжньою аристократкою та бути не менш чудовою, ніж Ребекка — її попередниця, яку, здавалося, усі любили. Ходять чутки, що вона трагічно загинула: потонула, вийшовши на яхті в море вночі під час негоди. Усе змінить бал, адже місіс де Вінтер за порадою економки вдягне костюм, у який колись була вбрана й Ребекка. Ця фатальна помилка розкриє таємницю смерті колишньої дружини Максиміліана… І докорінно змінить життя її наступниці.

Про автора:
Дафна дю Мор’є — британська письменниця, одна з найвідоміших авторок ХХ століття. Більшість її творів лягли в основу кінофільмів, а знаковий роман «Ребекка» був екранізований 11 разів.

отзывы []
 
  
Еріх Ремарк. Три товариші Ремарк Еріх Марія   2018 г.   Клуб семейного досуга
Три товариші   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    75 грн.
на заказ

От издателя
«Три товариші» — роман, що належить до золотого фонду світової літератури ХХ століття, шедевр німецької класики, перекладений багатьма мовами та майстерно перенесений кінорежисерами на екрани, входить до трилогії романів Ремарка про трагедію «втраченого покоління» — молодих людей, які стали жертвами страшної й жорстокої Першої світової війни.

Міцна дружба, справжня любов і щира радість від простого «бути» — це те, чим живуть герої Ремарка. Свята і будні — все їхнє існування затьмарене трагедією «втраченого покоління»: жахлива і безглузда війна назавжди лишила слід у їхніх головах, у їхніх серцях і долях. Проте три товариші, які пройшли страшними стежками Першої світової, таки знаходять у собі сили й сміливість жити далі й насолоджуватися тим, що дарує новий день.

Роберт, Отто, Готфрід і прекрасна Пат — їхні долі сплелися на сторінках роману. Справжня чоловіча дружба, шалена любов, щастя від кожного прожитого дня і жах від вимушеної трагічної розлуки…

отзывы []
 
  
Еріх Ремарк. На Західному фронті без змін. Повернення. Три товариші. Ремарк Еріх Марія   2018 г.   Клуб семейного досуга
На Західному фронті без змін. Повернення. Три товариші.   (Внесерийная)
912 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Їм довелося пережити жахіття війни...  (Подробнее)

отзывы []
 
  
Мор`є Дю. Птахи та інші оповідання Дю Мор`є Дафна   2018 г.   Клуб семейного досуга
Птахи та інші оповідання   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Оповідання з цієї збірки — моторошні та водночас привабливі завдяки своїй оригінальності. На створення «Птахів» письменницю надихнула звичайна ситуація: авторка спостерігала за фермером, який працював на ниві. Над чоловіком кружляли чайки й жалібно квилили. Саме тоді в дю Мор’є з’явилася ідея оповідання, де голодні й небезпечні птахи розпочали смертельне полювання на людей. Містично-таємнича атмосфера, від якої холоне кров, де нерозривно поєднані вигадка, реальність, вишуканість слів та образів, — цим дихають історії дю Мор’є.

До збірки ввійшли оповідання: «Птахи», «Монте-Верита», «Яблуня», «Маленький фотограф», «Поцілуй мене ще раз, незнайомцю» і «Старий».

Про автора:
Дафна дю Мор’є — одна з найбільш відомих британських письменниць ХХ століття. Була членом Королівської літературної спільноти. Писала в жанрі психологічного трилера. Її вважають продовжувачкою традицій готичної літератури, започаткованої Шарлоттою Бронте та Мері Шеллі. Дафна дю Мор’є — володарка престижної Американської премії за майстерність у детективній літературі та Національної книжкової премії США.

отзывы []
 
  
Еріх Ремарк. Чорний обеліск. Тріумфальна арка. Ніч у Лісабоні. Ремарк Еріх Марія   2018 г.   Клуб семейного досуга
Чорний обеліск. Тріумфальна арка. Ніч у Лісабоні.   (Внесерийная)
912 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
«Тріумфальна арка»
Це роман про кохання, війну та смерть. Роман про чоловіка, який звик до страху, ненависті та безнадії і тепер бажає тільки помсти, і про жінку, яка знає, що таке успіх, але не знає, яким є справжнє кохання, про пристрасть, яка скінчилася трагедією.
До книжки також увійшли романи «Чорний обеліск», «Ніч у  Лісабоні».

отзывы []
 
  
Макс Кідрук. Зазирни у мої сни Кідрук Макс   2018 г.   Клуб семейного досуга
Зазирни у мої сни   (Внесерийная)
528 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
На що здатний батько заради порятунку сина, якого поглинає примара, що оселилася у снах?..   (Подробнее)

отзывы []
 
  
Макс Кідрук. Бот. Гуаякільський парадокс. Кідрук Макс   2018 г.   Клуб семейного досуга
Бот. Гуаякільський парадокс.   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    80 грн.
на заказ

От издателя
Продовження надпопулярного циклу «Бот»!

Країною прокотилася серія жорстоких убивств. Люди наче божеволіють! Тих, хто піддався цій дивній епідемії, називають сутінковими. Вони надзвичайно чутливі до магнітного поля. А ще всі сутінкові кличуть якогось Тимура...
Психіатр Лаура розуміє, що вони мають на увазі програміста Тимура Коршака, з якими вона працювала в Чилі над надсекретним проектом...

отзывы []
 
  
Стівен Кінг. Країна розваг Кінг Стівен   2018 г.   Клуб семейного досуга
Країна розваг   (Внесерийная)
320 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Вперше українською! Новий роман від короля жахів!
За емоціями роман не поступається «Зеленій милі» та «Втечі з Шоушенка»!

Студент Девін влаштовується на літню роботу в  парк атракціонів, сподіваючись забути дівчину, яка розбила йому серце. Але тут відбувається щось моторошне. Кажуть, що в парку бачать примару дівчини, вбитої у «Домі жахів». Безжальний маніяк уже забрав життя дівчат, а його так і не знайшли.
Ворожка з парку розваг пророкує, що на Девіна чекають дивовижні зустрічі. З чим ще він стикнеться у країні розваг? Темне одкровення навіки змінить його життя!

отзывы []
 
  
Стівен Кінг. Під Куполом Кінг Стівен   2018 г.   Клуб семейного досуга
Під Куполом   (Внесерийная)
1024 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    140 грн.
на заказ

От издателя
Осінньої днини на містечко Честер Мілл опустився прозорий Купол, через який неможливо пройти. Ніхто не знає, звідки він узявся і коли зникне. Люди, що виявилися відрізаними від усього світу, поступово розуміють, що віднині для них діє новий закон — закон сили.
Стримувати злочинні схильності людей нема кому, тож владу захоплює місцева банда. Лише кілька громадян насмілюються чинити опір їхньому свавіллю. Але чи зможуть вони вижити й знищити Купол?
Їхній час не просто обмежений. Він швидко спливає...

отзывы []
 
  
Джессіка Беррі. Вільне падіння Беррі Джессіка   2018 г.   Клуб семейного досуга
Вільне падіння   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    175 грн.
на заказ

От издателя
Одна з найбільш очікуваних книжок 2019 року.

Зробити все, щоб вижити!  (Подробнее)

отзывы []
 
  
 Сборник. Голова Медузы Сборник   2018 г.   Клуб семейного досуга
Голова Медузы   (Внесерийная)
512 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
20 рассказов, которые заставят ваше сердце замереть от всепоглощающего ужаса!

Рассказы в этом сборнике не просто пугают, они проникают в самые глубины человеческого страха, будоражат сознание и щекочут нервы. С каждой прочитанной страницей напряжение будет нарастать, тени станут гуще и темнее, на миг покажется, что ты уже слышишь глухой голос за спиной, — но позади никого нет…

Деннис находит на чердаке старую игрушку-обезьянку. Мальчик забирает находку с собой. В какой-то момент ему начинает казаться, что стеклянные глаза обезьяны зловеще поблескивают, а кукольный рот осклабился в усмешке… («Обезьяна»). Потомок старинного рода Делапоэр хочет восстановить родовой замок. Молодой человек перебирается в особняк, но его тревожит жутковатый скрежет, доносящийся из стен. Чудовищная тайна замка буквально сводит мужчину с ума… («Крысы в стенах»).

отзывы []
 
  
Лі Чайлд. Вечірня школа Чайлд Лі   2018 г.   Клуб семейного досуга
Вечірня школа   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    35 грн.
на заказ

От издателя
До відділення джихадистів у Гамбургу завітав несподіваний гість — саудівський кур’єр, який шукає притулку, поки чекає зустрічі з невідомими людьми. Агент ЦРУ, що працює під таємним прикриттям, почув, як кур’єру шепочуть: «Америка хоче сотню мільйонів доларів…» За що? Чи за кого? Блискучий військовий Джек Річер та двоє його нових друзів — першокласний агент ФБР і провідний аналітик ЦРУ — повинні знайти цього американця. Річер звертається до найкращого солдата, з яким він будь-коли мав справу, — сержанта Френсіса Ніґлі. Їхні пошуки просуваються не так, як було заплановано, але головне — результат. Якщо вони не знайдуть цю людину, світ постраждає від тероризму…

отзывы []
 
  
Джеймс Паттерсон. Черная книжка Паттерсон Джеймс   2018 г.   Клуб семейного досуга
Черная книжка   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Как ты докажешь свою невиновность, если не помнишь преступления?

Сотрудник полиции Билли Харни оказывается на волосок от смерти. Его напарница и возлюбленная мертва, а он чудесным образом остался в живых. Харни обвиняют в убийстве, но он ничего не помнит. Отчаянно пытаясь защитить свою честь, Билли собирает информацию про тот ужасный день. Он хочет понять, что же тогда произошло, и найти загадочную черную книжку…

отзывы []
 
  
Сара Лотц. Белое безмолвие Лотц Сара   2018 г.   Клуб семейного досуга
Белое безмолвие   (Внесерийная)
400 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    35 грн.
на заказ

От издателя
Саймон Ньюман — счастливчик. Он остался в живых в ходе опасной экспедиции в Уэльсе. В пещеру Куум Пот со зловещей историей Сай отправился, чтобы снять видео о погибших здесь двадцать лет назад студентах. Его экстремальное видео, снятое на грани жизни и смерти, становится вирусным, а Саймон — знаменитым. Но ему этого мало. Друг уговаривает Саймона на новый риск: еще раз бросить смелый вызов судьбе и снять ошеломляющий фильм. Но в этот раз цель — Эверест — одно из самых смертоносных мест на планете. Восхождение будет невероятно сложным, на кону — жизнь…

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
8.5232591629028