X-books.com.ua Современная мировая литература
Найти
  Как купить книги Доставка и оплата Контакты
Книга добавлена в корзину
Продолжить выбор
Оформить заказ
новинки лучшее распродажа форум лит.клуб
мои заказы
Каталог: Художественная| Специальная| Детская| Дом и досуг 

Художественная литература > Современный роман

Авторы: А Б В Г Д Е Ж З И К Л М Н О П Р С Т У Ф Х Ц Ч Ш Щ Э Ю Я Сборники / Другие
Скидки от 20% до 70% на большую часть книг, что есть в наличии
Ищите акционные книги в разделе "Распродажа"
 
Томас Кініллі. Список Шиндлера Кініллі Томас   2021 г.   Клуб семейного досуга
Список Шиндлера   (Внесерийная)
432 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Світовий бестселер, удостоєний Букерівської премії та екранізований Стівеном Спілбергом!
В  основу роману лягли спогади в`язня краківського гетто, приреченого на смерть і врятованого Шиндлером.  (Подробнее)

отзывы []
 
 
С. Тюдор. Другие люди Тюдор С.   2021 г.   Клуб семейного досуга
Другие люди   (Внесерийная)
336 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    170 грн.
на заказ

От издателя
Харлан Кобен и Стивен Кинг рекомендуют

Он говорил о благих намерениях. Но зачем вел тебя в ад?..  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Пауло Коельйо. Диявол і панна Прім Коельйо Пауло   2021 г.   Клуб семейного досуга
Диявол і панна Прім   (Внесерийная)
240 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Людиною керує пристрасть. А пристрасть, спричинена кривдою, може зробити з любові згубну манію... Хто їй спротивиться? Віскос. Малесеньке прикордонне сільце, загублене у французьких Піренеях. Його мешканці пишаються кельтською минувшиною та кохаються в стародавніх легендах. Одного дня тут з’явився спокусник. Дивакуватий чужинець, який сховав у лісі одинадцять золотих зливків. Скарб, що мав стати випробуванням. Найперше — для молодої, вродливої, але безталанної Шанталі Прім. Вона легко могла б украсти скарб і втекти з ним або чесно повідати про нього односельцям, і тоді золото належало б усім. Проте люди можуть отримати скарб за однієї умови: якщо вб’ють когось зі своїх. Одна смерть за одинадцять золотих зливків — чи це багато? Чи цього достатньо, щоб перетворити друзів на ворогів? Незнайомець чекатиме тиждень. Щоб побачити, скільки коштує людяність і ненависть. Щоб дізнатися, хто переміг у битві, якої насправді ніколи не було...  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Ліна Костенко. Записки українського самашедшого Костенко Ліна   2021 г.   Клуб семейного досуга
Записки українського самашедшого   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Український бестселер

Ліна Костенко  – одна з найулюбленіших сучасних поетес України. Володарка престижних літературних відзнак, серед яких Шевченківська премія! Це перший роман після 20-річного «мовчання» авторки.

Роман написано від імені 35-річного програміста, який на  тлі особистої драми прискіпливо, глибоко й  болісно сканує усі вивихи нашого глобалізованого часу.

У світі надмірної (дез)інформації та  тотального відчуження він  – заручник світових абсурдів  – прагне подолати комунікативну прірву між чоловіком і  жінкою, між родиною і  професією, між Україною і  світом.

отзывы []
 
 
С. Тюдор. Похищение Энни Торн Тюдор С.   2021 г.   Клуб семейного досуга
Похищение Энни Торн   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    150 грн.
на заказ

От издателя
От автора бестселлера «Меловой человек».

Что еще хуже леденящего душу ужаса?  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Грегори Робертс. Шантарам Робертс Грегори   2021 г.   Клуб семейного досуга
Шантарам   (Внесерийная)
864 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    280 грн.
на заказ

От издателя
Представляем читателю один из самых поразительных романов начала XXI века (в 2015 году получивший долгожданное продолжение — «Тень горы»). Эта преломленная в художественной форме исповедь человека, который сумел выбраться из бездны и уцелеть, разошлась по миру тиражом четыре миллиона экземпляров и заслужила восторженные сравнения с произведениями лучших писателей Нового времени, от Мелвилла до Хемингуэя.
Подобно автору, герой этого романа много лет скрывался от закона. Лишенный после развода с женой родительских прав, он пристрастился к наркотикам, совершил ряд ограблений и был приговорен австралийским судом к девятнадцати годам заключения. Бежав на второй год из тюрьмы строгого режима, он добрался до Бомбея, где был фальшивомонетчиком и контрабандистом, торговал оружием и участвовал в разборках индийской мафии, а также нашел свою настоящую любовь, чтобы вновь потерять ее, чтобы снова найти...

отзывы []
 
 
Володимир Лис. Діва Млинища Лис Володимир   2021 г.   Клуб семейного досуга
Діва Млинища   (Внесерийная)
368 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Таємнича Діва Млинища, що іноді являлася жителям невеличкого поліського села Загоряни, що мешкали на кутку понад річкою Мережкою, навіть своєю незримою присутністю берегла їх від найстрашнішого — зради своєї совісті. Бо великі війни, революції, круті повороти історії часто ставили їх перед вибором, від якого залежало — жити чи померти. А ще було кохання — жертовне і руйнівне, вірне і підступне, щире і надумане, красиве, як квітка, і темне, як осіння ніч — але кохання… Дивно переплетуться долі, розлетяться світами, аби на початку ХХІ століття зійтися у рідному селі — і знову летіти вільними птахами…

Володимир Лис – володар численних відзнак конкурсу «Коронація слова», автор «Найкращого роману десятиріччя». 2016 року поповнив перелік творчих нагород титулом «Золотий письменник України». Новий роман стане гідним ідейним продовженням творів «Століття Якова» та «Соло для Соломії».

отзывы []
 
 
Маргарет Етвуд. Заповіти Етвуд Маргарет   2021 г.   Клуб семейного досуга
Заповіти   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    200 грн.
на заказ

От издателя
Тож я роблю крок у темряву всередині; або ж — у світло…

Що чекало на Фредову після фінальної сцени «Оповіді Служниці» — свобода, в’язниця чи смерть? Ми не мали змоги дізнатися. Дотепер. Із «Заповітами» наше очікування завершується.
Через 15 років після тих подій авторка розповідає історію вибуховими заповітами трьох жінок Гілеаду.

У блискучому продовженні «Оповіді служниці» легендарна Марґарет Етвуд відповідає на питання, які десятиліттями хвилювали читачів.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Марія Матіос. Майже ніколи не навпаки Матіос Марія   2021 г.   Клуб семейного досуга
Майже ніколи не навпаки   (Внесерийная)
192 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Історія кількох гуцульських родин часів Першої світової війни. Великі пристрасті звичайних людей, легке марево містики, вічні дилеми Любові–Ненависті, Гріха–Спокути... Закони честі вступають у  суперечку із  законами серця, бо так було споконвік, і  майже ніколи не  є  навпаки.

отзывы []
 
 
Марія Матіос. Букова земля Матіос Марія   2021 г.   Клуб семейного досуга
Букова земля   (Внесерийная)
928 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    300 грн.
на заказ

От издателя
Класичний роман провідної української письменниці Марії Матіос «Букова земля» — це захоплива і зухвала сага завдовжки у 225 років, пропущена через історії п’яти родин різного суспільного рівня і статусу, а також історичних персонажів, так чи інакше пов’язаних з Буковиною. Землероби, скотарі, воїни, посли і міністри постають повноправними творцями не лише приватної, а й загальноєвропейської історії. Недаремно авторка означила жанр свого твору як роман- панорама. Географія його подій простягається від крихітного буковинського хутора Сірук — до Відня, Берліна, Бухареста, Москви і Берна. А обрамленням роману виступає особливий сюжет зі Станиці Луганської літа 2014 року.
І як завжди у книжках Марії Матіос, окремим персонажем є мова з її неповторною лексичною розкішшю і гуцульським чаром.

отзывы []
 
 
Оксана Кір`ян. Цвіте терен Кір`ян Оксана   2021 г.   Клуб семейного досуга
Цвіте терен   (Внесерийная)
224 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    85 грн.
на заказ

От издателя
Люба незчулася, як стала самотньою літньою жінкою у розкішній квартирі. Колись — показна донька генерала, розумна та цілеспрямована, вона бачила весь світ біля своїх ніг. А тепер — пустка. Одного дня, прибираючи у старій батьківський квартирі, Люба знаходить лист—покаяння, який написала мати Галина до своєї молодшої сестри Василини. Ця сповідь перевертає все життя жінки, як багато років тому перевернулася доля тітки Василини. Виявляється, Любина мати вкрала життя сестри заради власного щастя...

отзывы []
 
 
Гійом Мюссо. Квартира в Парижі Мюссо Гійом   2021 г.   Клуб семейного досуга
Квартира в Парижі   (Внесерийная)
384 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    190 грн.
на заказ

От издателя
Колишня офіцерка поліції Медлін та драматург-самітник Ґаспар випадково винайняли одну й ту саму паризьку квартиру. Обоє прагнули до усамітнення, але тепер вимушені змиритися з присутністю одне одного. До того ж у квартири сумне минуле: раніше вона належала відомому художнику Шонові Лоренцу, який помер після загадкової загибелі сина Жуліана. Жадаючи притлумити власні болючі спогади, Медлін і Ґаспар поринають у минуле митця. Загублені деталі вимальовують приголомшливу картину подій. Стає зрозуміло: художник не вірив у випадкову синову смерть…

Про автора:
Ґійом Мюссо — один із найпопулярніших сучасних письменників Франції. Наразі продано понад 32 мільйони примірників його книжок, які перекладено 40 мовами. За двома з них знято фільми, ще кілька творів — у процесі екранізації.

отзывы []
 
 
Марія Матіос. Солодка Даруся Матіос Марія   2021 г.   Клуб семейного досуга
Солодка Даруся   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    160 грн.
на заказ

От издателя
Події розгортаються в  часи, коли до  України прийшла радянська влада. Роман вражає своєю драматичністю, правдивістю, суворим викриттям людської байдужості, заздрощів, ницості. Трагедія сім’ї Дарусі  – це трагедія всього нашого народу. Скільки тем порушено авторкою і  дуже майстерно розкрито образ головної героїні.   (Подробнее)

отзывы []
 
 
Світлана Талан. Сафарі на щастя Талан Світлана   2021 г.   Клуб семейного досуга
Сафарі на щастя   (Внесерийная)
304 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    100 грн.
на заказ

От издателя
Одним кохання дарує цілий світ. А іншим — біль нерозділених почуттів. Красунчик на все село Ростислав не звертав уваги на закохану по вуха Марусину. Він погрався з її почуттями, сказав: «Чекай на мене», — і повернуся з іншою, вродливою успішною моделлю. Мовляв, дивись, хто вона і хто ти. Принижена зрадою Марусина їде в Данію на заробітки, щоб стати успішною жінкою та повернути Ростислава. Зціпивши зуби, дівчина досягає неймовірного: стає моделлю та жаданою жінкою. Тепер уже Ростислав готовий покинути заради Марусини дружину. Але дівчина не хоче вертатися в минуле. За крок до омріяного щастя вона вдруге за життя опиниться на краю прірви. Та цього разу не для того, щоб впасти. А щоб злетіти.

отзывы []
 
 
 Фоззі. Чорний хліб Фоззі   2021 г.   Клуб семейного досуга
Чорний хліб   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Це історія маленької жінки, якій довелося розбиратися з викликами долі по-чоловічому. Її єдиного сина, Омрина, вбили одноплемінники, свої. Поки він тонув, вони забивали його баграми, бо забирати в морських духів їхню здобич — погана прикмета. Але ще гірше — забрати в матері її дитину. Тому слід поквитатися з винними. З тими, хто правив те жорстоке дійство, і з тими, хто мовчки спостерігав. Поквитатися так, як заведено в її народу, коли за певних обставин люди — це неначе ще одна здобич. Свої чи чужі — однаково. Для когось це називатиметься помстою. Для неї — справедливістю.
Це історія, що починається в пізні радянські часи на холодному північному березі, де простіше зустріти вовка, аніж людину, а закінчується через багато років на півдні України.
Це історія Лилєкей.

Про автора:
Фоззі (Олександр Сидоренко) — учасник гурту «Танок на Майдані Конґо», письменник-прозаїк, журналіст. Автор романів «Сопровождающие лица», «Темнеет рано», «Червоні хащі» та багатьох інших.

отзывы []
 
 
Маркус Зузак. Крадійка книжок Зузак Маркус   2021 г.   Клуб семейного досуга
Крадійка книжок   (Внесерийная)
416 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Болючі спогади своїх батьків-емігрантів про такі несумісні речі, як дитинство, війна й Голокост, сучасний австралійський письменник Маркус Зузак поклав в основу історії про маленьку дівчинку Лізель Мемінґер, яка в страшні роки Другої світової, навчившись читати за посібником гробаря, збагнула силу Слів і, втративши все інше, вижила — завдяки лише цій силі.

отзывы []
 
 
Марк Леві. Закоханий привид Леві Марк   2021 г.   Клуб семейного досуга
Закоханий привид   (Внесерийная)
288 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Можливо, ви вважатимете мене божевільним, однак покійний батько розмовляє зі мною. Я бачу його привид, і це не галюцинації. Усе ще не вірите? Я теж гадав, що з’їхав з глузду. Батьків привид з’явився з дивним проханням: допомогти йому віднайти спокій по той бік життя. Для цього я маю викрасти прах його коханої Камілли, яку навіть не знаю, щоб поєднати їх назавжди.
Виявляється, навіть там, де вже немає нічого, залишається місце для любові. І це дуже романтично, але на все це я маю лише три дні. І місію, що здається цілком нездійсненною.

отзывы []
 
 
Елена Ферранте. Моя неймовірна подруга. Книга 1. Ферранте Елена   2021 г.   Клуб семейного досуга
Моя неймовірна подруга. Книга 1.   (Внесерийная)
352 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    130 грн.
на заказ

От издателя
Темпераментна й відверта розповідь про жіночу дружбу тривалістю в ціле життя, яка підкорила весь світ, яку із захватом читають і феміністки, і домогосподарки, і їхні чоловіки, тепер виходить українською.  (Подробнее)

отзывы []
 
 
Лоран Гунель. Людина, що хотіла бути щасливою Гунель Лоран   2021 г.   Клуб семейного досуга
Людина, що хотіла бути щасливою   (Внесерийная)
208 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    120 грн.
на заказ

От издателя
Жуліан почувався цілковито нещасним, хоча мав молодість та здоров’я. Незадоволений життям, молодик палко бажає віднайти щастя. Доля скеровує його до загубленого селища, що розташовано в самому серці балійських лісів. Там, подалі від гамірного світу, мешкає мудрий цілитель душ Самтьян. Йому відома істина, якої так прагне Жуліан. Це знання могло б змінити реальність та мільйони життів, обернути нещасних на щасливців. Але його так легко не отримаєш, не купиш і не забереш силою. Бо справжнє щастя можна лише збагнути…

Книга французького письменника Лорана Гунеля стала всесвітнім бестселером і була перекладена більш ніж двадцятьма мовами світу.

отзывы []
 
 
Джоди Пиколт. Второй взгляд Пиколт Джоди   2021 г.   Клуб семейного досуга
Второй взгляд   (Внесерийная)
608 стр.  Твердая обложка
Купить книгуцена    240 грн.
на заказ

От издателя
Странный выдался август для жителей маленького североамериканского городка: то и дело с неба падают белые лепестки, температура летом внезапно понижается на десяток градусов, в полдень трескаются фарфоровые тарелки, в полночь расцветают розы, а в заброшенном доме на участке, где хотят построить новый торговый центр, вспыхивают тревожные огни. Говорят, это проделки призрака, который хозяйничает на этой земле и намерен помешать строительству, поскольку здесь находятся старые индейские захоронения. И если призрак — это что-то эфемерное, то помехи совершенно реальные. Застройщик обращается с жалобой в полицию, и местному детективу ничего не остается, как отложить важные дела и заняться этой пустячной проблемой. Но по мере расследования становится ясно, что в этом доме, на этом участке земли, в этом тихом безвестном городке и вправду происходит нечто невероятное и непостижимое, а все нити ведут к жестокому преступлению, совершенному семьдесят лет назад…

отзывы []
 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | Следующие | Конец


быстрый выбор
2.7609059810638